Ktoś z Dolnego Śląska

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
No właśnie dopiero teraz się zczaiłam :D baardzo dojrzali :p ja starsza jednak, hah ^_^
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
To nie ja powiedziałam, że jesteście "gówniarzeria", to wasze słowa! Dla mnie wiek nie ma znaczenia lecz to czy ludzie potrafią się dogadać (a z mego doświadczenia wiem, że dogaduję się łatwo z młodszymi od siebie ludźmi, z starszymi znacznie gorzej). Ja niestety jestem kobieta pracująca, z rodzinką na głowie i nie tak łatwo mi o czas wolny. Nawiasem, bardziej do was pasowałaby wiekowo moja córa. Nie mówię jednak "nie", może namówię młodą i przyjdziemy razem ^-^
 
M

MacaN

Guest
ja starsza jednak, hah

Ale chyba niewiele :p

To nie ja powiedziałam, że jesteście "gówniarzeria", to wasze słowa!
Wiemy, wiemy :p Tak dokładnie, to moje hehe :)

Dla mnie wiek nie ma znaczenia lecz to czy ludzie potrafią się dogadać (a z mego doświadczenia wiem, że dogaduję się łatwo z młodszymi od siebie ludźmi, z starszymi znacznie gorzej). Ja niestety jestem kobieta pracująca, z rodzinką na głowie i nie tak łatwo mi o czas wolny.

No na razie mi tez ciężko, bo mam robotę 6 dni w tygodniu ;) jednak może uda sie nam wszystkim znaleźć czas wolny :p Wierzę w to ;)

Nawiasem, bardziej do was pasowałaby wiekowo moja córa. Nie mówię jednak "nie", może namówię młodą i przyjdziemy razem ^-^

No i byłoby super ;) najważniejsze, że nie mówisz nie :p
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Spoko, Macan jednak zostaję w Anglii na stałe :D Ale spokojnie, będę odwiedzał polskę, więc, gdy przyjadę napisze wszystkim tym co tutaj piszą, na tym forum, iż jest zebranie :D Mam nadzieję Amy Bird, że znajdziesz dla znajomych czas wolny :D
 
M

MacaN

Guest
a kiedy jakiś przyjazd planujesz ? we wakacje jeszcze ? Bo wiesz, trzeba kuć żelazo, póki gorące hehe ;)
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Postaram się chłopaki tak zorganizować czas aby znaleźć się na tym spotkaniu. A jeśli wymyślicie do tego jakieś fajne miejsce np. z dobrą muzą i miłym klimacikiem, to stanę na uszach aby tam być. Póki co wiem, że szykuje mi się wyjazd 2.09. do Burkatowa na dożynki gminne (czasem trzeba i w weekend popracować), więc w tym terminie na pewno nie dam rady.
 
M

MacaN

Guest
Spokojnie Amy Bird, na pewno się dostosujemy także do Ciebie tak, żeby każdy mógł wpaść :) Świdnicy nie znam za dobrze, ale Beton tam się lepiej orientuje, więc postaramy się wybrać jakieś klimatyczną miejscówkę :p
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Ja niby znam dobrze Świdnicę, ale de facto nie szwendam się po lokalach więc nie orientuję się w tych sprawach. Podobno całkiem, całkiem jest w "Baszcie"(szczególnie gdy jest jakiś koncert np. niedawno był Closterkeller- osobiście nie przepadam za nimi), ale nie dam za to głowy.
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Spokojnie, ja dzisiaj sobie legalnie kontrakcik podpisałem, więc kiedy przyjadę to nie wiem :D

Jak coś to z Macanem ustalimy wszystko tutaj, jak i telefonicznie ;) gdy będę miał polską kartę mogę dac nawet tutaj numer telefonu :D
 

Bezwet

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Wrocław
A ja od pół roku mieszkam we Wrocławiu, wcześniej mieszkałem w Świebodzicach, które od czasu do czasu odwiedzam.
 
M

MacaN

Guest
beton, większości nie jest po drodze :p ale spoko, z Wrocka do Świdnicy nie jest problemem dojechać :) Wystarczą dobre chęci :p
Jednak zastanawiam się, bo jeśli już zrobimy faktycznie spotkanie, to nie widzę tego, że ktoś jedzie spod granicy Niemieckiej, albo z Wrocka na godzinkę, czy dwie :p trzeba zrobić to z głową, zaplanować. Myślę, że musicie się określi, jak wy to sobie bycie wyobrażali.
 

NedStark

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Cóż, pewnie jakaś pizza, czy coś innego, oczywiście wedle uznania, a potem np. zakup jakichś trunków, coby się lepiej rozmawiało, i udanie się nad zalew, czy w podobne miejsce.
 

artemisu

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jestem z dolnego, ale raczej nie mam potrzeby potykania sie z osobami z internetu, jakos wg mnie tak dziwinie : )
 
M

MacaN

Guest
Dziwnie ? :D Niby dlaczego ? :p

Wg. mnie to tak fajnie, jak dyskutujesz z kimś w kilku tematach, albo piszesz na SB i potem spotkasz się z tą osobą np. na piwko :p
 
Do góry