Mam problem prosze o pomoc

Status
Zamknięty.

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przeciez 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci sie to podoba! Bądź meżczyzną!
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
ADIOO! URATUJĘ CIĘ!
Nie musisz gryźć ziemniaka! Myślę, że powinieneś iść spać i przemyśleć czy aby na pewno nikt tu sobie nie robi z Ciebie jaj, durniu. [dostanę osta za obrażanie? xD]
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Nie moge powiedziec mamie! Bede mial przerabane!!!!!

A nie robicie sobie ze mnie jaj?
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Rob jak chcesz, ja swoje zdanie wyrazilem. Pamietaj tylko, ze Twoja decyzja moze zawazyc na tym jak bedzie wygladalo Twoje przyszle zycie.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
to se kurna poloz jajca na deske do krojenia i sam sobie amputuj, bedzie problem z glowy. pamietaj, ze to wcale nie musi oznaczac konca orgazmow. mozna dojsc do orgazmu za pomoca pieszczenia platkow uszu.
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
To juz nawet nie jest kwestia orgazmow, zastanow sie Adioo jaka dziewczyna zechce faceta, ktory nie moze miec dzieci.
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Obrac ziemniaka? Dobra wlacze wode i mama pomysli ze sie kompie i zejde do pwinicy. po ogorki i ziemniaka! to działam tylko odpowiedz czy obrac go
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
obierz.
i zjedz tylko ociupinke. i jak zjesz ogórka, to od razu napij się mleka, to przyspieszy rozrzedzanie.
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Dobra no to lece!! dzieki za wysztko dobrze ze tu napsialme bo bym nic nie robil! Jak cos to piszcie ale narazie sie zegnam pa wroce za pol godizny albo weicej
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Myślę, że powinieneś iść spać i przemyśleć czy aby na pewno nikt tu sobie nie robi z Ciebie jaj, durniu.
Naprawdę tak bardzo ci zależy, żeby chłopak uwierzył, że to żarty a potem, żeby mu amputowali penisa? :/
No po prostu nie do uwierzenia jacy ludzie są podli...
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
zrobilem wszystko tak jak kazales. Kubek mleka 1 kiszony ogorek i ten srodek z kartofla, moczylem penisa zimna i ciepla woda na przemian i stukalem tam od spodu i posmarowalem kremem uszy i pod jajami tam. Jak moczylem i stukalem to czulem takie jakies uciskanie tam gdzie kremem smarowalem pod jajami. ja juz ide spac dziek iza wszystko jak cos waznego masz poweidziesc o szybkp pisz czekam minutke!
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Mysle, ze to powinno wystarczyc :) Jakby co napisz jutro po szkole jak wyglada sprawa. Jak wroce z uczelni to tutaj zajrze :)
 

sNowbo4rder

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
się Biorą DzieCi ?:o
Adioo przejąłem się Twoja historia i z niecierpliwością czekam na zakończenie mam nadzieje ze wszystko bedzie OK i mam nadzieje że wszystko robiłeś zgodnie z poleceniami SHQU też słyszałem że to pomaga
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Dziś jest niezła poprawa. Wtedy to za nic mi nie chciał stanąć a dziś to juz pare razy mi stanął. Powiedz mi jeszcze prosze czy musze dalej go tak moczyc dla lepszej poprawy i pic to mleko z ziemniakiem i ogorkiem? i czy w spokoju moge powiedziec "UFFFFFFFFF" ?

To że mi staje juz czasem to chyba dobry znak prawda?
 
Status
Zamknięty.
Do góry