Lubicie dziewczyny skejt?

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zgodzę się z kocury. Dla mnie ta bluza nie jest nawet ładna. Chociaż sama sporadycznie jakąś włożę, ale inny styl mam.
Podajesz tą bluzę jako coś seksownego, a potem piszesz, że nie musi się z seksem kojarzyć by wyglądać atrakcyjnie. Więc się zdecyduj.
To coś można by uznać za w miarę fajne http://allegro.pl/japan-style-modna-bluza-i1220347962.html niestety tylko na obrazku, bo w rzeczywistości prezentuje się fatalnie.

Może źle się wyraziłam - chodziło mi o to, że niektóre ubrania w tym stylu są seksowne. Bluza którą pokazałam sprawia, że dziewczyna wygląda drapieżnie co też może być seksowne (zależy dla kogo).

Mnie tam w ogle sie nie podobaja, 0 atrakcyjnosci, workowate ciuchy chowają je cialo, nic obcislego nie widac linii. Blee

A czy ja pokazałam jakieś workowate ciuchy? Nie wszystkie ciuchy skate/street są luźne, bez przesady.

Ta sukienka (Billabong) też należy do tego nurtu a nie powiesz mi, że nie jest dziewczęca i atrakcyjna?

mini5ced77617d724da10e00afbfd91e3a640.jpg


Sama taką mam i mojemu facetowi się bardzo podoba.


hehe to może ja jako facet się wypowiem - to fakt, że nie widać w tych ciuchach linii, ale jeśli dziewczyna jest ubrana gustownie w te ciuszki, to widać że ma poczucie smaku, oraz można mniej więcej powiedzieć o niej, że ma swój styl, potrafi się w nim pokazać, i wie "o co w tym chodzi"... Mimo że sam już tak się nie ubieram ( a ubierałem się tak ), to ciągle zwracam na takie dziewczyny baczniejszą uwagę :) także w sumie, kwestia gustu ;pp

Czyli taki styl Cię przyciąga :) Ale nie zgadzam się, że nie widać w nich linii, przecież skate to nie tylko bluzy, to także świetne koszule, obcisłe sweterki itp!!

Nie, nie podoba mi się taki styl. Dziewczyna ma podkreślać swoją kobiecość.

O, może powiesz nam co jeszcze dziewczyna musi?? Może stać w garach?? ;)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Kinga to lipa z ta bluzą. A tak niby chwalą japońskie za jakość.

Jak dla mnie ta kiecka jest ochydna. Co to za kolory, a fason lekko piżamowy. Twój facet nie ma chyba gustu :mruga:

http://allegro.pl/seksowna-czarna-sukienka-z-kokarda-r-s-i1224129537.html

to można uznać za seksowne, ale magia photoshopa komuś nie wyszła
 

elpolakothc

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
58
Punkty reakcji
5
zależy jak rozumiesz styl skate jesli chodzi o luzne szerokie ciuchy to nie skate skejci nie noszą szerokich spodni z krokiem w kolanach.
Jesli chodzi o styl skate to mi się podobają takie dziewczyny. Ogarnijcie w skate parku ;]
Lubie też dziewczyny w szerokich spodniach i dużych koszulkach bluzach ale to raczej styl hip hop.
 

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
zależy jak rozumiesz styl skate jesli chodzi o luzne szerokie ciuchy to nie skate skejci nie noszą szerokich spodni z krokiem w kolanach.
Jesli chodzi o styl skate to mi się podobają takie dziewczyny. Ogarnijcie w skate parku ;]
Lubie też dziewczyny w szerokich spodniach i dużych koszulkach bluzach ale to raczej styl hip hop.

No widzisz :)

Kocury: ta sukienka którą pokazałaś to w ogóle nie jest ten styl!!
 
C

Crockett

Guest
Jak można mówić, że dziewczyna jest kobieca/seksi w czymkolwiek, co należy do garderoby skejt/metal/punk? Wygląda wtedy aseksualnie a nie jak przyzwoita kobieta, która może wzbudzić w facecie emocje.
 

elpolakothc

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
58
Punkty reakcji
5
słucha się rapu kur** wbijcie sobie do tych pustych łbów hh to kultura. Ogarnijcie jak chcecie ją reprezentować.
 

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
słucha się rapu kur** wbijcie sobie do tych pustych łbów hh to kultura. Ogarnijcie jak chcecie ją reprezentować.

Dzięki za uwagę ale tutaj rozmawiamy o ubraniach więc jeżeli nie masz nic do dodania na ten temat to daruj sobie uwagi.

Biernat: a w kwestii ciuchów jak wyglądają te różnice? Wydawało mi się, że przynajmniej od kilku lat coraz mniej jest takich różnic.
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
prawda jest taka, że jak dupa fajna to i ciuchy na niej dobrze leżą. :]
Osobiście nie przepadam za kobietami w bluzach, też jestem raczej staroświecki i wole normalne bluzki lub sukienki.
Oczywiście jeśli kobieta coś zarzuci w tym stylu jak siedzi w sobotni wieczór przed telewizorem to nie widzę przeszkód, ale ogólnie mnie to razi.
Głównie przez doświadczenie, że te wszystkie typiary skate to zazwyczaj "co to nie ja".
 

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ładnemu we wszysktim ładnie ;)
Nie ma co oceniać charakteru po wyglądzie bo nieraz można się mocno zdziwić :)


A do tych którzy lubią takie ubrania - gdzie kupujecie? Macie jakieś ulubione sklepy?
 
C

Crockett

Guest
Osobiście nie przepadam za kobietami w bluzach, też jestem raczej staroświecki i wole normalne bluzki lub sukienki.
Głównie przez doświadczenie, że te wszystkie typiary skate to zazwyczaj "co to nie ja".

Zgadzam się. I na pewno tu nie ma staroświeckości.

słucha się rapu kur** wbijcie sobie do tych pustych łbów hh to kultura. Ogarnijcie jak chcecie ją reprezentować.

No i to jest właśnie przykład tego wartościowego skejta który coś reprezentuje :eek:k:
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Sporo takich dziewczyn widuję, ale za bardzo starają się być pro-elo-ziomalkami, a to mi się nie podoba. Raczej niewielu dziewczynom taki styl pasuje, jak na moje oko.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Jakie eko ziomale? Bo nie kumam. Kiep na chodnik, a nie do kosza. Bluza nie organic a jakiś poliester... Ta i kosmetyki pełna chemia, a nie poch. naturalnego.
 

sikorzwp1

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chełm
kocham jak dziewczyny sa na skate ;) o ile maja mądry wyraz twarzy i sa w miare ladne ;) 3/4 dziewczyn profanuje kulture hip-hopowa, kupujac sobie dresik w croppie, a potem robia zalosna sesje na NK z txtami z piosenek pod zdjeciem wgl nie pasujacych do fotki. :cenzura:e pokemony. ale wracajac do tematu to pamietam, ze na przestrzeni lat wpadlo mi w oko pare szkolnych ( i nie tylko ) skejtówek. ach... rozejrzalbym sie teraz po miescie za nowymi ;)
 

macq5

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Warszawa
Ale z was głupi ludzie
Dziewczyna która jeździ na desce to skaterka(wym. skejterka)a to jak sie ubiera nie ma nic do tego
Ludzie
Jak ktoś ma ciuchy z firm skateboardowych(Es, Emerica, Adio, Vans itd.) i jeździ to można o nim mówić skater a nie jak większość myśli że workowate spodnie i koszulki to skater.
Looknijcie sobie np. na strony:
www.andegrand.pl
www.deskorolka.pl
www.supersklep.pl
www.dreamskateshop.pl

A każda laska jest inna i jedna skaterka będzia miała inną psyche od drugiej
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
No ja raczej tego nie widze. Inna sprawa, ze mam wrazenie, ze to domena mlodszej czesci przedstawicielek plci pieknej.
Jakos na studiach nie widzialem elo skate dziewczyn. Moze kiepskie studia, nie wiem ;)

Wydaje mi sie, ze kazdy wiek ma swoje przywileje i 20-letnia dziewczyna powinna sie ubierac raczej jak na kobiete przystalo :) Powinna juz znac swoje cialo, swoje zalety i jakos do tego dostosowywac ubior.
 
Do góry