Kreatyna

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Proste że możesz brać kreatyne :) ja brałem Cell pump :) polecam :) nawet niezły smak. A to że niby po kreatynie siła spada jak skończysz cykl to pierdoły :) To po co niby miał by ktoś ja brać?? jak by mu to tylko na miesiąc efektów dało a później wracało do normalnego stanu :mruga: :) bezsensu to byś musiał wpierdzielać takie coś całe życie :) (nie radze) :D pozdro :)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
A czy gdy mam niedowagę to czy brać krete? Mam nadczynność tarczycy wpier*dalam tyle fooda a nic nie grubne :p Czy coś mi może pomóc przybrać na wadze?
 

Hans02

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
A mozna to stosowac w wieku 15 lat do lekich cięzarów
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Można ale teraz i bez krety ci będą rosnąć a do lekkich ciężarów się nie opłaca :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
A czy gdy mam niedowagę to czy brać krete? Mam nadczynność tarczycy wpier*dalam tyle fooda a nic nie grubne :p Czy coś mi może pomóc przybrać na wadze?
Jezeli masz niedowage to proponuje brac Gainera :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
wymawia sie Gajner:), i zaznaczam ze jesli chodzi o niedowage to Gainer jest idealny bo jego jednorazowa dawka zwiera srednio do 700kcal oprocz tego buduje jako taka mase miesniowa, jak skonczysz gainera to mozesz sie wziac za kreatyne, czy tez troche mocniejszy jablczan kreatyny
 

Cj!

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
CZESTOCHOWA
Mam pytanie czy kreatyna jest zdrwoa w małych dawkach moze ktos tego uzywa i wypowie sie cos na ten temat
Przede wszystkim interesuja mnie "-" (minusy) tego specjału
:p
:p ja sie tam nie znam...... :bag: [www.kreskowka.pl]
Kliknij Tutaj!
[www.kreskowka.pl]
 

Attachments

  • snooopppppppppppppppdogggggggggggg.jpg
    snooopppppppppppppppdogggggggggggg.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 157
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
ohoho
piękne pomieszanie

Jak można komuś coś doradzać samemu będąc laikiem w temacie?
Lepie nie brać głosu niż opierać się na "zasłyszanych" opiniach, często zasłyszanych u takich samych specjalistów.
Wpierw sedno tematu czyli kreatyne a chodzienie na rękach. Kreatyna daje siłę ale daje też masę, nawodnienie (po to ktoś Ci radzi pić dużo wody) ale czy to będzie przydatne do chodzenia na rękach???
Czy wzrost wagi pomoże Ci w tym???
Bo według mnie nie
Będzie miał więcej siły ale i twoja sylwestka będzie pełniejsza i waga powinna wzrosnąć a to Ci sprawy nie ułatwi.
Raczej moim zdaniem powinieneś szukać roziwązań gdzie indziej, przede wszystkim w treningu. Może powinienś popracować trochę mniej nad mięśniami a trochę bardziej nad ścięgnami bo te bardzo silne będą tutaj pewnie bardzo pzrydatne.
A jest to trochę inny trening od kulturystycznego. Pytaj wśród tych ktorzy trenują nad siłowni pod przygotowanie do sztuk walki.

Kolejna sprawa kreatyna da Ci kopa (albo i nie - zależy od człowieka) ale potem też będzie i spadek. Cały ambaras w tym żeby posiąśc umiejętność jak największego ograniczenia tego spadku. Organizm dąży do równowagi i do stanu naturalnego dla siebie, a ten po kreatynie nie jest naturalny dla niego. Dlatego też trenować trzeba regularnie, według planów, z odpowiednio dobranymi ciężarami, zwracać uwagę na odpowiedni czas na regenarację mięśni oraz przede wszystkim ściśle trzymać dietę.
W taki sposób ograniczasz te spadki.

Next
Białko nijako nie godzi się porównywać do kreatyny. To dwie różne sprawy. Odżywka białkowa to, że tak to nazwę, posiłek, bogaty w białko. Przy treningu kulturystycznym trenujący potrzebuje dużo białka. Ciężko go zdobyć tyle ile jest wymagane z samego pożywienia, nei każdy ma też możlwiośc czy czas jeść tyle i tak skonstruwanych posiłków by to osiągnąć (np 2,5 grama białka na każdy kilogram wagi ciala) - po to też są odżywki białkowe, w celu uzupełnienia diety.
Kreatyna to suplement który powinien podnieść Ci nieco siłę, czy też poprawić sylwetkę - całkiem inna bajka.

Wspomniany gajner to tak jak odżwyka białkowa - uzupełnienie ditety, tyle że ma nieco inny skład niż odżwyka białkowa. T am w swoim skladzie przeważnei powyżej 80 % białka, trochę węglowodanów i troszkę tłuszczu. Gainer przeznaczony jest dla tych którzy chcą zdobyć trochę masy i ejgo skład oparty jest przedewszystkim na węglowodanach, ma więcej kalorii niż odżywka bialkowa.

Wracając do kreatyny to nie wiem jak jest teraz napisane na opakowaniach ale kiedyś zalecane dawki sporo były przesadzone. Pewnie w celu zwiększenei sprzedaży. Tak naprawdę wystarczy 10 gramów (na dwie raty po 5 gramów) w dni treningowe oraz 5 gramów w dni nietreningowe. Rozpuszcać można w wodzie lub lepiej w soku (zalecany winogronowy) i wtedy można odpuścić zbędną dekstroże które jest tylko transporterem kreatyny a sam sok (a raczej jego składnik, chyba glukoza, w każdym razie jakiś cukier) jest już też nim.
 

Castle

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Według mnie powinieneś zażywać białko z kreatyną . Ćwiczę już ponad pół roku i efekty są znaczne . Mam 15 lat , 1.75 wzrostu i ważę 71 kg . Na początku wyciskałem 40 kg a ważyłem 60 kg , teraz wyciskam 70 kg . Kup sobie kreatynę z olimpu i do tego jakieś białko smakowe , ale najważniejsze jest żebyś dużo jadł
i mniej siedział na kompie czy przed telewizorem . Jeśli chcesz to podam ci bardzo dobry trening , jest ciężki ale jak widać po moim przykładzie warto nim ćwiczyć
aha jeszcze jedno po zażyciu kreatyny siła zostaje nie spada . Mój nr gg to 11575954
 

Pubratolex

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam przeciez kreatyna nic nie niszczy jest w 100% bezpieczna duzo o tym czytalem. szykuje sie do kupna kreatyny. nie uprawiam kulturystyki ani zadnych z takich sportow siłowych. Gram w piłke nozna ale w ostatnich miechach milaem bardzo duzy podskok wzrostu (ok. 15 cm)mam 186 cm i tylko 68 kg wagi jestem chudy i to mi przeszkadza w grze w pilke. chcialbym przybrac szybko na wadze i przyokazji nabrac macy miesnowej.
mam 16 lat co byscie mi polecili??
 

kamil87krb

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
B-stok
maxkom widać jak czytałeś... jak myślisz ze weźmiesz krete i przybierzesz na masie zwłaszcza mięśniowej to sie zdziwisz,
po 1 trzeba ćwiczyć zeby nabrać masy mięśniowej po 2 trzeba jeść zdrowo odpowiedni bilans kaloryczny ułożyć zapotrzebowanie btw , od tego sie tyje i nabiera masy a nie od kredki
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
kredka nie jest szkodliwa - choć KLON trochę przesadził z całym opakowaniem:)

kredka podobno nie za dobrze działa na nerki - ale podobno:)

co do spadków siły i masy...ci którym spadło to nie wina kredki tylko po prostu brak wiedzy o diecie i treningu;
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
To ze działa zle na nerki to nie takie mity ale to trzeba tony pozrec heh ;p tak ze bez obaw heh
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
mam pytanie troche z innej beczki a nie chce mi sie zakladac nowego tematu o nastepna :cenzura:e.

Czy cykl na kreatynie moze trwac 4/5tyg ... ? czy zalecany jest dluzszy cykl ...

Pzdr
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
moze a nawet musi... NIE MOZE trwać dłuzej nic 5-6 tyg wiec jak najbardziej moze...moze trwać nawet 2 tyg. tyle że w takim czasie nie bedzie jeszcze zadnych efektów...
 

gerard08

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
mam do was pytanie

Jeśli będę brał białko (czy trzeba coś jeszcze np kreatynę ) i będę ćwiczył i jak już uzyskam to co chciełm smile.gif i nie będę brał białka ale bede dalej ćwiczył i utrzymywał tą samą dietę ale już bez białka czy coś schudnę
 
Do góry