Mam problem prosze o pomoc

Status
Zamknięty.

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Dobre to było. Do działu "Na wesoło" winno iść.

Tak się teraz zastanawiam, czy pisac na poważnie czy nie. Ale na razie się wstrzymam.

J.B
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Poprostu bylem bardzo wystraszony i nie wiedizalem co robić. czyli to byla jedna wielka zbita?

tak. Jestem tutaj grubo ponad rok, ale pierwszy raz z taka wkrętką spotkałem się tutaj :D
Jeszcze leże i cały czas smieję się :D
Na serio nie miałeś po mleku i ogórku sraczki ? :D Jeżeli nie mialeś to masz stalowy żołądek :D A jak smakował surowy ziemniak ? :D
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
jak marchewka :D dobre nawet ;d ale muli troche :D ale jaja żal xD nie mialem sraki xd
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No dobra... ale obiecaj, że nie będziesz się dziś masturbował :D

1. stres, zmęczenie zawsze prowadzą do tymczasowej impotencji,
2. po osiągnięciu orgazmu, major Sztywny idzie odpocząć, a dowództwo przejmuje półkownik Zwis (to jest normalne),
3. to jak szybko fallus mięknie (po osiągnięciu orgazmu) zależy też od stopnia podniecienia,
4. mężczyzna może uprawiac seks (tudzież masturbować się) wielokrotnie (więcej niż jeden orgazm), ale z przerwami,
5. długość przerw jest indywidualną kwestią, ale z wiekiem się wydłuża (zwykle od kilku minut do kilkudziesięciu).

J.B

EDIT: nie masz się czym przejmować. W Twoim wieku lepiej jakbyś poszedł pograć w piłkę i się ruszać :)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Shqu, jak zostaniesz kiedyś komikiem, to ja już rezerwuję bilet na twój występ. Wciąż leżę ze śmiechu.

2. miejsce Miyoshi za orgazm przez masowanie płatków uszu :D
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Adioo naprawde nie wiem jak mogles potraktowac moje posty powaznie. Z kazdym napisanym postem wymyslalem coraz to wieksze absurdy. Jesli czujesz sie urazony to przepraszam, dla mnie to byla dobra zabawa.
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
tak juz w porzadku. A Shqu.... pierwszy raz mi sie tak zdarzylo nie iwem oc i jak jak mogles mi to zrobic.
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Haha ale musisz przyznać zabawa była przednia xD Shqu mogłeś powiedzieć żeby se w tym jogurcie maczał xD - taki czarny humor xD

Ale jak wszystko jest good to good -chyba mi nie wyszło xD
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
zal mi was. Jak dzieci z przedszkola.... Ktos sie martwi a wy zbite z teg orobicie i jeszcze trujesz mnie jakims mlekiem z ogirkiem i ziemniakiem. 6 lat masz Shqu? A ja ci powiem ze masz i nie udowodnisz mi ze masz wiecej! noobie. Dziecko niewybawione idz sie lecz zwisie!
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
A ja cały czas miałem wrażenie, że Adioo też się nieźle bawi, a tu... :D
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
No coz, spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Adioo nie bulwersuj sie tak, w koncu to po czesci tez Twoja wina, mogles sam sobie poszukac jakis informacji. Jak bym Ci powiedzial, ze Twoim jedynym ratunkiem jest polac glowe wrzatkiem to tez bys to zrobil ? Co do hasel typu "noobie" i "zwisie" nie bede sie wypowiadal bo z gory wiem, ze ta dyskusja do niczego (madrego) nie doprowadzi. Adioo mozesz byc z siebie dumny, dales mi i niektorym osobom, ktore czytaly ten watek naprawde duzo smiechu.
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wal sie noobie. Taki teraz mądry jestes? To sam se rob ta mieszanke i sraj nia caly dzien! T chyba jakis uposledzony jestes.... jak dziecko niedoruchane. wez :cenzura:j.
 
Status
Zamknięty.
Do góry