Mam 17 lat - Jestem gejem!

Status
Zamknięty.

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
Biskup nie moze mi powiedziec, że jestem zły bo jestem gejem ...
religia na to nie zezwala, a oczekujesz, że Cię pochwali?
To jest oczywiste, że władze kościoła muszą to potępiać, bo jest to niezgodne z jego kodeksem! Co Ty chcesz religie zmienić, żeby była dla Ciebie wygodna?
Homoseksualizm nie jest czymś normalnym! Wystarczy spojrzeć na świat, jakoś mało jest takich ludzi. Tak samo mało jak chorych psychicznie, tak samo mało jak narkomanów. Czy w takim razie narkomani też są normalni? Oni też wybrali sposób na życie. Zrozum, że my Cię nie potępiamy, ale chcemy Ci wytłumaczyć, że w naszym kraju nie będziesz traktowany jak ludzie hetero, nie będziesz miał nigdy poparcia biskupa, rodzice też się z tym nie pogodzą, a Ty zrobisz dla siebie najlepiej jak zostawisz to dla siebie i nie będziesz oczekiwał zrozumienia. Nie oczekuj od nas zrozumienia, nie przekonasz nas
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Mam 17 lat i jestem gejem. Z pewnością wielu osobom to nie będzie odpowiadac, ale ich zdanie mnie nieinteresuje.
no tak wiec musiales wykrzyczec w radosnym uniesieniu

W tej chwili chciałbym zaznaczyc, iż nie uważam się za chorego psychicznie.
wsros osob majacych tze inne preferencje seksualne % osob chorych psychicznei z tego co wiem jest taki sam jak wsrod normalnych
Jestem normalnym człowiekiem, który chce życ w normalnym kraju.
nie rozumiem, chwalisz sie zarzekasz?
no tak jeszcze istnieje pojecie normalnosci ktorego konotacje mozna sekwencjonowac bardzo daleko od siebie u roznych osobnikow (domniemanie celu tego przekazu)
Wszystkie przeciwności - Rodzice, LPR, MW ---> przeszkody które stawiam na równi, mam zamiar pokonac.
zestawienie celowe? czy tez masz iq tak zenujacy, czy to po prostu bunt malolata? i gdyby trafilo na innym typ zachowania np narkomania tez bys walczyl?
rodzice wrogiem? cos wartosciowanie lezy....

Mam chłopaka, jestem szczęsliwy! Kiedyś będe miec pewnie męża i razem zamieszkamy.
cieszymy sie razem z toba w koncu czlowiek zyje po to aby byc szczesliwym
jedyne co jest pewne to fakt ze meza nigdy miec nie bedziesz chyba ze zmienisz poglady okaze sie ze jestes transwestyta i sad rodzinny przy udziale lokalnej administracji sprokuruje zmiane plci
mozesz miec kochanka, partnera jak zwal tak zwal... (maz i zona maja dzieci...)
Wszystko co spotkało mnie do tej pory: nienawiśc rodziców, wrogośc otoczenia, wzmocniło mnie jeszcze bardziej, by walczyc o swoje prawa ...
coz jednak bunt i frustracja
watpie czy to rozumiesz jako nienawisc, tym terminem powinno byc nazywane
szok? niechec? w obliczu mlodzienczego buntu? to wysoce prawdopodobne
coz podlajes decyzje - podpowiedz dorosle decyzje to zawsze konsekwencje (schemat zespol danych wejsciowych=>decyzja>skutek zamierzony+skutek nie zamierzony = takie sa fakty, nie obrazaj sie na nie) polecam rowniez zajrzec do slownika i zapoznac sie ze znaczeniem slowa nienawisc, nauczysz sie czegos, moze ci sie w zyciu przyda

Zapraszam do aktywnej dyskusji.
Nie chcę by zabierały głos osoby, które są homofobami, bo homofobia - - > to choroba.
niniejszym podjalem dyskusje
fakt jak kazda inna fobia
btw poza gazeta wyborcza (tworzaca wlasne "fakty") i innymi podobnymi merdiami, w calym swym zyciu, duzo dluzszym niz twoje krotkie nie spotkalem sie z homofobia i mowiac szczerze chcialbym nawet kiedys takiego osobnika poznac (w celach czysto poznawczych)

1) Czy rodzice mają prawo pozbyc się dziecka z domu, wiedząc ze one jest homoseksualistą...?
oczywiscie, niezlaeznie od powodu, nie swiadczy to oczywiscie dobrze ani o rodzicach ani o dziecku
2) Moje zdanie: Można byc jednocześnie praktykującym katolikiem i "nieżyjącym w celibacie gejem" Co myślicie ?
logika i wykladnia teologiczna odpowiadaja : nie

dowiedzialem się przy okazji że mogłem nie iśc do bierzmowania i mogłem sie nienarodzic ...

My_Mother: Mogłam sobie zrobic aborcje. Nic do ciebie nie czuje i najchętniej wyrzuciłabym ciebie z domu. Czuje do ciebie obrzydzenie. Umrzesz pod mostem i nikt ci nie pomorze. Wstydzimy się ciebie. Nieinteresujesz nas już!

tak mówiła katoliczka ... przez dobrych kilka miesięcy - "homofobia jest chorobą, to ludzie chorzy z nienawiści, sam stałem się ofiarą takiej osoby i wiem jak taci chorzy ludzie wyglądają"
po 1 jest to nieskrywana niechec i obrzydzenie
nie ma to nic wspolego z homofobia, po 2 jest to bardzo okrutne, po 3 podjales "dorosla decyje" nie liczac sie z doroslymi efektami
jestes sam sprawca wlasnego nieszczescie, jako czlowiek szczerze ci wspolczuje...

mam prawo byc takim jakim chce byc ...

rodzice nie mają prawa poniżac do takiego stopnia, by zniszczyc człowieka w imie wyciągniętej z "kosmosu" konieczności ....


Czy wiesz jak to jest byc pobitym przez własnego ojca?
wspaniale to zabrzmialo w kontekscie wypiowiedzi moniki
krotko egocentryzm i zero empatii, masz chlopcze problemy natury emocjonalnej, jestem wprawdzie wrogiem chodzenia do psychologa
ale tobie polecam wizyte, zatanczyles oberka na pojeciu "szacunek dla rodzicow" wiec na ich pomoc w sprawach emocjonanych nie masz co liczyc (samoboj)

Twój "związek" i tak długo nie przetrwa, bo to jest nienaturalne, a tym samym nietrwałe...

Nie chcę Ci mówić, że to choroba, bo i tak zaprzeczysz. Nie chcę Cię pouczać, bo mnie wyśmiejesz. Mogę Ci tylko pogratulować, że się do tego publicznie przyznałeś i życzyć tego, żebyś jak najszybciej z tego wyszedł !
wg statystyki kilka miesiecy maxymalnie
krytyka jak widac nie zostaje przyjmowana i pwooduje jeszcz glebsze zakleszczenie sie we wlasnym ego
swiete slowa

Nienaturalne = nietrwałe?
najczesciej trwa 3 lata u niewktorych cale zycie, 95% podejmujacych terapie wraca do normalnosci..Skoro homoseksualizm jest nienaturalny, dlaczego jest taki trwały i powtarza się nieustanie, co potwierdza historia ?
hehe czy alkoholizm jest naturalny? czy jest tylko odchyleniem? powtarza sie od wiekow? obydwa zachowania sa nienaturalne i powtarzalne i obydwa daje sie leczyc, z tym ze homoseksualzm jest latwiej wyleczyc
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
religia na to nie zezwala, a oczekujesz, że Cię pochwali?
To jest oczywiste, że władze kościoła muszą to potępiać, bo jest to niezgodne z jego kodeksem! Co Ty chcesz religie zmienić, żeby była dla Ciebie wygodna?
Homoseksualizm nie jest czymś normalnym! Wystarczy spojrzeć na świat, jakoś mało jest takich ludzi. Tak samo mało jak chorych psychicznie, tak samo mało jak narkomanów. Czy w takim razie narkomani też są normalni? Oni też wybrali sposób na życie. Zrozum, że my Cię nie potępiamy, ale chcemy Ci wytłumaczyć, że w naszym kraju nie będziesz traktowany jak ludzie hetero, nie będziesz miał nigdy poparcia biskupa, rodzice też się z tym nie pogodzą, a Ty zrobisz dla siebie najlepiej jak zostawisz to dla siebie i nie będziesz oczekiwał zrozumienia. Nie oczekuj od nas zrozumienia, nie przekonasz nas

Bardzo dziwne jest stawianie przeciwnych tez typu " dobre - niedobre", "normalne - nienormalne". Świat nie ejst taki prosty Moniko.W ...

To że nas jest do 6% w całym spoleczeństwie, nie oznacza, że mamy byc zmarginalizowani. Mamy swoje prawa i uwarzamy że są one cały czas łamane. My też chcemy zakładac swoje związki ... Nie wolno ? Bo jesteśmy twoim zdaniem nienormalni ... To jest właśnie przykre bo, przyrównujesz mnie do narkomana i osoby chorej psychicznie ...

Odpowiem Ci, tak na zaś, że homoseksualizm nie jest chorobą! Jest normalną orientacją. W twoim systemie myslenia, gdzie jest tylko " normalne i nienormalne" homoseksualizm jest normalny, co potwierdza wiele badań i ja.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
damianku wyjdz z wortali homoseksualnych
wyjrzyj przez okno
swiat wyglada zupelnie inaczej
tylko wyjrzyj przez okno!!!! i sie rozejrzyj!!!!!
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
no tak wiec musiales wykrzyczec w radosnym uniesieniu

wsros osob majacych tze inne preferencje seksualne % osob chorych psychicznei z tego co wiem jest taki sam jak wsrod normalnych
nie rozumiem, chwalisz sie zarzekasz?
no tak jeszcze istnieje pojecie normalnosci ktorego konotacje mozna sekwencjonowac bardzo daleko od siebie u roznych osobnikow (domniemanie celu tego przekazu)
zestawienie celowe? czy tez masz iq tak zenujacy, czy to po prostu bunt malolata? i gdyby trafilo na innym typ zachowania np narkomania tez bys walczyl?
rodzice wrogiem? cos wartosciowanie lezy....

cieszymy sie razem z toba w koncu czlowiek zyje po to aby byc szczesliwym
jedyne co jest pewne to fakt ze meza nigdy miec nie bedziesz chyba ze zmienisz poglady okaze sie ze jestes transwestyta i sad rodzinny przy udziale lokalnej administracji sprokuruje zmiane plci
mozesz miec kochanka, partnera jak zwal tak zwal... (maz i zona maja dzieci...)
coz jednak bunt i frustracja
watpie czy to rozumiesz jako nienawisc, tym terminem powinno byc nazywane
szok? niechec? w obliczu mlodzienczego buntu? to wysoce prawdopodobne
coz podlajes decyzje - podpowiedz dorosle decyzje to zawsze konsekwencje (schemat zespol danych wejsciowych=>decyzja>skutek zamierzony+skutek nie zamierzony = takie sa fakty, nie obrazaj sie na nie) polecam rowniez zajrzec do slownika i zapoznac sie ze znaczeniem slowa nienawisc, nauczysz sie czegos, moze ci sie w zyciu przyda

niniejszym podjalem dyskusje
fakt jak kazda inna fobia
btw poza gazeta wyborcza (tworzaca wlasne "fakty") i innymi podobnymi merdiami, w calym swym zyciu, duzo dluzszym niz twoje krotkie nie spotkalem sie z homofobia i mowiac szczerze chcialbym nawet kiedys takiego osobnika poznac (w celach czysto poznawczych)

oczywiscie, niezlaeznie od powodu, nie swiadczy to oczywiscie dobrze ani o rodzicach ani o dziecku
logika i wykladnia teologiczna odpowiadaja : nie

po 1 jest to nieskrywana niechec i obrzydzenie
nie ma to nic wspolego z homofobia, po 2 jest to bardzo okrutne, po 3 podjales "dorosla decyje" nie liczac sie z doroslymi efektami
jestes sam sprawca wlasnego nieszczescie, jako czlowiek szczerze ci wspolczuje...

wspaniale to zabrzmialo w kontekscie wypiowiedzi moniki
krotko egocentryzm i zero empatii, masz chlopcze problemy natury emocjonalnej, jestem wprawdzie wrogiem chodzenia do psychologa
ale tobie polecam wizyte, zatanczyles oberka na pojeciu "szacunek dla rodzicow" wiec na ich pomoc w sprawach emocjonanych nie masz co liczyc (samoboj)

wg statystyki kilka miesiecy maxymalnie
krytyka jak widac nie zostaje przyjmowana i pwooduje jeszcz glebsze zakleszczenie sie we wlasnym ego
swiete slowa

hehe czy alkoholizm jest naturalny? czy jest tylko odchyleniem? powtarza sie od wiekow? obydwa zachowania sa nienaturalne i powtarzalne i obydwa daje sie leczyc, z tym ze homoseksualzm jest latwiej wyleczyc

Otuż, ja nie zamierzam leczyc się ze swojego homoseksualizmu a mój pierwszy post i temat jaki założyłem ma pokazac ze są takie osoby jak ja. Wiecej na ten temat napisałem w późniejszych, zaraz po wstępnym poście... to wszystko wyjaśnia
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Mam 17 lat i jestem gejem.

Cóż... każdy ma jakiś problem :p

Z pewnością wielu osobom to nie będzie odpowiadac, ale ich zdanie mnie nieinteresuje.

Więc po co temat skoro nie interesuje Cię zdanie tych, którzy myślą inaczej?.W takim razie mogłeś napisać to w jednym z wielu tematów dotyczących homoseksualizmu.

W tej chwili chciałbym zaznaczyc, iż nie uważam się za chorego psychicznie. Jestem normalnym człowiekiem, który chce życ w normalnym kraju.

I bardzo dobrze.

Zapraszam do aktywnej dyskusji.
Nie chcę by zabierały głos osoby, które są homofobami, bo homofobia - - > to choroba.

Znowu to samo. Dyskusja polega na zabieraniu głosu przez obie strony, a nie tylko 1+te które mając podobne zdanie. Ty powiedz, że homofobia to choroba, one, że jest nią homoseksualizm.

przejdźmy na troche inny kierunek:

1) Czy rodzice mają prawo pozbyc się dziecka z domu, wiedząc ze one jest homoseksualistą...?

Nie, możesz złożyć nawet sprawę do sądu o brak opieki.


2) Moje zdanie: Można byc jednocześnie praktykującym katolikiem i "nieżyjącym w celibacie gejem" Co myślicie ?

Kościół katolicki dopuszcza homoseksualizm dopóki nie jest on oparty na akcie płciowym. W skrócie, jeżeli jesteś katolikiem i będzie uprawiał sex z partnerem to automatycznie owym kataolikiem w pełni nie jestem (jak już to chrześcijaninem, choć o ile wiem każda wiara traktuje homoseksualizm za grzech dość ciężkiej wagi).
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
no to oczywiste..bo każdy akt płciowy bez zawarcia aktu małżeńskiego jest grzechem niezależnie czy to kobieta z mężczyzną czy dwie osoby tej samej płci.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Odpowiem Ci, tak na zaś, że homoseksualizm nie jest chorobą! Jest normalną orientacją. W twoim systemie myslenia, gdzie jest tylko " normalne i nienormalne" homoseksualizm jest normalny, co potwierdza wiele badań i ja.

Wybacz, ale błąd w systemie jest błędem i normalny nigdy nie będzie. Podobnie jest w naturze. Homoseksualizm jest owym błędem, slepą uliczką, co jednak nie oznacza, że mam na was reagować alergicznie. Macie takie same prawa jak ja, Brave czy Kaznodzieya.
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Otuż odpowiadam.
W wieku 17 lat trafiłem na tak duży opór, że nawet bardzo nieprzychylne komentarze nie robią na mnie wrażenia, mimo faktu ze bardzo dokładnie je czytam i staram się do nich odnieśc. Mam wyrobione zdanie, ale niekótre wasze komentarze są dosyc często powielane, nie mówią raczej o waszych osobistych odczuciach, tylko powtarzanych treściach które wyuczyliscie sie na pamięc.

Kończe temat dwóch pytań ....

Nowe:

3) Nie mozecie zaprzeczyc, wy heteroseksuali, ze często rozprzeszczeniacie fałszywe informacje na temat homoseksualizmu oraz budujecie swoje tezy w oparciu o powielane i przeinaczanie stwierdzenia z ulicy.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
no to oczywiste..bo każdy akt płciowy bez zawarcia aktu małżeńskiego jest grzechem niezależnie czy to kobieta z mężczyzną czy dwie osoby tej samej płci.

Homoseksualizm nie jest traktowany przez KK jako cudzołóstwo, o którym teraz mówisz!.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
no tak , ale on wspomniał wcześniej o tym czy mozna być katolikiem i współzyć z męzczyzna..chyba ze cos się myle:)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Otuż, ja nie zamierzam leczyc się ze swojego homoseksualizmu a mój pierwszy post i temat jaki założyłem ma pokazac ze są takie osoby jak ja. Wiecej na ten temat napisałem w późniejszych, zaraz po wstępnym poście... to wszystko wyjaśnia
ja tez miewalem mldziencze bunty i kaprysy
w wieku nastu lat sex to nie jest doroslosc to czysty fun polaczony z nieodpowiedzialnoscia (najczesciej)
teraz cos szczerego od siebie (z zycia) pierwszy raz w zyciu poczulem sie dorosly jak musialem utrzymac za swoja pensje siebie i zone (rezygnujesz niniejszym z tego atrybutu)
a poczulem sie doroslym tak naprawde gdy urodzil mi sie syn (tak wiem, magia syna, ale to samo by bylo gdyby to byla dziewczynka) - z tego tez chcesz zrezygnowac
tak naprawde to widac ze chciales sie wykrzyczec publicznie (ale anonimowo) bo nic nie wyjasniles...

Wybacz, ale błąd w systemie jest błędem i normalny nigdy nie będzie. Podobnie jest w naturze. Homoseksualizm jest owym błędem, slepą uliczką, co jednak nie oznacza, że mam na was reagować alergicznie. Macie takie same prawa jak ja, Brave czy Kaznodzieya.
wiesz ze prawie zawsze sie z toba zgadzam?
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
3) Nie mozecie zaprzeczyc, wy heteroseksuali, ze często rozprzeszczeniacie fałszywe informacje na temat homoseksualizmu oraz budujecie swoje tezy w oparciu o powielane i przeinaczanie stwierdzenia z ulicy.


osobiście zaprzeczam:)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Otuż odpowiadam.
W wieku 17 lat trafiłem na tak duży opór, że nawet bardzo nieprzychylne komentarze nie robią na mnie wrażenia, mimo faktu ze bardzo dokładnie je czytam i staram się do nich odnieśc. Mam wyrobione zdanie, ale niekótre wasze komentarze są dosyc często powielane, nie mówią raczej o waszych osobistych odczuciach, tylko powtarzanych treściach które wyuczyliscie sie na pamięc.

Kończe temat dwóch pytań ....

Nowe:

3) Nie mozecie zaprzeczyc, wy heteroseksuali, ze często rozprzeszczeniacie fałszywe informacje na temat homoseksualizmu oraz budujecie swoje tezy w oparciu o powielane i przeinaczanie stwierdzenia z ulicy.
coz ja widze ze jest dokladnie odwrotnie...
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
no tak , ale on wspomniał wcześniej o tym czy mozna być katolikiem i współzyć z męzczyzna..chyba ze cos się myle:)

Jeżeli jesteś kobietą to możesz ;) .

Sex przed ślubem (heteroseksualny) jest cudzołóstwem.
Sex (kiedykolwiek) homoseksualistów jest traktowany jako sprzeczny z prawem naturalnym grzech sodomski, więc NIE.
Będąc homoseksualistą w KK należy zachować abstynencję seksualną.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heh mam znajomego z pracy
ktory jest homoseksualista
i zyje w celibacie
nie jest katolikiem (chociaz pochodzi z atkiej rodziny) , jest jakims zielonoswiatkowcem (nie wiem ktory z odlamow)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Jeżeli jesteś kobietą to możesz ;) .

Sex przed ślubem (heteroseksualny) jest cudzołóstwem.
Sex (kiedykolwiek) homoseksualistów jest traktowany jako sprzeczny z prawem naturalnym grzech sodomski, więc NIE.
Będąc homoseksualistą w KK należy zachować abstynencję seksualną.

ale to i to jest grzechem. kazdy człowiek grzeszy. kazdy może sie poprawic.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
ale to i to jest grzechem. kazdy człowiek grzeszy. kazdy może sie poprawic.

Ale innym rodzajem grzechu, co w KK jest sprawą dość istotną co zapewne wiesz. Powtórzę jeszcze raz: będąc aktywnym seksualnie homoseksualistą nie jest się katolikiem w pełnym tego słowa znaczeniu. KK nakazuje abstynencję seksualną w przypadku homoseksualizmu.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Rozumiem to :) Twierdze tylko , że każdy może się pomylić i wrócić na właściwą ( dla chrześcijan) droge :)
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
ale to i to jest grzechem. kazdy człowiek grzeszy. kazdy może sie poprawic.
Ale jeśli trwa w tym grzechu świadomie, to nie ma takiej możliwości.
Nie chcę by zabierały głos osoby, które są homofobami, bo homofobia - - > to choroba.
Dyskryminujesz homofobów! Ktoś miał dobry pomysł, trzeba was zacząć pozywać do sądu o obrazę dobrego imienia, przed każdym sądem się wygra, bo nie wiem czy 1% wśród osób przeciwnych ruchowi dewianckiemu ma tą chorobę.

Księga Kapłańska 18 napisał:
Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Listo do Rzymian 1 napisał:
26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

I List do Koryntian 6 napisał:
9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.


"Bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm wciąż uważam za chorobę...." L. Czajkowski
 
Status
Zamknięty.
Do góry