Kosmici wśród nas

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Niektórzy (np Daniken) twierdzą, że Jezus był kosmitą :p
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
a ja czytałam, ze Bóg jest kosmitąm więc my tez :/ dla mnie to kompletna głupota :/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
aha, sa na ziemi i czasem o siebie pytaja na forum zeby dowiedziec sie czy nie zostali odkryci.
 
P

Pałka

Guest
słońce84, chyba nie sądziłaś że zobaczysz normalne komentarze? :D

Ale nie chce mi sie tego tekstu czytać :p Jeśli złapią kosmitę i mi udowodnią że to ten zabił kogoś to może uwierzę. :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja bym temat radził potraktować poważnie. Popatrzcie dobrze kto zasiada w sejmie.
 
P

Pałka

Guest
Bracia Kaczyńscy w filmie pt. "Kaczki z kosmosu". :D Już widze ten zachwyt krytyków.
 
P

Pałka

Guest
pałka spadaj na swoją planete i zostaw ziemie ZIEMIANINOM :D

No niestety...nie mogę. A dlaczego? I tu bedzie dowód na kolejne kłamstwa USA. Właśnie leciałam sobie spokojnie na swoją Alfaomegę535 do mamusi, a tu:BUUUM :mruga: Wam, ziemianinom amerykanie wkręcili że trafili w tą satelite, a tam na prawde, psiakrew, walneli we mnie! <_< I rozbił mi sie mój statek kosmiczmy <_< Ale spoko, nie martw sie- pożycze sobie jeden z kolekcji USA :lol: :lol:
 

słońce84

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
:lol: co za pech, wiesz nie wszystkim sa wstanie wkręcić bo coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawe z wielu rzeczy a to kiedyś moze komus wyjsc nie na korzysc-nie mowie, ze to predko nadejdzie ale nadejdzie :D

:papa:
 

zzz803

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
słoneczko musimy sie jakos przeciwstawic tym intruzom-mysle ze pierwszy krok to uswiadomienie jak najwiecej ludzi ze sa w niebezbieczeństwie-dobrze ze wspieraja nas ci dobrzy kosmici i telepatycznie dają wskazowki jak działac :D
GRUNT ZE NIE JESTESMY SAMI ;)
 
Do góry