Masturbacja

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a ja czasami się bawię, bo lubię i mi to przyjemność sprawia,a czasami lubię się wyładować pisząc, to co zrobiłabym z facetem,gdyby był koło mnie :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
malina160 napisał:
czy ty nie masz czasem za dobrze
alez ja nie narzekam, choc w nocy nieraz tak zabalujemy ze na caly dzien nam starcza, prawie wszystkie meble juz wyprobowalismy :zawstydzony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hyhy: :p
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Lal, grubo. Widze, ze lubiecie experymentowac.

A woja droga to opowiem tera moja najdziwniejsza historie (i najfajniejsza :rotfl:) .

Niemcy, wakacje 2004.
Bylem na takim zajefajnym odkrytym basenie ogromniastym, ale to bylo jeszcze przed sezonem i bardzo malo ludzi bylo. No tam poznalem taka fajna niemke. Ja po niemiecku nic, ona ledwo po angielsku, ale zrozumialem o co jej chodzilo :hyhy:

No, ale koniec :cenzura:enia. Uprawialem z nia sex w babskiej przebieralni pod prysznicem. To byly taki przysznice, ze wszystkie byly w jednym pomieszczeniu i akurat nikogo nie bylo. Posuwam ja w jakiejs kosmicznej pozycji, az nagle ktos wchodzi. Dzrzwi byly za rogiem wiec zdozylismy ubrac majtki ale od razu mozna bylo poznac, bo pala mi stala a w kapielowkach to wszystko widac. Babka zaczela krzyczec, ja ucieklem, bo co mialem zrobic. Nigdy wiecej jej nie spotkalem, troche zal jak se o tym pomysle.

I kto powiedzial, ze niemki nie sa garace?

Pozdro!
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Taa, chcialbym jeszcze kiedys spotkac ta dziewczyne... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
nika napisał:
no cos w tym jest, wystarczy isc na dyskoteke i zobaczysz roznice miedzy niemka a polka

no niemka pierwsza się rozbierze:) ( nie jestem rasistką ale uważam że niemki są poprostu łatwe )
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ciagle masz im za zle te szkody wojenne, tak? :p :] :D
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
nie ja oceniam ludzi za ich zachowanie a nie za zachowanie ich przodków na których nie mieli wpływu
:looka:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Dziewczyny ja tu nie mowie o klubach nocnych gdzie niemki daja :cenzura: za pieniadze.
Ta, z ktora ja sie "zetknalem" wygladala na bardzo pozadna :rotfl:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Heh... Sam juz nie wiem. W kazdym razie ja niczego nie zaluje :p

Moze zostawimy juz sprawy roznicy narodowej? Troche odeszlismy od tematu...

Pozdro!
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
gumis ja powiem tylko tyle że ludzie którym brakuje argumentów uciekają od tematu żeby się nie wydać że przegrywają :D :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: choć nie mówię że ty koniecznie do nich należysz :)
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Heh... Ja po prostu NIE CHCIALEM się kłócić. Poza tym tu nie ma za bardzo o co się kłócić. Czy niemki to lafiryndy czy porządne dziewczyny? To śmieszne, nie możecie oskarżać wszystkich niemek o to, że są łatwe. To tak jakby ktoś powiedział, że wszystkie polki to kurvy, bo zobaczył jakąć na rurce w rosyjskim burdelu. Dziewczyny, dajcie spokój.
 
Do góry