Lubicie dziewczyny skejt?

Sahista

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lublin
Wszystko zależy od klimatów w których się obracasz, logiczne. Szurasz po koncertach, imprezach HH to nie będziesz się wyświetlać w gajerze bo coś nie kuka. Jednak tak czy inaczej wg. mnie dziewczyna w szerokich ciuchach nie wygląda zbyt efektownie...
 

Wix92

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Hmmm...

Po pierwsze każdej dziewczynie dobrze jest w czymś innym pasującym do niej:)

A co do dziewczyn nosących luźne obrania - moim zdaniem wiele z nich wygląda :cenzura:.
Ale wpływ na ocenę dziewczyny ma to mały, bo wiadomo nie ocenia się zdjęcia po ramce.
 

rattle

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Moja dziewczyna ubiera się w dosyć obcisłe ciuszki, nie wyobrażam sobie jej w luźnych workach. Aczkolwiek sam kiedyś takie nosiłem i dalej lubię od czasu do czasu założyć coś bardzo luźnego także moja ocena jest obiektywna. Dziewczyna musi eksponować, uwydatniać i chwalić się swoimi walorami (oczywiście jak ma co pokazać:)). Takie moje zdanie;)
 
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja osobiście uważam ,że dziewczyna może ubrać się luźniej tylko żeby takie ciuchy nie przeważały np obcisła bluzka i luźne spodnie albo na odwrót. Ja osobiście lepiej czuje się jak mam coś kobiecego na sobie. Teraz modne jest połączenie sportowego stylu z czymś eleganckim np założę obcisłą bluzkę z kołnierzykiem zapiętym po szyję i do tego obcisły czerwony sweterek i już wygląda się seksownie gdyż sweterek fajnie opina się na biuście ;) albo mini spódniczka a do tego ładna luźna bluza i już jest efekt.Ja np mam ładną sportową kurtkę i do tego obcisłe zwężane spodnie i do nich zwykłe czarne balerinki i moim zdanie wyglądam całkiem fajnie.A tak po za tym to kobieta najładniej wygląda w spódniczce :) Lato ciepła wiosna i jesień to spódniczka towarzyszy mi prawie codziennie. W zimie jest gorzej gdyż jestem zmarzluchem i jest mi zimni w niej. Jeszcze dodam ,że dekolty dużo ładniej prezentują niż bluzki bez. Ni chodzi mi tutaj o jakieś wielkie aby cały biust był na wierzchu.Sportowa luźna bluzka z dekoltem też ładnie wygląda ;)
 

Pyskaty

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koło
Według mnie ludzie którzy nie jeżdżą nie mogą nazwać swojego stylu "skejt stylem", nawet nie wiedzą po co, tak się ubieramy. Sam jestem "skejtem" i wcale nie ubieram się w workowate ciuchy. Ta subkultura wg. mnie nie powinna się nazywać skejt tylko raczej "baggy", bo niektórzy nie maja z deską nic wspólnego i pewnie nie zamierzają mieć, a słowo skate znaczy ślizgać się, jeździć na czymś itp. Więc nie nazywajcie się skejtami jak nie jeździcie! ;d
 

tomekjkbsk

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Ja osobiście nie bardzo lubię. Tak na logikę, co jest fajnego w dziewczynie, która idzie w butach o 5 rozmiarów za dużych, bluzie XXL i spodniach z krokiem przy kolanach? Ja tak widzę wszystkich skate'ow, mimo że nie koniecznie każdy się tak ubiera.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Ładna dziewczyna będzie ładnie wyglądać nawet w bluzie z kapturem i podartych jeansach. Ostatnio taką właśnie widziałem, była śliczna (choć to zapewne rzadkość). Dodatkowo byłem ciekawy jej osobowości bo szła po chodniku z deską w łapie i miała cały świat wypacykowanych dziewczyn w nosie. Nie wiem, podoba mi się taka "inność".
 
K

Kinnio

Guest
hmmm palcek ma sporo racji - takie coś na pewno pociąga ;) ja osobiście uważam, że "ta" kobieta ruszy faceta niezależnie od ubioru - tu liczy się "to coś" - kilkakrotnie zdarzyło mi się, że akurat tak na mnie zadziałała dziewczyna "typu skejt" ;)
 

Frania_a

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
ja w szafie mam luźne dzinsowe spodnie ze sciagaczami na dole ale nie brak też obcislych bluzek z malym dekoldem :) ubieram to na co mam ochote bo i "kobiecy" styl mi sie podoba i "skate" :eek:k:
 
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Palcek nie z deską w łapie tylko w dłoni!!!
A z faktem,że ładna dziewczyna we wszystkim ładnie wygląda zgodzę się:) tylko najnormalniej na świecie musi o siebie dbać.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja osobiście nie gustuje w takich dziewczynach. Nie mówię, że takie dziewczyny nie są ładne. Ale raczej nie preferuje takiego ubioru. Coraz więcej dziewczyn w wieku 15-18 lat preferuje ten styl i stał się bardzo popularny, ale ja nie gustuje w tych dziewczynach. :eek:k:
 

mariiox93

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
która idzie w butach o 5 rozmiarów za dużych
Fajnych macie skejtów :p

Mnie jako zwykłego szaraka mega jarają tego typu dziewczyny (nie tylko skejt)

Reszte co chciałbym napisać napisał za mnie palcek :p
Dziewczyny skejt mi się podobają :)
Ale dziewczyny w drresie z kapturem na bani i z petem w ryju mnie odpychają :(
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Nie podoba mi się.Jakoś do dziewczyny mi to nie pasuje. Dziewczęca urodę można podkreślić obcisłymi spodniami, które ukazują fajne krągłości, dekoltem, który odkrywa kawałek nietuzinkowych piersi a nie bluzą z kapturem i spodniami gdzie krok wisi na poziomie kolan :)To jest moje zdanie.
 

mariiox93

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Po pierwsze nie do kolan :)... Po drugie ciuchy dziewczyny skate są inne niż kolesia
Więc jak nie wiecie to ni piszcie bzdur
A nietuzinkowe cyce to pokazuje co druga...
pic8382907281622370010934.jpg
 

julkaa85

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
mi się podoba taki styl i znam dziewczyny, które super wyglądają w tego typu ubraniach
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Raczej mi się to nie podoba, wolę jak dziewczyna ubiera się raczej kobieco niż po skejtowsku.
 
M

malina.

Guest
A można prosic o jakąś szybką definicję 'stylu skate'? Najlpiej w odniesieniu do pań, bo powoli mi się to zaciera, patrząc na te wypacykowane 13latki w różowej bluzie z kapturem. ; )
 

ruda niepewna

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja nosze luźne ciuchy i mam 21lat I <3 cottom hehe
Oczywiście jeśli trzeba zakładam sukienki i dopasowane ciuszki, czasem śmigam w leginsach i dopasowanych jeansach
Najlepiej wyglądają dresy ( 100% bawełny oczywiście polecam stoprocent, endorfiny, Hg - te mi osobiście nosi się najlepiej ) i jakaś dopasowana bluzka nie koniecznie z dekoltem ale mały nigdy nie zaszkodzi ;P i buty najlepiej Duny , Ci co się znają wiedza o co kaman ;]
Kolesiom którzy mnie znają nie przeszkadza taki styl ani to jak w nim wyglądam ( więc chyba nie jest najgorzej ) Zresztą nie każdy w dresach to niewychowany prostak i cham przestańcie patrzeć przez pryzmat stereotypu, to że nosze dresy nie oznacza że wożę się na pro elo ziomala z fajka w buzi ...
Pozdro dla kumatych PEACE
 
Do góry