Ktoś z Dolnego Śląska

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Jak to ino po wakacjach ? :p Pfff... nawet we wakacje było by lepiej, to zależy kto ile ma lat :p Bo jak ktoś chodzi do szkoły to troszkę przekichane ma ;)
 
M

MacaN

Guest
spoko beton ;) to trzeba na Ciebie poczekać, bo wbrew pozorom, żeby złączyć ludzi z całego zdolnego w jedno miejsce to trzeba się natrudzić ;) Wybierzemy jakieś miejsce i w ogóle ( byle nie wałbrzych, bo to miasto przynosi wstyd temu województwu :p )
 

NedStark

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam :) Z tej strony Propaganda, o ile ktoś kojarzy :) Mieszkam jakieś 10 kilometrów od Świdnicy, również byłbym chętny na spotkanie. Świdnica to byłby dobry wybór, nie tylko z pobudek czysto egoistycznych. :037:
 
M

MacaN

Guest
coś tam kojarzymy z nazwy ;) no świdnica może być dobrym wyjściem. ładne i przyjazne miasto ;)
 

NedStark

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jasne :) Jeszcze bliżej mi do Jaworzyny, ale od września będę chodził do szkoły w Świdnicy, także fajnie byłoby się spotkać. :)
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Chętnie bym się z wami zamieniła chłopaki....już dawno zapomniałam jak wygląda szkoła...Co do Świdnicy popieram, aczkolwiek mam obawy, że nie dołączę do was :(
 
M

MacaN

Guest
Chętnie bym się z wami zamieniła chłopaki....już dawno zapomniałam jak wygląda szkoła...Co do Świdnicy popieram, aczkolwiek mam obawy, że nie dołączę do was

Widzisz beton, gówniarzeria jeszcze jesteśmy i nikt się z nami nie chce widzieć hehe ;)

No proszę, Magik do kolekcji jeszcze :p fanie :) wakacje powoli dobiegają końca, więc niedługo zaczniemy konkretnie kombinować ze spotkaniem :p
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Zawsze mi się wydawało, że macie więcej lat ^_^
 
Do góry