Lubicie dziewczyny skejt?

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
mi tez z tym stylem kojarza sie dziewczyny 13letnie w kolorowych ciuchach, u nas w polsce chyba nie ma takich typowych skejtoskich lasek, wiecej bialych kozaczkow
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Czy Waszym zdaniem wygladają, aż tak nie kobieco?? moim zdaniem prezentują się nieźle !! każdy styl ma w sobie coś kiczowatego, czy to skate, czy punk czy "normlany".
Po to istnieje taka różnorodność, aby każdy odnalazł coś dla siebie ... Ja uwielbiam takie ciuchy, co nie znaczy że nie założe szpilek i sukienki wizytowo:)
trzeba nosić co sie lubi !!
 

Attachments

  • 004075_1_l.jpg
    004075_1_l.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 34
  • 000763_1_l.jpg
    000763_1_l.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 32
  • 003030_1_l.jpg
    003030_1_l.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 32

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Ja swego czasu ubierałam się w tym stylu, taka typowo skejt-chłopczyca, ale kiedy to było, gdzieś do 1 czy 2 klasy gimnazjum, teraz to raczej preferuję styl taki grunge'owo-rockowy ;)
 

okaleczona

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
28
To są cuchy dla szpanu, wgl to jest taki styl jak mają blachary czyli sztuczny i beznadziejny. Osobiście znam pełno takich dziewczyn i mi ich poprostu szkoda, że robią z sb nie wiadomo co, a takie firmy produkujące te ciuszki to np. endorfina i 100pro.

To są cuchy dla szpanu, wgl to jest taki styl jak mają blachary czyli sztuczny i beznadziejny. Osobiście znam pełno takich dziewczyn i mi ich poprostu szkoda, że robią z sb nie wiadomo co, a takie firmy produkujące te ciuszki to np. endorfina i 100pro.
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Nie przesadzajmy. Każdy styl ma w sobie coś atrakcyjnego i nawet w formie "skejt" kobieta może prezentować się całkiem interesująco. Ale do tego trzeba mieć poczucie stylu by nie zrobić z siebie wieszaka w szerokich spodniach :D Bluzeczka na drugim zdjęciu nie najgorsza, spodnie też całkiem ok :) oczywiście to jeszcze zależy od dziewczyny, bo nie każda będzie wyglądać w tym tak samo atrakcyjnie :D
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Jeśli chodzi o ubiór nie mam nic przeciwko ale czasami styl bycia tych luźnych bluzgających laseczek które myślą że są spoko wyluzowane kufa.... :p , nie mówię tu o wszystkich nie można generalizować bo wiadomo niektóre kobitki tak po prostu lubią się ubierać i są naprawdę spoko :)
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
o zachowaniu takim można powiedzieć nie tylko wśród "skate" a w zasadzie w każdym "stylu" wystarczy się rozejrzeć ... to nie szata zdobi człowieka... więc nie generalizujmy!
 

Nikander

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
13
Punkty reakcji
2
A mnie się niedobrze robi na widok tych babochłopów. Może nie tyle zbiera mi się na wymioty, co ogarnia mnie rozpacz. Kobieta rozumiem zdaniem niektórych tutaj różni się od mężczyzny tylko posiadaniem pochwy zamiast penisa i większymi piersiami ?! Moda, nie ważne jaka to wszystko bajki dla głupców. Każdy mądry wie, że to strata czasu. Tym bardziej, że współczesna moda jest żałosna w swej "lekkości", "luzackości"(???), i tym podobnym przymiotom. Apeluje do kobiet, a także do tych, które dały się omamić lewackiej propagandzie, ŻE żaden normalny mężczyzna nie wyjdzie nigdy za jakąś "skejtówe", "pankówe", "metalówe" et cetera. Myślę, że to wszystko w tym temacie, chociaż jak znam życie zaraz się ktoś z wyżej zganionych odezwie...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nalać wódki temu wyżej, już się tu wypowiadałem - kobieta ma podkreślać ubiorem swą kobiecość a nie maskować przy pomocy luźnych i ciągnących się za nią ciuchów ;]
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
ktoś się wcześniej pytał co to jest "styl skate". To luźne szmaty, w których dziewczę (najczęściej 15 letnie) wygląda jakby założylo na siebie worek i jeśli nie ma zbyt dużych piersi to można (nie widząc dobrze rysów twarzy na przykład) pomylić ją z facetem / chłopakiem.

Poza tym, to styl dla 15-latek w okresie buntu. Jakbym zobaczyl 22-23 latke skate to bym parsknął smiechem. I zgadzam sie z postem wyzej, ze zaden normalny facet (facet, a nie 15-letni dzieciak) nie wyjdzie za metalówe, pancówe, skateów. Normalny facet chce wyjść za normalną kobietę, mającą w sobie kobiete, a nie jakieś lewackie, feministyczne, bezpłciowe ideały, wedle których kobieta nie różni się od faceta niczym poza pochwą...
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
A czy kobieta nosząca czarne ciuchy z wizerunkami ciężkogrających kapel (które to ciuchy mogą byc bardzo kobiece) musi być już jakaś gorsza i to styl godny małolaty? Głupoty gadasz. Poza tym styl skate to nie moda, to funkcja użytkowa. Ten styl stworzyli profesjonalni skaterzy, bo po prostu w takich szerokich ciuchach lepiej się jeździ i wykonuje ewolucje.
 
K

kamilll27

Guest
mi tez z tym stylem kojarza sie dziewczyny 13letnie w kolorowych ciuchach, u nas w polsce chyba nie ma takich typowych skejtoskich lasek, wiecej bialych kozaczkow

To zależy chyba od miasta, w którym się mieszka i panujących tam kultur nastroju :)
A co do skejtowskich lasek to tak jak poniżej


Czy Waszym zdaniem wygladają, aż tak nie kobieco?? moim zdaniem prezentują się nieźle !! każdy styl ma w sobie coś kiczowatego, czy to skate, czy punk czy "normlany".
Po to istnieje taka różnorodność, aby każdy odnalazł coś dla siebie ... Ja uwielbiam takie ciuchy, co nie znaczy że nie założe szpilek i sukienki wizytowo:)
trzeba nosić co sie lubi !!
 
S

Sumik777

Guest
Mi się osobiście nie podobają tak ubrane kobiety. ale to wszystko zależy od gustu. ;)
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jak widzę laskę w bluzie z kapturem, szerokich spodniach to mnie mdli. To nie jest kobieta to jest babochłop :p
 
D

Damian Szorc

Guest
Mechanizator napisał:
Ubrania są spoko, ładne i styl w porządku jak nie są skrajne.

Dokładnie, szczerze bardziej wole ich styl bycia niż styl ubierania się. Lubię ten ich luz, który objawia się w ubraniu i w zachowaniu ;). Swoją drogą, jak ubranie potrafi zmienić człowieka nie? ;)

Pozdrawiam ;)
 

edmundos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja lubie dziewczyny ubrane na skejtowo... o ile nie przesadzają... laska z wiszącym krokiem do kolan i roz**ba**mi butami wygląda żałośnie :| a takich widuje ostatnio zdecydowanie za dużo
 

rozggadana

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
sama się tak ubieram ;p moim znajomym to nie przeszkadza ;p nie spotkalam sie jescze z krytyką :>
 

Replacement

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zach-Pomorskie
Nie zgodzę się z tym porównaniem do babochłopa. Zobaczcie na ciuchy Roxy - są fajne, stylowe, a dostępne w sklepach jakby to powiedzieć 'lifestylowe'ych', gdzie możemy również znaleźć rzeczy skate'owe.
hu181_rox1.jpg
vb772_rox2.jpg
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Sądzę, że wyglądają wiele gorzej niż ubierając się "kobieco". Chociaż ładnemu- we wszystkim ładnie.
 
Do góry