Kreatyna

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Najgorze w kreatynie jest to, że jak przestaniesz ją jeść to siła niestety :/ spada, ale zawsze coś pozostaje. Pamiętaj pij dużo wody !!!!

No właśnie w końcu nie wiem czy ta siła spada czy nie bo zdania są podzielone :p

Czemu pić dużo wody?

Jaką diete stosować?

Czy alkohol lub papierosy zmniejszają działanie kreatyny?
 

Dark Soldier

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Królestwo Umarłych
Niewiem jak innym ale mi spadła siła. Może dlatego, że pije kawe dwa razy dziennie i pale fajki podczas cyklu.
Ale i tak jestem zadowolony z kreatyny. Wody trzeba pić dużo po to aby nawodnić mięśnie.

Polecam jajecznice z samych białek (na 12 jaj 4 żółtka) spróbuj :)

A co do wieku to zalecana jest od 18 lat ponieważ może doprowadzić do przyrostu mieśnia sercowego

Obczaj ten link tam dowiesz się wszystkiego
http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=978
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Obczaiłem ;)

A ta woda to chodzi o napoje że na przykład może być herbata czy ma być woda zwykła przegotowana zimna?
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Rok ale ostatnio mam zastój bo mam szkołe na popołudnie wracam około 20-21 :/ nie mam za dużo czasu i padam jak wracam do domu :p
Pozatym już od dawna robie ciągle takie same ćwiczenia chyba czas na odmiane :D no i czas w końcu kupić cięższe hantle bo na siłke nie mam czasu ani pieniędzy za bardzo :/
 

Dark Soldier

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Królestwo Umarłych
Ja tak samo ćwicze w domowych warunkach. Nie trzeba mieć w cale specjalistycznego sprzętu żeby się rozkabanić :D
Grunt to dobra motywacja :)
A masz drążek? Dobry jest na plecy
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Mam taki w drzwiach drążek XD
Masz może jakiś plan domowych ćwiczeń rozkład na dni serie i powtórzenia który ty używasz? Który by dawał dobre rezultaty?
Takich domowych. Mam hantle i drążek. Jak masz gdzieś pod ręką go już ale na kompie to wyślij mi na PW :D :eek:k:
 

Dark Soldier

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Królestwo Umarłych
Moge ci podać tylko że niewiem jak nie które ćwieczenia dokładnie się nazywają wyjaśnił bym ci wsłasnymi słowami.
Ile dni chcesz trenować w ciągu tygodnia?
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Jak się orientuje to opłaca się w poniedziałek środe piątek
no i oczywiście mi pasuje sobota i niedziela bo mam wolne :D
 

Dark Soldier

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Królestwo Umarłych
Sztangi nie masz?
Wszystko po 4 serio od 8 do 12 powtórzeń
Dzień I
Barki:
1. łokcie minimalnie zgięte ręce. Na przemian hatelkami. Podobnie jak rozpiętki tylko że ręce masz prze sobą (wiesz mniej więcej o co michodzi?)
2. rozpiętki
3. wyciskanie klasyczne na siedząco (możesz sprzed lub zza głowy)

Biceps
4. Unoszenie przedramia z łokcie opartym o udo na siedząco
5. Przemienne unoszenie przedramion ze sztangielkami na stojąca
6. Podobne ćwiczenie do poprzedniego niewiem dokładnie jak się nazywa możliwe że jest to (młotek) wykonuje je się bez skrecania nadgarska

Dzień II
Plecy
1.Podciąganie na drążku (ręce szeroko możesz sprzed lub zza głowy). Możesz sobie pomóc przy tym ćwiczeniu ławeczką ustaw ją dodanio mnie wiecej na 45 stopnia i oprzyj nimi sobie górną cześć stóp. Tak żeby wyprostowanymi kolanami sobi pomóc

2. Podciąganie hantelka w opadzie

Triceps
1. Francuskie wyciskanie jednorącz w siadzie
2. Niewiem jak dokładnie się to nazywa (ja nazywam to zgniataczem czaszki :D) Wykonuje się je na leżąco. Złap dwa hantelki i schodź nimi w kierunku czoła i wyprostowywuj ręce
3. Prostowanie ręki do tyłu w opadzie

Dzień III
Klatka
1. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej
2. Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej
3. Rozpiętki na lężąco
4. Przenoszenie hantelka zza głowy

Przedramie
1. Zginanie nadgarsków z hantelkami (staraj się nie odrywać łokcia od ławeczki)
2. Podobne ćwiczenie tylko że odwrotnie musisz złapać (można je wykonywać rękoma opartymi o kolana)

Dzień IV
Nogi

1. Przysiady
2. Wykroki z hantelkami
3. Wspiecia na palcach z hantelkami

chcesz ćwiczenia na brzuch?
Jak byś czegoś nie wiedział to daj mi znać
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Niestety ale właśnie mówie że bede sobie musiał kupić cięższe hantle. A ja nigdy nie widziałem różnicy między sztangą a hantlami pozatym że 1sze się w 1nej ręce 3ma a 2gie a 2 rękach :p Co daje sztanga?
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Białko moge na razie zastąpić zamiast kreatyny? Mimo wszystko 17 lat to jeszcze nie jakiś duży wiek a krete słyszałem najlepiej brać od 21 lat. Jakiej firmy białko najlepsze? Co daje białko czego nie daje kreatyna?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Heh białko daje białko ;P białko bierzesz aby uzupełnić diete ;) heh możesz brać krete w tym wieku nic Ci sie nie stanie eh przecierz są 17 latkowie co SAA biorą i nic im nie jest :)) możesz śmiało brać krete
 
Do góry