Mam 17 lat - Jestem gejem!

Status
Zamknięty.

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ale Bóg jest litościwy i każdemu wybacza, każdy będzie rowny.
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Ale Bóg jest litościwy i każdemu wybacza, każdy będzie rowny.
Bzdura wymyślona przez heretyków na Vaticaum II.

Przede wszystkim:
Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza a za złe karze.

Jeśli ktoś świadomie i celowo trwa w grzechu to popełnia grzech przeciw Duchowi Św.
1. Grzeszyć zuchwale w nadziei na miłosierdzie Boże
Ten grzech jest grzechem najwyższej kategorii i nie może być odpuszczony. Jezus w NT mówi o nim tak:
„Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.” (Mt 12:30-32)

Żeby ateista musiał tłumaczyć podstawy wiary jak mniemam katolikowi....
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja nadal obstawam przy tym że każdy w pewnym czasie będzie równy:) a poprostu ludzie tego nie zrozumieją. Ja nei twierdze że życie w grzechu i celowe grzeszenie zostanie natychmiast wybaczone. twierdze tylko że nadejdzie czas gdy wszyscy bedą równi.
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Ja nadal obstawam przy tym że każdy w pewnym czasie będzie równy:) a poprostu ludzie tego nie zrozumieją. Ja nei twierdze że życie w grzechu i celowe grzeszenie zostanie natychmiast wybaczone. twierdze tylko że nadejdzie czas gdy wszyscy bedą równi.
Teraz do tego świadomie głosisz herezję....

Edit do posta niżej żeby offtopu nie robić
Jeśli jest się katolikiem, to nie może być wybierania, to jest fajne tamto nie...
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
jesteś w błędzie:) w Bibli jest wiele przykładów że każdy bedzie równy. a na dodatek każdy może interpretować sobie biblie jak chce nie musi się całkowicie zgadzać z kościołem:)

ale koniec tego , bo to odbiegło od tematu:)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Mam 17 lat i jestem gejem. Z pewnością wielu osobom to nie będzie odpowiadac, ale ich zdanie mnie nieinteresuje.
W tej chwili chciałbym zaznaczyc, iż nie uważam się za chorego psychicznie. Jestem normalnym człowiekiem, który chce życ w normalnym kraju. Wszystkie przeciwności - Rodzice, LPR, MW ---> przeszkody które stawiam na równi, mam zamiar pokonac.

Mam chłopaka, jestem szczęsliwy! Kiedyś będe miec pewnie męża i razem zamieszkamy.
Wszystko co spotkało mnie do tej pory: nienawiśc rodziców, wrogośc otoczenia, wzmocniło mnie jeszcze bardziej, by walczyc o swoje prawa ...

Zapraszam do aktywnej dyskusji.
Nie chcę by zabierały głos osoby, które są homofobami, bo homofobia - - > to choroba.

A KOGO TU OBCHODZI TO ZE JESTES FANEM OSRANEGO PTAKA? <_< :phi:

CO TEN DEBILNY TEMAT TU ROBI, JEST TU JUZ TEMAT O HOMO ( nie chce sie bawić w moda, ale jednak uważam ten temat za dno)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
lol wow. tyle ode mnie hahahah.

nie no serio weszlem tutaj bo sie zastanawialem o co chodzi. Wciaz nie wiem.

lol wow. Spolecznosc hmmmm jak spolecznosc reaguje? napewno nie tak jak kochanek.... zreszta fajnie chyba wykrzyczec ze sie uprawia z kims sex po sexie to dla niektorych zbokow lepsze od papierosa.

mozliwe ze bycie homo jeszcze nie jest az tak zboczone ale pisanie i informowanie duuuuuuuzej czesci tego forum uwazam za niesmaczne.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Ale Bóg jest litościwy i każdemu wybacza, każdy będzie rowny.

Jesteś jak mniema osobą wierzącą. Twoją świętą księgą jest Biblia, więc do jasnej ciasnej czemu głosisz poglądy sprzeczne z Biblią? Grzechy przeciwko DŚ, nie będą wybaczene teraz, ani po śmierci. Tak mówi Biblia ( w zasadzie sam Jezus), więc o czym Ty mówisz?
 

JackW

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Heh... Już nic nie rozumiem... w temacie jest o geju, a gadacie o kosciele... xD xD xD JAKIE POWIĄZANIA xD :pp
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
myśle że tą dyskusje rozpoczął jakiś 30 letni Stefan z lobby pedalskiego żeby poruszyć temat jak to pedały są uciśnione w naszym pięknym kraju. Aż żal odpisywać. Róbcie se co chcecie byle jak najdalej ode mnie i od mojej przyszłej rodziny
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
ludzie czytam to i zauważam że społeczeństwo nie jest w ogóle tolerancyjne Moim zdaneim mam prawo do bycia wolnym ty wybrałeś taka wolność i życzę ci szczęście
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
ludzie czytam to i zauważam że społeczeństwo nie jest w ogóle tolerancyjne Moim zdaneim mam prawo do bycia wolnym ty wybrałeś taka wolność i życzę ci szczęście

A co tu ma tolerancja do rzeczy? Nikt tu w niego cegłami nie rzuca. To ty bądz tolerancyjna dla ludzi, którzy pedalstwa nie trawią a jeszcze bardziej nie trawią gejostwa - czyli pedałów, którym wydaje się ze są tacy normalni, trendy i cool i wciskają taki kit naiwnym, TULERANCYJNYM ludziom a jakby tego było mało to domagają się chorych praw.
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
'damianek19'
Mam 17 lat i jestem gejem. Z pewnością wielu osobom to nie będzie odpowiadac, ale ich zdanie mnie nieinteresuje.
W tej chwili chciałbym zaznaczyc, iż nie uważam się za chorego psychicznie. Jestem normalnym człowiekiem, który chce życ w normalnym kraju. Wszystkie przeciwności - Rodzice, LPR, MW ---> przeszkody które stawiam na równi, mam zamiar pokonac.
Nie uważasz sie za psychicznie chorego ,ale innych podciągnąłes pod chorobe i decydujesz kto ma sie wypowiadać ?
Mam chłopaka, jestem szczęsliwy! Kiedyś będe miec pewnie męża i razem zamieszkamy.
Wszystko co spotkało mnie do tej pory: nienawiśc rodziców, wrogośc otoczenia, wzmocniło mnie jeszcze bardziej, by walczyc o swoje prawa .
..
A co to jest szczęscie ,wiesz ?bedziesz miec męża czyli jesteś za panienkę -jakie to żałosne
Zapraszam do aktywnej dyskusji.o podano ci na czas
Nie chcę by zabierały głos osoby, które są homofobami, bo homofobia - - > to choroba.
gdybys tego nie dpopisał - nie zabierałabym głosu ,ale dlaczego ty masz decydowac kto jest chory
SIEBIE nie widząc.
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Chciałem odpowiedziec na atai na moją osobę:

Stwierdzenie, iż stosunki homoseksualne są grzechem, jest całkowitą nieprawdą. Wcale nie uważam, że odbiera ona mi droge do tzw. Zbawienia. Nie uważamby, "czynny homoseksualizm" wykluczał z przynależności do kościoła. Nie zniechęcają mnie negatywne stwierdzenia i obraźliwe zwroty w stosunku do mojej osoby, ponieważ dawno już popełnił bym samobójstwo. Jesteście ostatni do osądzenia co jest dobre a co złe, tym bardziej, też, co było błędem natury lub przeciwnie
Ja do tej pory nie widziałem żadnego błędu w naturze, a jeżeli taki by się pojawił, to pewnie dawno by go nie było. Zakładając wasz sposób myślenia, jakoby byłby to błąd - Orientacja homoseksualna - , dlaczego powtarza się od tylu setek, tysięcy lat? Czy 2-3 miliardy lat ewolucji, to za mało, na wyeliminowanie takiego błędu?
Homoseksualizm nie jest błędem! Jest czymś całkowicie naturalnym w natuerze i wrzechobecnym. Pojawia się we wszystkich miejscach na kuli ziemskiej niemalże w takiej samej ilości procentowej. Czy błąd może powtarzać się notorycznie i wszędzie tak samo często?
Bo moim zdaniem błąd pojawia się sporadycznie i głównie przypadkowo. Nie ma czegoś takiego jak notoryczny błąd. Może byc jednie celowość. Najwyraźniej tak ma byc i musiecie sie z tym pogodzic.

to do wypowiedzi Szalonego Odysa o tym co on uwarza za błąd a co nie

'damianek19'
Nie uważasz sie za psychicznie chorego ,ale innych podciągnąłes pod chorobe i decydujesz kto ma sie wypowiadać ?
..
A co to jest szczęscie ,wiesz ?bedziesz miec męża czyli jesteś za panienkę -jakie to żałosne

gdybys tego nie dpopisał - nie zabierałabym głosu ,ale dlaczego ty masz decydowac kto jest chory
SIEBIE nie widząc.

nikt nie będzie ingerowac w moje życie intymne ....

według psychiatrów: homoeksualizm nie jest chorobą, homofobia - TAK
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
według psychiatrów: homoeksualizm nie jest chorobą, homofobia - TAK

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA a ci psychiatrzy to ty i twój chłopak...Po co zalozyles tak naprawde ten temat i go kontynuujesz? Co to kogo obchodzi ze jesteś miłośnikiem kakao? Pedalstwo to cięzke zaburzenie seksualne. Dewiacja.

myśle że tą dyskusje rozpoczął jakiś 30 letni Stefan z lobby pedalskiego żeby poruszyć temat jak to pedały są uciśnione w naszym pięknym kraju. Aż żal odpisywać. Róbcie se co chcecie byle jak najdalej ode mnie i od mojej przyszłej rodziny

Bardzo możliwe, to takie typowe i patetyczne
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA a ci psychiatrzy to ty i twój chłopak...Po co zalozyles tak naprawde ten temat i go kontynuujesz? Co to kogo obchodzi ze jesteś miłośnikiem kakao? Pedalstwo to cięzke zaburzenie seksualne. Dewiacja.



Bardzo możliwe, to takie typowe i patetyczne

leczyc należy homofobów. Nie życzę sobie obraźliwych stwierdzeń ...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
leczyc należy homofobów. Nie życzę sobie obraźliwych stwierdzeń ...

Twoje rzyczenia niestety nie zostaną spełnione :D

Pedał to nie jest obraźliwe określenie. Fan kakao też nie. Nawet zaryzykowałbym stwierzenie ze fan osranego ptaka także nie powinno cie obrazić, bo przecież lubisz :D Ale fakt, może to troche nieprzyjemne...

Nie odpowiedziałeś na pytanie - po co założyłeś tak naprawdę ten temat?
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Twoje rzyczenia niestety nie zostaną spełnione :D

Pedał to nie jest obraźliwe określenie. Fan kakao też nie. Nawet zaryzykowałbym stwierzenie ze fan osranego ptaka także nie powinno cie obrazić, bo przecież lubisz :D

Nie odpowiedziałeś na pytanie - po co założyłeś tak naprawdę ten temat?

tacy ludzie jak ty, sami ośmieszą się na takim forum jak to ...
moze właśnie o to chodzi ...

Wasza agresja jest na imponującym poziomie, jesteście osobami ograniczonymi i chorymi z nienawiści, między innymi do mnie = a ja, wam nic nie zrobilem

napisałem kilka zdan, które wyraźnie ciebie rozdrażniły : " chce życ spokojnie i chce byc szczęsliwy, chce miec chłopaka a potem męza" to źle, przeszkadza ci to ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry