Kosmici wśród nas

P

Pałka

Guest
A tam :p Ja jestem prawdziwą kosmitką, nie musze pisać tego w nicku :D a poza tym "Pałka" ma zaszyfrowany przekaz w sobie. :D To jest czysto kosmiczno-filozoficzno-humanistyczny nick :D :D
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
nie nie wierze w UFO

-----------------

Miłość To Krzyż i trzeba go nieść
To nie czekolada by dzielić nią sie
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Na pewno ludzie nie są jedynymi istotami w kosmosie, wszechświat jest tak ogromny i ciągle się rozszerza i bylo by to dziwne. Jezeli chodzi o ufo to sa dowody że istnieje, w postaci nagran kamerą itp i na niebie mozna czasem zaobserwowac noca dziwne obiekty, tzw. świecące kule które nie wydaja dźwięku i znikają. Naprawdę to dziwne ale ja kilka razy coś takiego widziałem. Oczywiście niebo było bez chmur.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
nie wiem czy kosmici teraz żyją na Ziemi ale od 2012 na pewno będą :D
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Na pewno ludzie nie są jedynymi istotami w kosmosie, wszechświat jest tak ogromny i ciągle się rozszerza i bylo by to dziwne. Jezeli chodzi o ufo to sa dowody że istnieje, w postaci nagran kamerą itp i na niebie mozna czasem zaobserwowac noca dziwne obiekty, tzw. świecące kule które nie wydaja dźwięku i znikają. Naprawdę to dziwne ale ja kilka razy coś takiego widziałem. Oczywiście niebo było bez chmur.
To nie musi być UFO, może jakieś rzadko spotykane zjawisko atmosferyczne. Możliwe że istnieje jakieś życie na innych planetach ale na pewno nie są to zielone ludziki i nie sądzę żeby przylatywały na ziemię. (Jeśli istnieje życie na innych planetach to możliwe że te istoty są bardzo duże albo małe bo na pewno przyciąganie na takiej planecie jest inne niż na ziemi ;) :D )
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Te wszystkie dowody na ufo można podważyć... filme, zdjęcia... fotomontaże...

A to co na niebie jest w nocy to są samoloty... jakby co...

A odgłosy? Jak niewiesz co je wydaje to zaraz muszą być kosmici? A jak coś świeci... to też zaraz kosmici?

Ja tam wątpie żeby wśród nas byli kosmici... ale gdzieś we wszechświecie może i są...
 
P

Pałka

Guest
A to co na niebie jest w nocy to są samoloty... jakby co...
Lecące z ogromną prędkością i znikające w pewnym momencie bez śladu, tak?
A odgłosy? Jak niewiesz co je wydaje to zaraz muszą być kosmici?
Nie słyszałam jeszcze historii żeby ludzie rozpoznawali ufo po odgłosach. Raczej po ich braku.
A jak coś świeci... to też zaraz kosmici?
Jak coś świeci, nie wydaje odgłosów i znika...
Ja tam wątpie żeby wśród nas byli kosmici...
Podejrzewam że temat założony tylko po to, żeby dyskusja dotyczyła ogólnie ufo.

:cenzura: mnie strzela jak ktoś w ogóle nie zorientowany w temacie ufo pisze takie głupoty. Chciałeś zabłysnąć ogromną inteligencjom? Na bank nie widziałeś ani jednego filmu, który świadczyłby o tym że ufo istnieje, a już od razu jesteś pewien, że umiałbyś im zaprzeczyć. Najpierw myśl, później pisz.
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Ja się nigdy nie zastanawiałam nad tym, czy istnieje, czy nie. Czasem przez myśl przeszło, ale świat jak zwykle ma swoje zdanie i jest ono różne. Jedni mówią, że widzieli, że na pewno tak, a drudzy im zaprzeczają, nawet jeśli nie mają racji. Komu wierzę? Ha, nikomu. Bo zdanie na każdy temat powinno się mieć własne. Komu wierzyć? To już od człowieka zależy. Jak sobie coś ubzdura, to wszystko zobaczy, albo też nie zobaczy niczego. Taka nasza natura.
Ok, muszę w końcu odpowiedzieć na pytanie w temacie. Moim zdaniem UFO na Ziemi nie ma. We wszechświecie, owszem. :)
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Dobry bajer, pół roboty........w duchy to jecze jestem w stanie uwierzyć ale kosmici to jedna wielka bajka ;)
 

magda_170

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraków
jak my-ziemianie odkrylibyśmy jakieś istoty pozaziemskie to najpierw pewnie przebadalibyśmy ich czy wyłapali parę czy coś :D a później pewnie jakoś się z nimi porozumieli, a ufo ,,krąży" nad Ziemią od dobrych kilkudziesięciu lat. Nikt by nie wytrzymał z ciekawości a oni co niby czekają na żniwa i przylatują jakieś kręgi robić jakby mało kosmosu było?? :pokrecony: :p
 
P

Pałka

Guest
jak my-ziemianie odkrylibyśmy jakieś istoty pozaziemskie to najpierw pewnie przebadalibyśmy ich czy wyłapali parę czy coś
Po co piszesz o UFO, skoro nie masz o niczym pojęcia.
Jakbyś się zainteresowała, to wiedziałabyś że podobno w Strefie 51(pustynia Nevada) znajduje się pewna baza. W niej, z relacji osób, które tam pracowały, znajduje się 7 statków kosmicznych i ciała kosmitów. To jest tylko jeden z przykładów.
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dobry bajer, pół roboty........w duchy to jecze jestem w stanie uwierzyć ale kosmici to jedna wielka bajka ;)

Ja właśnie wręcz przeciwnie. Nie wiem czemu tak myślisz. Duchy to wyobraźnia, nierealna rzecz, niezbadana i wogóle. Kwestia ludzkiej wiary, tego w co wierzy. Sprawy związane z UFO są bardziej wiarygodne. Wszechświat jest wielki. Niemożliwe by było, ażeby gdzieś tam nie było życia... W końcu dla kogo ta wielkość tego wszechświata?? Tylko dla nas ludzi, miszkańców ziemii?? A może tych żyć i planet zamieszkanych jest miliony... To jest bardzo, ale to bardzo realne. Człowiek zbyt prędko tego nie zbada bo to długa podróż w głąb kosmosu. Skoro my żyjemy tu na naszej ziemi, to czemu tak daleko istoty pozaziemskie nie mogą żyć?? Oczywiście paradią jest wiara w zielone ludziki, które są bardzo rozwinięte i marzą o zaatakowaniu naszej planety. To ze mogą pochodzić z poza ziemi to nie znaczy, że technika jest u nich bardziej rozwinięta jak u nas, i że mają statki kosmiczne podróżujące z prędkoscią większą od prędkości światła. W końcu wszytsko zaczęło się od wielkiego wybuchu, wszystko zaczęło się w tym samym czasie więc MOGĄ być rozwinięci ( nie wykluczam!!!), ale mogą być na tym samym poziomie co my, albo nawet na niższym. Dlatego nie wierze w to, że kosmici są wśród nas TU NA ZIEMI. To jest taka sama wiara jak wiara w duchy. Wiara w rzeczy, których człowiek chce sie bać. Wiara we własny strach. Ale to nie znaczy że UFO nie istnieje... UFO tam gdzieś jest. Z pewnośicą różnią się od nas, a może wyglądają jak ludzie, a może to tylko zwykłe wijące się robaczki. Tego prędko się nie dowiemy.
 

wandern_project

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina muzyki elektronicznej
Lecące z ogromną prędkością i znikające w pewnym momencie bez śladu, tak?
Nie słyszałam jeszcze historii żeby ludzie rozpoznawali ufo po odgłosach. Raczej po ich braku.
Jak coś świeci, nie wydaje odgłosów i znika...
Widziałem w necie,taki filmik...Najpierw niemowle kosmita,potem kosmita uwiązany,kosmita reanimowany...
Pałka,czy kosmici przylatują w celach turystycznych?Na planecie na której są wyłapywani i sprzedawani (zdjęcia),aby
zarabiać na nich?(innego celu w tym nie widze,aby dzieciaka przysyłać),czy transport medyczny,ot tak nie wiedząc o
fizjologii kosmitów,nagle bez strachu mieliby go reanimować?

Dla mnie to bzdura,bo co by tu robili?
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Ja tam w to wierze dlaczego i i=nie ;]
Może w 2100 roku czy jeszcze dalszym coś będziemy więcej o nich wiedzieć ;]
 
P

Pałka

Guest
Pałka,czy kosmici przylatują w celach turystycznych?
A co ja jestem, kosmita, że się mnie pytasz? o_O
Na planecie na której są wyłapywani i sprzedawani (zdjęcia),aby zarabiać na nich?
Nie wiem jak funkcjonują mózgi kosmitów, ani na ile oni są świadomi tego, co się z nimi dzieje.
Zdjęcia i filmy to nie jest niepodważalny materiał dowodowy, więc do tego się nie odwołuj.

Nie wiem jak i co myślą kosmici.
 

Lord_Cas

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Drezdenko
możliwe oglądałem kiedyś taki film że Nie wiem jak to się pisze i mam to gdzieś Jors Busz(piszę jak słyszę) I królowa Angli to kosmici istnieją się pośród nas napewno kiedyś miałem trans że jak kosmita mi coś takiego powiedział
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Kosmici są jak geje, z tym zastrzeżeniem że ci się jeszcze nie ujawnili i tak lepiej.
 
Do góry