Mam 17 lat - Jestem gejem!

Status
Zamknięty.

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Mam 17 lat i jestem gejem. Z pewnością wielu osobom to nie będzie odpowiadac, ale ich zdanie mnie nieinteresuje.
W tej chwili chciałbym zaznaczyc, iż nie uważam się za chorego psychicznie. Jestem normalnym człowiekiem, który chce życ w normalnym kraju. Wszystkie przeciwności - Rodzice, LPR, MW ---> przeszkody które stawiam na równi, mam zamiar pokonac.

Mam chłopaka, jestem szczęsliwy! Kiedyś będe miec pewnie męża i razem zamieszkamy.
Wszystko co spotkało mnie do tej pory: nienawiśc rodziców, wrogośc otoczenia, wzmocniło mnie jeszcze bardziej, by walczyc o swoje prawa ...

Zapraszam do aktywnej dyskusji.
Nie chcę by zabierały głos osoby, które są homofobami, bo homofobia - - > to choroba.
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
hmm o czym tu dyskutować? jeśli jesteś szczęśliwy to się cieszę. Walcz z przeciwnościami, nigdy się nie wolno poddawać. Chory psychicznie też zapewne nie jesteś. Dla mnie homoseksualizm jest czymś dziwnym, ale dlatego, że jestem hetero... pewnie jak większość społeczeństwa nie potrafię tego zrozumieć, pozdrawiam
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
przejdźmy na troche inny kierunek:

1) Czy rodzice mają prawo pozbyc się dziecka z domu, wiedząc ze one jest homoseksualistą...?
2) Moje zdanie: Można byc jednocześnie praktykującym katolikiem i "nieżyjącym w celibacie gejem" Co myślicie ?
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
przejdźmy na troche inny kierunek:

1) Czy rodzice mają prawo pozbyc się dziecka z domu, wiedząc ze one jest homoseksualistą...?
2) Moje zdanie: Można byc jednocześnie praktykującym katolikiem i "nieżyjącym w celibacie gejem" Co myślicie ?

no teraz to już się może wywiązać aktywna dyskusja :p

1) moim zdaniem to rodzice nam dali życie, wychowują nas, kształtują nasz światopogląd i w pewnym sensie mają prawo od nas wymagać. Im się w głowie nie mieści, że ich syn jest gejem. Postaraj się ich zrozumieć. To jest też inne pokolenie, tym bardziej są konserwatywni. Rodzice przede wszystkim powinni kochać i uszanować Twoją decyzję, ale daj im czas... są zapewne rozczarowani, muszą się z tym pogodzić. Nie możesz mieć do nich pretensji, że się z tego nie cieszą razem z Tobą

2) Nasza religia zakłada, że stosunki płciowe są dozwolone tylko pomiędzy kobietą i mężczyzną i tylko jako dowód miłości. Ja uważam, że możesz sobie chodzić do kościoła, ale co na to powie spowiednik, to już inna sprawa... nie zdziwię się jeśli się z tego wywiąże jakaś nieprzyjemna dla Ciebie sytuacja. Niestety tak się żyje w naszym kraju, mi to odpowiada, jeśli Tobie nie, to może zastanów się nad życiem w Holandii? tam będziesz mógł wszystko i nikt się do tego nie przyczepi... u nas to chyba za naszych czasów się tego nie doczekasz...
Przepraszam, że trochę pesymistycznie, ale rozumiem, że chodzi Ci o szczere wypowiedzi, a nie puste słowa 'będzie dobrze'
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
ad.1 No raczej maja obowiązek wychowywać dziecko do 18-tego roku życia. MOga nie akceptować orientacji ale przecież co takiemu dziecku moga zrobicć ..ukarac?? ..sam nie wiem...w każdym bądź razie nie mają prawa sie pozbyć takiego dziecka chyba że się zrzekna praw rodzicielskich i takie dziecko trafi do domu dziecka..no ale tak sie chyba nie dzieje..nie wiem..

ad.2. No to trudne pytanie. Można być praktykującym i wierzącym homoseksualistą, tylko czy homoseksualizm jest dla religi chrześcijańskiej czymś dobrym? tego nie wiem:) Pewnie traktuje sie to jako grzech..
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
no więc jeszcze raz :

gdy moi rodzice dowiedzieli się ze jestem gejem, to :

zabrano mi wszystko: pieniądze, klucze do mieszkania, telefon.
nie mogłem wracac do domu, musiałem na całe dnie wychodzic z domu i z nikim sie skontaktowac, chodziłem po sklepach i kilka razy zmokłem w sierpniowej burzy ....


stałem po 1,5 godziny pod drzwiami zanim mi ktos je otworzył, byłem obrażany, bity, poniżany ...

dowiedzialem się przy okazji że mogłem nie iśc do bierzmowania i mogłem sie nienarodzic ...

My_Mother: Mogłam sobie zrobic aborcje. Nic do ciebie nie czuje i najchętniej wyrzuciłabym ciebie z domu. Czuje do ciebie obrzydzenie. Umrzesz pod mostem i nikt ci nie pomorze. Wstydzimy się ciebie. Nieinteresujesz nas już!

tak mówiła katoliczka ... przez dobrych kilka miesięcy - "homofobia jest chorobą, to ludzie chorzy z nienawiści, sam stałem się ofiarą takiej osoby i wiem jak taci chorzy ludzie wyglądają"
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
słuchaj... nie wiem co Ci poradzić. Widocznie Twoich rodziców to przerosło już całkowicie. Póki co pozostaje Ci zdanie się na siebie, może Twój chłopak Ci w takiej sytuacji pomoże? chociażby da dach nad głową, jakieś jedzenie czy coś? W końcu chyba was łączy miłość...? Znajdź pracę, naucz się wydawać pieniądze tak, żebyś miał wszystko co niezbędne. Rodzicom daj czas... może kiedyś się pogodzicie? Teraz chyba już na zgodę nie liczysz.
A może to właśnie oni są dla Ciebie ważniejsi? Ci co Cię urodzili i poświęcili Ci 17 lat swojego życia? Jesteś jeszcze bardzo młody, nie musisz w tym momencie mieć chłopaka. Może stać Cię na odsunięcie dumy i powrót do rodziców? Może poczekaj z decyzją czy chcesz być z mężczyzną do momentu kiedy Cię będzie na to zwyczajnie stać?
Ja się Twoim rodzicom nie dziwię, nie mam dzieci, nie wiem jak to jest, ale na pewno nie jest im łatwiej niż Tobie.
Weź to pod uwagę i zastanów się, czy Twoje zachowanie nie jest egoistyczne. Liczysz się tylko Ty i Twoje uczucia... Licz się tez z uczuciami tych, którzy Cię stworzyli
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
mam prawo byc takim jakim chce byc ...

rodzice nie mają prawa poniżac do takiego stopnia, by zniszczyc człowieka w imie wyciągniętej z "kosmosu" konieczności ....


Czy wiesz jak to jest byc pobitym przez własnego ojca?
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Twój "związek" i tak długo nie przetrwa, bo to jest nienaturalne, a tym samym nietrwałe...

Nie chcę Ci mówić, że to choroba, bo i tak zaprzeczysz. Nie chcę Cię pouczać, bo mnie wyśmiejesz.
Mogę Ci tylko pogratulować, że się do tego publicznie przyznałeś i życzyć tego, żebyś jak najszybciej z tego wyszedł !
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Twój "związek" i tak długo nie przetrwa, bo to jest nienaturalne, a tym samym nietrwałe...

Nie chcę Ci mówić, że to choroba, bo i tak zaprzeczysz. Nie chcę Cię pouczać, bo mnie wyśmiejesz.
Mogę Ci tylko pogratulować, że się do tego publicznie przyznałeś i życzyć tego, żebyś jak najszybciej z tego wyszedł !

Nienaturalne = nietrwałe?

Skoro homoseksualizm jest nienaturalny, dlaczego jest taki trwały i powtarza się nieustanie, co potwierdza historia ?

SZYBKA ODPOWIEDŹ:

1) Czy rodzice mają prawo pozbyc się dziecka z domu, wiedząc ze one jest homoseksualistą...?

Oczywista odpowiedz: Nie, nie mogą.

2) Moje zdanie: Można byc jednocześnie praktykującym katolikiem i "nieżyjącym w celibacie gejem" Co myślicie ?

Mój przykład: Jestem katolikiem, przynajmniej się za takiego uważam i jestem "na pewno nie biernym gejem" a to co mówi mój biskup, nie interesuje mnie... Przynajmniej jego zdanie i stanowisko kościoła wobec mojej orientacji.
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
mam prawo byc takim jakim chce byc ...

rodzice nie mają prawa poniżac do takiego stopnia, by zniszczyc człowieka w imie wyciągniętej z "kosmosu" konieczności ....


Czy wiesz jak to jest byc pobitym przez własnego ojca?

wcale nie twierdzę, że nie masz prawa
rodzice też nie mają prawa nikogo niszczyć
nie wiem jak to jest być pobitym

poza tym, nie rozumie jak można być z kimś tej samej płci

dlatego uważam, że sam sobie zgotowałeś ten los

rozumie, że szukasz wyjścia z sytuacji, ale masz tylko dwa wyjścia:
-ustatkowanie się,
-powrót do rodziców i zerwanie z chłopakiem (przynajmniej na czas, który potrzeby jest do ustatkowania się)

nikt Ci nie powie co masz zrobić, żeby rodzice Ci wybaczyli
też mam wrażenie, że Twój związek nie przetrwa długo... wydajesz się nie być jeszcze gotowym do wkroczenia na ścieżkę na której już jesteś
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
no więc jeszcze raz :

gdy moi rodzice dowiedzieli się ze jestem gejem, to :

zabrano mi wszystko: pieniądze, klucze do mieszkania, telefon.
nie mogłem wracac do domu, musiałem na całe dnie wychodzic z domu i z nikim sie skontaktowac, chodziłem po sklepach i kilka razy zmokłem w sierpniowej burzy ....


stałem po 1,5 godziny pod drzwiami zanim mi ktos je otworzył, byłem obrażany, bity, poniżany ...

dowiedzialem się przy okazji że mogłem nie iśc do bierzmowania i mogłem sie nienarodzic ...

My_Mother: Mogłam sobie zrobic aborcje. Nic do ciebie nie czuje i najchętniej wyrzuciłabym ciebie z domu. Czuje do ciebie obrzydzenie. Umrzesz pod mostem i nikt ci nie pomorze. Wstydzimy się ciebie. Nieinteresujesz nas już!

tak mówiła katoliczka ... przez dobrych kilka miesięcy - "homofobia jest chorobą, to ludzie chorzy z nienawiści, sam stałem się ofiarą takiej osoby i wiem jak taci chorzy ludzie wyglądają"

czy przypadkiem nie podkolorowujesz ?? bo cos nie chce mi się wierzyć
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Przykre jest że o homoseksualiźmie mówicie jak o czymś szczególnym ... A to taka sama rzecz jak heteroseksualizm ...

Znacie 14 latków /hetero/ mających partnerów?

Ja znam. Mam 17 lat, jestem gejem i mam chłopaka

Jestem dużo bardziej na to gotów aniżeli ci 14 latkowie, bo orientacja nie ma tu nic do rzeczy.

czy przypadkiem nie podkolorowujesz ?? bo cos nie chce mi się wierzyć

nie prowokuje i mówie całkowitą prawdę ...

W internecie moge sobie pozwolic na całkowitą szczerośc Lusjus
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja tylko nie rozumiem po co się tym chwalić :) ja się nie chwale że ejstem hetero:)

Słuchaj..masz 17 lat i dajesz się bić rodzicom??
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
" ja się nie chwale że jestem hetero"

a ja oznajmiam ze jestem na tym świecie i że nie podoba mi się to co mówicie o mnie " jako geju"...



mój ojciec nie jest pantoflarzem, jest za to pedantycznym i pewnym siebie czlowiekiem, który nie daje za wygraną. ale wie że ma zawsze racje, a tak wcale nie jest. - to tylko jego chora psychika
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
i jeszcze to:
Mój przykład: Jestem katolikiem (...) to co mówi mój biskup, nie interesuje mnie... Przynajmniej jego zdanie i stanowisko kościoła wobec mojej orientacji.

na prawdę kochasz Jezusa i wyznajesz Jego wiarę? Jeśli tak, to czy nadal twierdzisz, że nie obchodzi Cię co myśli biskup? Czy nie jest on wysłannikiem Boga? Człowieku, jesteś strasznym egoistą... Chcesz żyć tak jak Ci się to podoba i jeszcze żądasz, żeby wszyscy Ci na to zezwolili.
Nie jestem za homokseksualistami, nie jestem też homofobem, potrafię to uszanować, ale uważam, że nie powinni oni żądać żadnych praw, nie wspominając o prawach od kościoła! Praktykujący, niewierzący w biskupa gej?
Przepraszam, że tak ostro, o ile to jest wg Ciebie ostro, ale żyj po swojemu i nie żądaj że wszystkim się to spodoba
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
" ja się nie chwale że jestem hetero"

a ja oznajmiam ze jestem na tym świecie i że nie podoba mi się to co mówicie o mnie " jako geju"...
mi sie tez nie podoba co mowi o mnie wielu ludzi. Właśnie dlatego nie rozumiem homo...bo nie rozumiem tych wszystkich parad i w ogóle..jak są to są i tyle...powiem nawet że guzik mnie to obchodzi..neich sobie nawet ktos będzie zoofilem jeśli lubi...ale na Boga po co o tym trabić ?

Biskup nie moze mi powiedziec, że jestem zły bo jestem gejem ...

ale może ci powiedziec że grzeszysz...a grzeszyć rzecza ludzką :)
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Jutro będe w kościele i przyjmę "Jezusa do swojego serca" będe bardzo szczęsliwy, bo wierze w Boga i moim zdaniem homoseksualizm z katolicyzmem się nie wyklucza.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
no tego się chyba nie dowiemy:) każdy ma swoje przypuszczenia:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry