Mam problem prosze o pomoc

Status
Zamknięty.

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
A co bedzie z kolejnymi wytryskami? Nie mam zamiaru sobie walic juz bo nie chce teg ojeszcze raz przechodzic. Ale np jak bede chciał w przyszłosci Zalozyc rodzine to spokojnie moge to robic? Czy dalej bedzie do jamy ciala sie to dostawało?
I czy mam jeszcze moczyc go i pic ten "drink"
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Radzilbym Ci jeszcze kilka dni kontynuowac. Oczywiscie zadnej masturbacji przez jakis czas ! Musisz dac temu troche czasu, to nie katar tylko troche powazniejsza sprawa.
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Raz dziennie wystarczy wypic "drinka" i moczyc woda?. ale moge sie czuć już spokojnie?
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Raz dziennie wystarczy, najlepiej przed spaniem. Mysle, ze mozesz sie juz czuc spokojniej :) z tego co mowisz widze, ze wszystko wraca do normy. Swoja droga miales duzo szczescia...
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Pisałeś ze ma byc to ogorek konserwowany a ja uzylem kiszonego . Moze tak byc? Moge kiszonego uzyc? to chyba to samo. Mowilem wczesniej ze mi staje juz czasem ale to nie znaczy ze wale bo nie wale i juz chyba nie bede nigdy walil.
Poprostu jak rano wstalem to mi stanal (norma rano zazwyczaj staje) i 2 razy bezz powodu tak o tez stanal na krotko. Shqu. nie wiem jak ci dziekowac gdybym nie pisal w google i nie czytal podobnych tematow i nie wpadl na pomysl zeby zrobic watek to chyba skonczyloby sie to amputacja. Cos jest jeszcze waznego co powieninem wiedziec? Pisz prosze bo chce wiedziec wszystko.

I jaki to ma byc ogorek bo mam tylko kiszone i z musztarda. Przed chwila sobie moczyłem i posmarowałem kremem

Napisałeś takie cos:
"Aha, bylbym zapomnial..istotna tez jest rasa kobiety ktora sobie wyobrazales. Jesli byla to kobieta rasy bialej to zacznij od zimnej wody, jezeli byla to afroamerykanka uzyj cieplej. Pozniej to juz normalnie na zmiane smile.gif Powodzenia i trzymam kciuki !! "

Nie wyobrazalem sobie zadnej kobiety. Poprostu dawałem. A zaczynałem od ciepłej. Odpisz na powyzsze pytania plx

I mam jeszcze jedno wazne pytanie. Co sie stanie jak jednego dnia np dzis albo jutro nie wypije tego mleka z ogorkiem i ziemniakiem? Bo poprostu po dzisiajszej lekcji włefu gdzie na dworze w krotkich spodenkach irekawku cale 45 min biegalismy i goraczke zalapalem. I tak apetytu nie mam i sie pytam czy jakbym dzis nie wypil to by sie nic nie stalo? Jak trzeba to tam łykne cos ale nie duzo tego drinka.

PS: mama mi dała tabletke apap i juz goraczka mi przeszla. Apetyt tez nawet wrocil. Przepraszam ze tak sie rozpisuje ale poprostu martwie sie .. :skrzywiony:
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
W sumie nie ma roznicy czy kiszony czy konserwowy. Skoro nie wyobrazales sobie zadnej kobiety to takze nie ma roznicy czy zaczniesz od cieplej czy zimnej wody. A tego "drinka" radzilbym Ci pic przynajmniej do niedzieli (wlacznie)...i tak jak pisalem wczoraj, lepszy jest kefir lub jogurt, wiec jesli masz mozliwosc to sie przerzuc ;)
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
narazie chlapie mleko :) Ale jak bedzie okazja kupie sobie kefir. a tego ziemniaka duzo mam ugryźć?

Prosze odpisuj szybciej bo zaraz mykam spac. ;) Zobacze jak bedzie jutro i napisze.
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Tak z 1/4 do 1/2, chodzi o skrobie. Taka ze swiezego ziemniaka jest najlepsza. No chyba, ze wolisz jesc make ziemniaczana :p
 

manwe

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak was bawi robienie sobie głupich żartów z dzieciaka i zastraszanie go na śmierć? Ile wy niby macie lat? Żałosne...
 

sNowbo4rder

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
się Biorą DzieCi ?:o
Tak, znak że Ci już staje jest bardzo dobrze prognozujący ale dalej zalecał bym profilaktyczne moczenie dla lepszej poprawy i picie mleka z ziemniakiem i ogórkiem

pozdrawiam
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Więc to był jeden wielki zart? Shqu co to ma znaczyc?

Dowiedziałem sie ze po wstecznym wytrysku sperma dostaje sie do pecherza a nastepnie jest wyadalana z organizmu razem z moczem. I to nie jest nic zlego a wy mnie tu amputacja staeszzycie?
Shqu. Dobrze sie bawiłeś?

http://www.jestemchory.pl/chapter.via?id=252 Czytaj.....
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Ziomuś, ja Ci pisałam już wcześniej, że to są jaja, a że Ty nie jarzysz, to nie moja wina. I trzeba było sobie od razu wpisać w google, a nie pierdoły o swoim sraniu wypisywać na forum.
tyle ;]
swoją drogą, dziwne że sraczki nie dostałeś po tym ogórku i mleku.

"Miyoshi" napisał:
ADIOO! URATUJĘ CIĘ!
Nie musisz gryźć ziemniaka! Myślę, że powinieneś iść spać i przemyśleć czy aby na pewno nikt tu sobie nie robi z Ciebie jaj, durniu. [dostanę osta za obrażanie? xD]

nie widziałeś tego? :lol2:
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wtedy myslalem ze robisz sobie ze mnie jaja a to wyszlo ze miales racje. Sory. i Przepraszam Cie Miyoshi
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Więc to był jeden wielki zart? Shqu co to ma znaczyc?

Dowiedziałem sie ze po wstecznym wytrysku sperma dostaje sie do pecherza a nastepnie jest wyadalana z organizmu razem z moczem. I to nie jest nic zlego a wy mnie tu amputacja staeszzycie?
Shqu. Dobrze sie bawiłeś?

http://www.jestemchory.pl/chapter.via?id=252 Czytaj.....

po ujaraniu tak nie śmiałem się jak podczas i po przeczytaniu tego tematu :D
ameryki gościu nie odkryłeś- ktoś ci dał wcześniej ten link- wystarczy zaglądać do linków które ktoś ci podaje :D

shqu jak czytałem ten temat to zastanawiałem się czy czasami nie jesteś ty głupszy od Adioo :D
 

Adioo

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Poprostu bylem bardzo wystraszony i nie wiedizalem co robić. czyli to byla jedna wielka zbita?
 
Status
Zamknięty.
Do góry