Ktoś z Dolnego Śląska

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
SirBeton napisał:
No ja jestem bardziej okolice Świdnicy - Wałbrzycha :D Jak coś to można mnie znaleźć na skype pod nickiem: tytan32167 ^^
Na to wychodzi, że mieszkamy bardzo blisko siebie.... świdnica i okolice to mój rejon
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Skype nie posiadam, ewentualnie gg, a poza tym nie wiem czy jesteś zainteresowany na spotkanie z takim zgredem jak ja XD
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
wiem co mówię, mam nastoletnią córę...ewentualnie mam tlen i yahoo...i konto na nk,ale...nie lubię tam wchodzić
 
M

MacaN

Guest
no proszę, to także niedaleko, choć dojazd między tą stroną gór sowich jest prawie niemożliwy i na odwrót. Jednak odległość z Betonem mamy do Ząbkowic jak do Świdnicy ;)

Można po wakacjach, jak betoniasty zawita do Polski wyskoczyć na jakieś piwko, czy co tam pijecie ;) najlepiej jakby jeszcze ze 2 osoby były :p

Dabria, a ty skąd pochodzisz ? :p
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Ok, do fb też mam dostęp ( http://www.facebook.com/amy.bird.9237 )
Niestety, jestem dziwakiem i...nie piję żadnych procentowych trunków.
 
M

MacaN

Guest
Czy ja wiem, czy dziwak ? nie picie to nie oznaka bycia dziwnym ;) poza tym, nikt tam nie chce sie urżnąć, to ma być spotkanie i nie ważne czy wypijesz jedno piwo, czy jedną herbatkę :p nasz ostatnie wyjście na piwo z betonem skończyło się wyjściem na colę :D

No, widzę, że nam się grono zdolnych ślązaków powiększa :p Pytanie, czy zgramy się na tyle, by się spotkać ? :)
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Amy Bird spoko, jeśli wolisz colę, to się na colę wyskoczy, co prawda ja tam za dużo tych wiosenek nei mam, ale badrzo chętnei bym się poznał z osobami, które mieszkają w okolicy mnie oraz Macana :D Wiesz, najlepiej gdy się ugadamy jak przyjadę do polski, ponieważ obecnie jestem w Anglii i myślę, że w niedalekiej przyszłości wróce, aby szkołe skończyć ;) Mogę podać również fb o ile chcecie :D Wystarczy poprosić :D
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Hah, ja też Dolny Śląsk :D
Ale bardziej okolice granicy Czesko-Niemieckiej :p
 
M

MacaN

Guest
No jak ładnie :) to trzeba się będzie kiedyś śpiąc i się spotkać ;) ino po wakacjach :D
 
Do góry