Masturbacja

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
No dobrze, ale czy mozemy juz zostawic TEN temat? :znudzony: :znudzony: :znudzony:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Chodzilo mi o temat "latwych" i "brzydkich" niemek...

My tu w ogole nie rozmawiamy o masturbacji...

Dlatego ja rospoczne nowa dyskusje (bardziej bliska temu tematowi):

Czy uzywalyscie kiedys jakichs dziwnych przyzadow do masturbacji, dziewczyny? :hyhy: Opowiedzcie o tym (obojetnie co, tylko nie o niemcach :p )

Pozdro!
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ehehe, no racja. Ale nigdy nieczego nie probawalas?
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
No coz, ja jako facet nie mam za duzego wyboru... Moge najwyzej posuwac poduszke... Zartowalem (nie jestem az takim desperatem :p )!!!

Pozdro! :D
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Nie, chodziło mi o zwykłą poduszkę (JAKĄ LALECZKĘ!!!???).
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
gumis napisał:
Aha! Mam cie! :hyhy:
nika napisał:
jakos trzymam sie daleko od sex shopu
:ups: :D

nie trzeba byc w sex shopie żeby wiedziec co można tam kupić a o laleczkach dmuchanych to schyba każdy slyszał chyba że gumis jest nie doinformowany :p aha zapomnialam on nie potrzebuje dmuchanych lalek z sex shopu bo niemki są tańsze :hyhy: :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
malina160 napisał:
nie trzeba byc w sex shopie żeby wiedziec co można tam kupić a o laleczkach dmuchanych to schyba każdy slyszał chyba że gumis jest nie doinformowany aha zapomnialam on nie potrzebuje dmuchanych lalek z sex shopu bo niemki są tańsze
moze juz zejdziemy z tych niemek, gumis o to prosil wiec to uszanujmy
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
malina160 napisał:
nie trzeba byc w sex shopie żeby wiedziec co można tam kupić a o laleczkach dmuchanych to schyba każdy slyszał chyba że gumis jest nie doinformowany

No ja nie wiedziałem, że na to się mówi "poduszka"...
 

Zenek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
A wiecie co jest najpiękniejsze...

A wiecie co jest najpiękniejsze w seksualności człowieka? Jego 100% intymność. To jest nasz "osobisty mały świat". Obnażanie go przed innymi dowodzi braku dojrzałości uczuciowej i psychicznej (nie obrażając nikogo). Chyba stąd ten temat jest chętnie podejmowany przez bardzo młodych ludzi. NIE jestem Waszym moralizatorem.To są wyłącznie moje osobiste przemyślenia w tej kwestii z którymi możecie się zgodzić lub nie. :)
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Nie zgodze sie z Tobą. Nie jest to moim zdaniem zadne obnazanie sie przed kims, kazdy jest po prostu ciekaw co naprawde myslą o tym inni, a przeciez w necie jestesmy anonimowi i czujemy sie bezpiecznie wiec mozemy pytac, normalnie nikt z nami na ten temat szczerze nie porozmawia bo sie wstydzi. Zamykanie sie w 100% w sobie nie ma sensu, seks juz przestał byc tematem tabu, a masturbacja nie jest dziełem szatana które trzeba tępic, chyba....
Temat prawie jak kazdy inny ;)

Pozdro
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
niedzwiadek35 napisał:
nikt mi nie powie ze zle jest jak panienka to robi
kazdy ma prawo do masturbacji i rozmow o sex, a jezeli ci sie nasz temat nie podoba to w nim nie pisz, tu nikt nikogo nie zmusza :zdegustowany:

[ Dodano: 2005-05-22, 00:44 ]
a tematow do konwersacji mamy na forum duzo, poszukaj tam
 

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
ja tez bym sie mogla pierwsza rozebrac :p zalezy jeszcze jaki chopak.. :hyhy: i co tam ciekawego ma :p
 
Do góry