Kosmici wśród nas

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Ja też jestem kosmitą i się urodziłem na Wenusie, ale przenieśli mnie na Jowisza :(
a co do tematu, wydaje mi się, że kosmici gdzieś tam sobie żyją, tak jak ktoś tu wspomniał, poza naszą galaktyką, pies wie gdzie.
 

Sevi

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jesli sa to wyprzedzaja nas z technika o wiele tys. lat, i po co im nasza planeta? Dziura ozonowa nas predzej spali ;P
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
NA wirujące pulsary i emitujące kwazary prędzej nas czarna dziura pochłonie niż wpadniemy w ręce kosmitów. Może to my najedziemy pierwsi jakąś prymitywną cywilizacje, a potem unicestwi nas super-potężna cywilizacja co rządzi kosmosem i strzeże prawa kosmicznego
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja uważam że są.
Egoiści..:p Przecież nie jesteśmy sami w wszechświecie :)

A..i tak sobie myślę. Że kiedy już będzie ten koniec świata.. To oni przylecą i będą chcieli nas uratować :)
 

kosmitusmars

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
chyba nie myślisz że będziemy ryzykować życie dla prymitywnej ,ale za to większej od naszej planety
 

panPlay

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
przeciez wszech swiat jest tak wielki...Kazda gwiazda to uklad sloneczny to przeciez gdzies musi byc zycie pozaziemskie ale nie na ziemi...
co myslicie o tym? photo shop czy real?
UFO
 

Boski19

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
no tak jasne ze kosmici zyja wystarczy obejrzec się dookoła siebie na pierwszej lepszej wiekszej ulicy chociaż na takich malych osiedlowych uliczkach tez jest ich od groma
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
no tak jasne ze kosmici zyja wystarczy obejrzec się dookoła siebie na pierwszej lepszej wiekszej ulicy chociaż na takich malych osiedlowych uliczkach tez jest ich od groma
jesli juz mieliby zyc na Ziemi, to watpie, zebys spotkal ich na kazdym osiedlu. prezej byliby przy ludziach, ktorzy sa u wladzy albo nawet sami byliby wplywowymi "ludzmi". chociaz nie za bardzo wierze, zeby tu zyli :)
 
Do góry