Masturbacja

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
gumis napisał:
nie możecie oskarżać wszystkich niemek o to, że są łatwe.
nikt ich nie oskarza, ale jak tu pomieszkasz to na pewne sprawy spojrzysz inaczej :zdegustowany:

[ Dodano: 2005-05-18, 20:27 ]
gumis napisał:
Uprawialem z nia sex w babskiej przebieralni pod prysznicem
a to mowi samo za siebie , nie potrafila sie dogadac, ale gzdzic sie tak ???????
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ja nie nigdy nie napisałam WSZYSTKIE jak już mogłbyś się mnie czepiać że ciebie tak jakby oskarzyłam o brak argumentów :D
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
nika napisał:
gumis, OT SIE ZNALAZL OBRONCA PRZELECONYCH KOBIET

Haha!

malina160 napisał:
ja powiem tylko tyle że ludzie którym brakuje argumentów uciekają od tematu żeby się nie wydać że przegrywają

Dobra dziewczyny powaznie skonczmy ta prowadzaca do nikad dyskusje i wrocmy do tematu.

Dalem malina160 i nika, ze mi pomoglyscie, bo w koncu przez wasze wypowiedzi moj temat stal sie popularnym (choc nie wiem czy do konca, bo ostatnio tylko my troje tu piszemy :D )

Pozdro!
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
myśle, że nie możemy mówić o tej niemce, czy była łatwa, czy nie, bo może akurat chciała przeżyć raz taką przygodę... i wybrała obcokrajowca, którego prawdopodonie nigdy więcej nie spotka, co w tej sytacji jest całkiem zrozumiałe. Ja tam do niej nic nie mam ;)
 
A

*AnIa*

Guest
wiece co... może ja jestem z tego starego pokolenia, ale nigdy nie przespalabym się z kims kogo nie znam :!: ba, który mnie ne interesuje też duchowo. A jak mialam 15 lat to chyba nawet o takim spaniu nie myslalam :zawstydzony:
dziś jestem w stałym związku i choć jestem osobą nazwijmy to dynamiczną :hyhy: to nigdy nie przeszłoby mi przez myśl by tak dla urozmaicenia z kimś obcym... ble grzybice i inne takie że o AIDS nie wspomnę :dezorientacja:

[ Dodano: 19 Maj 05, 12:38 ]
heh a masturbacja - no AIDSa nie złapiesz :rotfl: ale tez ma minucha - u większości kobitek - problemy z orgazmem w czasie stosunku z facetem, musi sama :zalamany: a u faceta - zanim wiejdzie to już finisz :zdziwko:

[ Dodano: 19 Maj 05, 12:39 ]
i co Wy na to :?:

[ Dodano: 19 Maj 05, 13:06 ]
heh będe dopisywać i dopisywać :p
ale znalazłam coś takiego, co jak sądze warto przemyśleć:
Miłość silniejsza jest od śmierci, ale zdarza się, ze mizerny nałóg silniejszy jest od miłości.
Marie von Ebner-Eschenbach

[ Dodano: 19 Maj 05, 13:10 ]
i cóś odnośnie wąteczku basenowo-łazienkowego :p :
W naszych czasach nie potrzeba wcale sprzedajnych dziwek, skoro jest tyle uległości w przyzwoitych kobietach.
Giovanni Giacomo Casanova
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
quote="*AnIa*"]nigdy nie przespalabym się z kims kogo nie znam[/quote]

Wiesz, ja gdybym byl kobieta to bym tez pewnie :cenzura: nie dal byle komu.

[ Dodano: 19 Maj 05, 13:50 ]
Ale dla mnie to byla okazja :D

Pozdro!
 
A

*AnIa*

Guest
czyli dla Ciebie męzczyzna to coś mniej od kobiety skoro jemu wolno... nonono niezła samokrytyka :p :p :p
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Źle mnie zrozumiałaś, ja nikomu :cenzura: nie dałem. ;) :D
 
A

*AnIa*

Guest
:ups: przepraszamy :hyhy:
nie dałes :?: to co prawiczek z ciebie a te historie z palca wyssałeś :?: jak kobita daje to facet też - wszak to nie masturbacja o jakiej to ma być mowa :wstyd:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Co ty gadasz?? Przeciez nikt mnie w tylek nie pusuwal... :dezorientacja:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
No nie! Nastepny sie znalazl!

Czy mozemy nie rozmawiac juz o niemkach!!??
 
Do góry