Kosmici - co Wy na to?

Status
Zamknięty.
N

Naxxramas

Guest
Crow0
Doktor Jan Pająk też jest odnoszącym sukcesy naukowcem, co nie przeszkadza mu opowiadać bzdur podobnych do tych Dunna.
Słucham jakie konkretnie bzdury wygłasza Dunn ? (o Pająku też możesz napisać)


Crow0
Oszołomem jest ktoś, kto pomimo wyższego wykształcenia twierdzi, że w zamierzchłych czasach ludzie nie umieli wykorzystać praw fizyki o obliczeń matematycznych w budownictwie, architekturze, sztuce, inżynierii itp

:D


Crow0
ale niestety jestem tylko skromnym informatykiem...
to jak się dowiesz czym jest enkapsulacja w C++ wtedy będziesz gotowy mentalnie na większą wiedzę np: dlaczego w XIII wieku jak Kair zrównało z ziemią to piramida Cheopsa przetrwała i dlaczego ludzie 2k lat później zapomnieli o wykorzystaniu jak piszesz praw fizyki o obliczeń matematycznych w budownictwie, architekturze, sztuce, inżynierii - odnośnie budowli poza piramidą xD
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Naxxramas napisał:
Słucham jakie konkretnie bzdury wygłasza Dunn ? (o Pająku też możesz napisać)

"The Giza Power Plant: Technologies of Ancient Egypt" - poczytaj. Dowiesz się co twierdzi ten pan (np. piramidy=elektrownie), oczywiście nie popierając tego konkretnymi dowodami, tak jakby myślał, że słowa "Bo tak i już" wystarczą. A jeśli chodzi o doktora Pająka, to chyba powinniście coś o tym wiedzieć. Twierdzi, że kosmici go wykorzystywali, nękali na wszystkie sposoby. Czyżby to byli znani Ci Aniołowie Nieba?



Naxxramas napisał:
to jak się dowiesz czym jest enkapsulacja w C++ wtedy będziesz gotowy mentalnie na większą wiedzę np: dlaczego w XIII wieku jak Kair zrównało z ziemią to piramida Cheopsa przetrwała i dlaczego ludzie 2k lat później zapomnieli o wykorzystaniu jak piszesz praw fizyki o obliczeń matematycznych w budownictwie, architekturze, sztuce, inżynierii - odnośnie budowli poza piramidą xD
Po co ten wywód o hermetyzacji? Jakbym był zoologiem też byś sprawdzał, czy znam jakieś pojęcie w tej materii? Po kiego grzyba. Trzymajmy się tematu.

A kto Ci powiedział, że zapomnieli? Czy zbudowanie katedry w Akwizgranie było łatwym zadaniem? Nie doceniasz zamierzchłych wieków, w cale nie tak ciemnych, jak chcieli tego renesansowi krzykacze. Nauka, mimo zawirowań historycznych w rożnych miejscach na świecie cały czas się rozwijała, podnosząc się z kolan przeciwności. Ale dla takiego Danikena to nie do pojęcia, bo jego historyjki muszą się sprzedać np. na History Chanel (cóż za ironia, o zgrozo!), które specjalizuje się także w w reality show o uwaga, lombardach, lub drwalach...
 
N

Naxxramas

Guest
Crow0
Czyżby to byli znani Ci Aniołowie Nieba?
Chyba nie ma sensu opowiadać o tym komuś kto nie wytknął nosa nawet poza własny układ planetarny. Jacy kosmici, przeciez to irracjonalne :D
 
M

MacaN

Guest
Naxxramas napisał:
Chyba nie ma sensu opowiadać o tym komuś kto nie wytknął nosa nawet poza własny układ planetarny. Jacy kosmici, przeciez to irracjonalne
Rozumiem, że Ty wytknąłeś nos poza układ planetarny ?
 
V

Vaffik

Guest
MacaN napisał:
Chyba nie ma sensu opowiadać o tym komuś kto nie wytknął nosa nawet poza własny układ planetarny. Jacy kosmici, przeciez to irracjonalne
Rozumiem, że Ty wytknąłeś nos poza układ planetarny ?
Wczoraj o 20:10 w TVP3 info widziałem jednego takiego... co jednak był nawet dalej :)
 
M

MacaN

Guest
agniesa napisał:
Co do kosmitów to statystycznie jest niemożliwe wręcz że Ziemia wśród tryliardów planet była jedyną na której istnieją formy życia, więc dla mnie jest oczywiste, że w takie czy innej formie istnieją.

Właśnie problem w tym, że statystycznie jest to o wiele bardziej możliwe niz fakt, iż w ogóle powstało życie :) To jest cały ten paradoks... ewolucja to nie tylko doskonalenie się istot żywych, to przede wszystkim ciągłe działanie na oślep samej natury. Otwarte pozostaje tylko pytanie : w jakim stopniu natura działa na oślep, a w jakim stopniu jest ograniczona. Ponieważ jeśli natura działa całkiem na oślep, to większe sa szanse na to, iż stworzy ferrari stojące samotnie na jednym z wulkanów na marsie, niż to, że stworzy życie.

W zasadzie w pewnym sensie natura stworzyłe te ferrari, więc...
 
V

Vaffik

Guest
Mnie to tylko zastanawia jedno tak na serio. Czy jesteśmy z importu czy z Ziemi?
Mogło być też tak że miliony lat temu istnieliśmy w takiejsamej postaci jak teraz lecz gdzieś po drugiej stronie układu! Mogło być też tak że wcześniejsza ZIEMIA zarobiła jakąś kometą i się rozsypała! Odłamek z róznymi DNA i bajerami biologicznymi trafił na ziemię i tak się zaczęło.
Moim zdaniem człowiek za mało wysyła sond w kosmos! Za mało!

Druga sprawa. Takie prawdziwe SF lecz nie do końca bo całkiem możliwe że to co napisałem wyżej się stało. Wyobraźcie sobie że jest gdzie np. druga Ziemia z takimi samymi jak my ale znacznie większa! Dosatła kiedyś koetą - kawałek odpadł i jest dziś np. naszą ziemią!

Nawiązaliśmy kontakt. Ich sonda trafia na ziemię. Są zapiski - są przekazy - odszyfrowaliśmy - wiemy że jest drugie życie.
Powiedzcie!
Czy ktoś z nas dowie się o tym za swego życia?
?
Zobaczcie. Amerykanie. Ponoć dorwali kosmitę! Ponoć mają jednego martwiaka z UFO. Głośno o tym było. Wszystcy którzy nagłośnili dziś glebę gryzą a o kosmicie słuch zaginął!
Więc... po co badamy?
Po to by utajnić?
 
N

Naxxramas

Guest
Uwielbiam waszą nieświadomość.

Tak jak kiedyś napisałem o homo sapiens w konsorcjum galaktyki mówi się:

"Wszystko krytykują i wszystko odrzucają - oprócz swojej własnej ignorancji"
 
V

Vaffik

Guest
A Ty od razu tak na serio, eh... Przecież temat rodem Science-fiction miał być. Świat dzielimy na tych co wierzą w jakiegoś tam sobie Boga i tych którzy podchodzą inaczej i wierzą w co innego. Ludzka logika nakazuje wierzyć w rzeczywistość dlatego większość z nas wyrasta np. z wiary w Św. Mikołaja :)
 
M

MacaN

Guest
vaffanculo napisał:
Mnie to tylko zastanawia jedno tak na serio. Czy jesteśmy z importu czy z Ziemi? Mogło być też tak że miliony lat temu istnieliśmy w takiejsamej postaci jak teraz lecz gdzieś po drugiej stronie układu! Mogło być też tak że wcześniejsza ZIEMIA zarobiła jakąś kometą i się rozsypała! Odłamek z róznymi DNA i bajerami biologicznymi trafił na ziemię i tak się zaczęło. Moim zdaniem człowiek za mało wysyła sond w kosmos! Za mało!
Heh ;) Nie przesadzałbym z tym naszym istnieniem, bo DNA ludzkie po prostu wyewoluowało, ale rzeczywiście mozliwe jest, iż życie naszej planecie dała kometa.



vaffanculo napisał:
. Wyobraźcie sobie że jest gdzie np. druga Ziemia z takimi samymi jak my ale znacznie większa! Dosatła kiedyś koetą - kawałek odpadł i jest dziś np. naszą ziemią!
Odleciałeś, musisz przyswoić troche wiedzy na ten temat :)



vaffanculo napisał:
Nawiązaliśmy kontakt. Ich sonda trafia na ziemię.
Bardzo mało prawdopodobne, bo, widzisz jeśli ta planeta nie byłaby umieszczona w naszym US, a to pewne, to sonda musiałaby do nas lecieć tysiące lat.

Najbliższa nam gwiazda jest oddalona o ponad 4 lata świetlne od ziemi. Załóżmy, że jest tam dana planeta, o której mowa. prędkość światła - 300 000 000 m/s, prędkośc sondy przy wyjściu z układu słonecznego - co najmniej III prędkość kosmiczna, więc 16 700 m/s, najszybsza sonda ziemska była napędzana przez grawitację ciał niebieskich w naszym US i osiągnęła prędkość ok. 70 000m/s.

Zakładasz, że tam są nasi bliźniacy, więc ja zakładam, iż mają podobną technologię, a zatem aby ta sonda tu dotarła, musi minąć ok. 18 000 lat, a zatem kiedy ludzie siedzieli w jaskiniach, nasi bracia w najbliższym nam układzie słonecznym musieliby przewidzieć, że w 2000 roku n.e ludzie będą mogli się z nimi porozumieć.

Mało tego, nawet jeśli dziś odbierzemy tę sondę i wyślemy sygnał do tych drugich ludzi, to dotrze on na miejsce za ponad 4 lata, więc na odpowiedź będziemy czekać 8,5 roku.




vaffanculo napisał:
Zobaczcie. Amerykanie. Ponoć dorwali kosmitę! Ponoć mają jednego martwiaka z UFO. Głośno o tym było. Wszystcy którzy nagłośnili dziś glebę gryzą a o kosmicie słuch zaginął!
Nie, dużo jest maniaków wyznających teorię UFO, raczej do nich nie strzelają :D Swoją drogą USA to na rękę, bo cały świat myśli, że maja kosmiczną technologię, nie ?
 
N

Naxxramas

Guest
Kurde MacaN masz się za tak niezmiernie inteligentnego (co podkreśliłeś w jednym poście) a nie potrafisz sobie przyswoić teorii względności tylko wyliczasz w ile czasu by dotarła sonda...

Zaawansowane cywilizacje ponad wami nie budują sond napędzanych minerałami (jak wy) tylko poruszają samym ośrodkiem tj. czasoprzestrzenią - jaki jest sens budowania urządzeń napędzanych minerałami planety jeśli masz do pokonania np: z M31 ok 3 mln lat świetlnych. Przecież w ten sposób to nawet światło nie dociera w rozsądnym czasie bo jest wyhamowywane przez czasoprzestrzeń, które dla światła jest zwyczajnym ośrodkiem jak woda czy szkło.
Jeśli chcesz się poruszać w Universum to poruszasz czasoprzestrzenią i "dryfujesz" na tzw falach czasoprzestrzennych lub jeśli cywilizacja jest na bardzo wysokim stopniu rozwoju poruszasz się w ogóle poza czasoprzestrzenią i znikają wszystkie ograniczenia materii barionowej.

A Ty wyliczasz ile czasu by leciała jakaś prymitywna rakieta/sonda z tytanu napędzana jeszcze bardziej prymitywnym surowcem planety: ) Powiem tak - już sami Reptilianie są tak rozwinięci, że nie możecie się z nimi równać nawet w 1%. A dlaczego ? bo 99% z was nawet nie jest ich świadoma a inna tylko w nich wierzy a co dopiero porównanie techniki...
 
V

Vaffik

Guest
Z grubej rury poszło... he,he
a tak moim zdaniem to teleportacja jest jedyną szansą na pokonanie kosmosu.... Urządzenie zdolne skopiować COŚ/KOGOŚ i wydrukować z drugiej strony!
i ... dopiero teraz odleciałem :)
Mocne te Wicki czerowne jakieś :)
 
M

MacaN

Guest
Naxxramas napisał:
Kurde MacaN masz się za tak niezmiernie inteligentnego (co podkreśliłeś w jednym poście) a nie potrafisz sobie przyswoić teorii względności tylko wyliczasz w ile czasu by dotarła sonda... Zaawansowane cywilizacje ponad wami nie budują sond napędzanych minerałami (jak wy) tylko poruszają samym ośrodkiem tj. czasoprzestrzenią - jaki jest sens budowania urządzeń napędzanych minerałami planety jeśli masz do pokonania np: z M31 ok 3 mln lat świetlnych. Przecież w ten sposób to nawet światło nie dociera w rozsądnym czasie bo jest wyhamowywane przez czasoprzestrzeń, które dla światła jest zwyczajnym ośrodkiem jak woda czy szkło. Jeśli chcesz się poruszać w Universum to poruszasz czasoprzestrzenią i "dryfujesz" na tzw falach czasoprzestrzennych lub jeśli cywilizacja jest na bardzo wysokim stopniu rozwoju poruszasz się w ogóle poza czasoprzestrzenią i znikają wszystkie ograniczenia materii barionowej.
Bo wiedzisz... różnica między nami jest taka, że ja opieram się o istniejącą dziś technikę, a Ty o teorie i czasami ( no dobra, często ) bajeczki. Jak jesteś taki cwany to podeślij mi na PW, albo tutaj schemat urządzenia zdolnego korzystać z tunelu czasoprzestrzennego, albo schemat teleportu., jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, to po co się w ogóle udzielasz na tematy, których technicznie nie jesteś w stanie wykonać, ani ich zrozumieć ?

Podkreślam tu słowo technicznie, bo oznacza to umiejętność zaprojektowania danego cacka.



Naxxramas napisał:
Powiem tak - już sami Reptilianie są tak rozwinięci, że nie możecie się z nimi równać nawet w 1%. A dlaczego ? bo 99% z was nawet nie jest ich świadoma a inna tylko w nich wierzy a co dopiero porównanie techniki...
Ty jesteś świadomy, ale techniki porównać nie potrafisz.



vaffanculo napisał:
a tak moim zdaniem to teleportacja jest jedyną szansą na pokonanie kosmosu.... Urządzenie zdolne skopiować COŚ/KOGOŚ i wydrukować z drugiej strony!
No w sumie to nie jedynym, są różne koncepcje, ale wszystkie sa tak samo bliskie realizacji przez naukowca, jak i tunel czasoprzestrzenny jest bliski zaprojektowania przez naszego kolegę kumplującego się z kosmitami.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Vaffanculo, MacaN. Dajcie spokój naszemu gwiezdnemu koledze. Jesteśmy w końcu zarozumiałymi i zacofanymi ludźmi. "Poruszać czasoprzestrzenią" się zapewne nawet nie zdążymy nauczyć, gdyż wcześniej wyginiemy z własnej winy. Gdybyśmy wiedzieli to co Naxxramas, który nota bene, z tego co wyczytałem w jego innych postach, lubi grać w GTA 5 i WoW (zanim go nie zepsuli, jak to napisał) i daje całkiem ciekawe porady dotyczące dietetyki i zdrowia. Skąd tak przyziemne zainteresowania u tak rozwiniętej psychicznie i duchowo istoty? Nie mam pojęcia, ale w trollowaniu nasz kosmita i jego cywilizacja zapewne przodują w całym "Universum"!
 
N

Naxxramas

Guest
Crow0
Nie mam pojęcia, ale w trollowaniu nasz kosmita i jego cywilizacja zapewne przodują w całym "Universum"!
A propos trollowania to jak nazwiesz totalne brednie o wielkim wybuchu, które wypisujesz w postach (link niżej) a które musiałem skorygować wiedzą zgodną z waszą obecną fizyką ? Wydaje ci się, że jesteś inteligentnym informatykiem a twój poziom jest marny. Wypowiadasz się na tematy, które mimo całkowitego poznania przez homo sapiens są ci zupełnie obce i bazujesz na tym, że ludzie nie znają szczegółow - wciskasz swoje 3 grosze - myśląc, że to ci doda rozumu:
http://www.forumowisko.pl/topic/195995-darwinowska-teoria-ewolucji-k%C5%82amstwo/page-7

Więc najpierw proponowałbym zacząć od siebie i przestać się ośmieszać podobnymi herezjami fizycznymi o BB a dopiero potem komentować wiedzę, która znaczenie przekracza nie tylko twoją ale i w większości waszą.


Crow0
Naxxramas, który nota bene, z tego co wyczytałem w jego innych postach, lubi grać w GTA 5 i WoW(...) Skąd tak przyziemne zainteresowania u tak rozwiniętej psychicznie i duchowo istoty?
Widzisz, nawet nie potrafisz pojąć prostej rzeczy. Przypisujesz jakąś ideologiczną łatkę, że osoba mojego pokroju powinna mieć długie włosy, medytować pół dnia, nie przeklinać, nosić strój mnicha a następne pół dnia spędzać na modlitwie.
Pewnie złodziej powienien mieć kilku dniowy zarost, mieć wygląd typowego bandyty i rozglądać się łapczywie po okolicy. Student z kolei powinien nosić okulary i całe dnie spędzać nad książkami a ksiądz mieć wielki brzuch i wygoloną górną część głowy.
Więc nic dziwego, że nie rozróżniasz hipotezy BB od teorii skoro nawet tak prostych rzeczy nie potrafisz zrozumieć.


MacaN
Bo wiedzisz... różnica między nami jest taka, że ja opieram się o istniejącą dziś technikę, a Ty o teorie i czasami ( no dobra, często ) bajeczki.
Ok - słucham w którym opisie teoria względności Einsteina zabrania zakrzywiać czasoprzestrzeń, poruszać nią lub cofać czas ? Jeśli uważasz, że noblista "powymyślał" bzdury to zapraszam na Politechnikę Warszawską, skończ studia a jak wtedy (może) zrozumiesz teorię względności to się będziesz wypowiadał na temat pisania bajek - a jak masz wątpliwości to Ci pisałem - jak będziesz w Warszawie daj znać na PW to Ci szybko w szachach udowodnię Twoje IQ (choć uważam Cię za mądrą osobę lecz kompletnie nieświadomą i negatywnie nastawioną do świata)

MacaN
Jak jesteś taki cwany to podeślij mi na PW, albo tutaj schemat urządzenia zdolnego korzystać z tunelu czasoprzestrzennego, albo schemat teleportu.
Ale po co ? Jeszcze by można pomyśleć, że zależy mi by Cię do czegoś przekonać. Dla mnie możesz myśleć, że jestem pedofilem, pedałem i skończonym idiotą. Naprawdę o to nie dbam - ważne dla mnie jest to, że zrozumieją moje posty ci co mają je zrozumieć. Ludzie dostali część wiedzy od Corteum (amerykanie) i strzegą jej pilniej niż przepisu coca-coli w jednym z banków. Nawet amerykanie nie są skorzy do dzielenia się tym łamach czasopism naukowych a Zone 51 i Roswell objęte są wielką tajemnicą niedostępną dla zwykłych zjadaczy chleba tak jak III taj. fatimska - zrozum jedno - masz niewiedzieć bo do tego zostałeś powołany. Natomiast istoty takie jak ja, burzyciele systemów sprzeciwiające się hodowli ludzkości są wyśmiewane przez takich jak Ty i Crow0. Wszystko wyśmiewacie i wszystko krytykujecie, oprócz waszej własnej ignorancji.

MacaN
Ty jesteś świadomy, ale techniki porównać nie potrafisz.
No nie potrafię - to tak jabyś porównywał bakterie do homo sapiens. Między wami a Reptilianami jest przepaść tak ogromna, że nawet nie potrafię wyrazić tego słowami a wiedz, że są cywilizacje znacznie bardziej rozwinięte od Reptilian.


Baran
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Naxxramas napisał:
A propos trollowania to jak nazwiesz totalne brednie o wielkim wybuchu, które wypisujesz w postach (link niżej) a które musiałem skorygować wiedzą zgodną z waszą obecną fizyką ? Wydaje ci się, że jesteś inteligentnym informatykiem a twój poziom jest marny. Wypowiadasz się na tematy, które mimo całkowitego poznania przez homo sapiens są ci zupełnie obce i bazujesz na tym, że ludzie nie znają szczegółow - wciskasz swoje 3 grosze - myśląc, że to ci doda rozumu: http://www.forumowis...kłamstwo/page-7 Więc najpierw proponowałbym zacząć od siebie i przestać się ośmieszać podobnymi herezjami fizycznymi o BB a dopiero potem komentować wiedzę, która znaczenie przekracza nie tylko twoją ale i w większości waszą.
Hah, to Ty twierdzisz, że kłamałem mimo, że o rzeczonej teorii nie napisałem nic. Przytoczę rzeczony fragment:


Crow0 napisał:
Mylisz się, teoria Wielkiego Wybuchu nie mówi o tym jak powstał świat, czy życie na Ziemi, a jest swego rodzaju modelem ewolucji Wszechświata, który opisuje jak mogły powstać czas, materia, przestrzeń, energia, oddziaływanie między nimi itp. Przez naukowców jest uznawana za najbardziej prawdopodobny model z dotychczas skonstruowanych koncepcji, co nie oznacza, że właściwy. Wielu naukowców podkreśla, że prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się jak powstał Wszechświat, ani jak wyglądał on przed Wielkim Wybuchem, jeśli miał on miejsce. Z całą pewnością nie należy jednak tej teorii traktować niczym naukowy mit o stworzeniu świata, gdyż nawet na to miejsce nie aspiruje. Nie to jest celem istnienia nauki.

A Ty stwierdziłeś, że gdzieś się pomyliłem i rzekomo rozdzielam czas od przestrzeni, więc to jest błędem. Fizykiem nie jestem, o Teorii Względności wiem niewiele, tyle co pobieżnie kiedyś przeczytałem w książkach, ale nie wmówisz mi, że się mylę skoro nic z teorii nie próbowałem przytaczać, czy obalać. Czas (jako jednostka skalarna) i przestrzeń istnieją i to rozdzielnie, czy tego chcesz, czy nie. Przestań się więc na siłę dąsać. Wiem, że lubisz sobie potrollować i pochwalić paroma regułkami z "Fizyki" Operonu. :p

Zwyczajnie zamknijmy temat, bo ja nie mam zamiaru dyskutować na tym poziomie... (Jestem w końcu bakterią, porównując do takiego Reptilianina i nie mam o tym pojęcia)



Naxxramas napisał:
Widzisz, nawet nie potrafisz pojąć prostej rzeczy. Przypisujesz jakąś ideologiczną łatkę, że osoba mojego pokroju powinna mieć długie włosy, medytować pół dnia, nie przeklinać, nosić strój mnicha a następne pół dnia spędzać na modlitwie. Pewnie złodziej powienien mieć kilku dniowy zarost, mieć wygląd typowego bandyty i rozglądać się łapczywie po okolicy. Student z kolei powinien nosić okulary i całe dnie spędzać nad książkami a ksiądz mieć wielki brzuch i wygoloną górną część głowy. Więc nic dziwego, że nie rozróżniasz hipotezy BB od teorii skoro nawet tak prostych rzeczy nie potrafisz zrozumieć.
Nie, po prostu lubię karmić trolle. Tak już mam. Dobrze, że wszystko pojmujesz najlepiej, dzięki temu możesz zwymyślać innych od "niewiedzących" i imputować im kilka własnoręcznie zmyślonych bzdur... To jest trolling... Ale przyznam, że nad wyraz oryginalny. Dobrze jednak, że lubisz grać i dbasz o cudzą dietę, bo przynajmniej widać, że oprócz powodowania uśmiechu (ze względu na swoje kosmiczne ja), po części litościwemu, na twarzach czytelników tego forum masz też inne hobby i zainteresowania...



Naxxramas napisał:
Ok - słucham w którym opisie teoria względności Einsteina zabrania zakrzywiać czasoprzestrzeń, poruszać nią lub cofać czas ? Jeśli uważasz, że noblista "powymyślał" bzdury to zapraszam na Politechnikę Warszawską, skończ studia a jak wtedy (może) zrozumiesz teorię względności to się będziesz wypowiadał na temat pisania bajek - a jak masz wątpliwości to Ci pisałem - jak będziesz w Warszawie daj znać na PW to Ci szybko w szachach udowodnię Twoje IQ (choć uważam Cię za mądrą osobę lecz kompletnie nieświadomą i negatywnie nastawioną do świata)
A Ty dalej swoje.



Naxxramas napisał:
Ale po co ? Jeszcze by można pomyśleć, że zależy mi by Cię do czegoś przekonać. Dla mnie możesz myśleć, że jestem pedofilem, pedałem i skończonym idiotą. Naprawdę o to nie dbam - ważne dla mnie jest to, że zrozumieją moje posty ci co mają je zrozumieć. Ludzie dostali część wiedzy od Corteum (amerykanie) i strzegą jej pilniej niż przepisu coca-coli w jednym z banków. Nawet amerykanie nie są skorzy do dzielenia się tym łamach czasopism naukowych a Zone 51 i Roswell objęte są wielką tajemnicą niedostępną dla zwykłych zjadaczy chleba tak jak III taj. fatimska - zrozum jedno - masz niewiedzieć bo do tego zostałeś powołany. Natomiast istoty takie jak ja, burzyciele systemów sprzeciwiające się hodowli ludzkości są wyśmiewane przez takich jak Ty i Crow0. Wszystko wyśmiewacie i wszystko krytykujecie, oprócz waszej własnej ignorancji.
Widzisz, tu nie chodzi o ignorancję. My zwyczajnie sobie zdajemy sprawę z tego, że jesteśmy krówkami. Ty masz się za cowboya, a jeśli wierzysz w to co piszesz, to chyba za takiego, który dostał parę razy za dużo kuksańców od byka na rodeo. A uwierz mi, że do śmiechu mi potrzebne Twoje posty nie są. Ani razu przy nich nie zmęczyłem przepony.



Naxxramas napisał:
No nie potrafię - to tak jabyś porównywał bakterie do homo sapiens. Między wami a Reptilianami jest przepaść tak ogromna, że nawet nie potrafię wyrazić tego słowami a wiedz, że są cywilizacje znacznie bardziej rozwinięte od Reptilian.

Ufff... Jestem niewiernym Tomaszem. Ale jeśli dałbyś mi włożyć palec w stygmat, byłbym wdzięczny...
 
M

MacaN

Guest
Naxxramas napisał:
Ale po co ? Jeszcze by można pomyśleć, że zależy mi by Cię do czegoś przekonać. Dla mnie możesz myśleć, że jestem pedofilem, pedałem i skończonym idiotą. Naprawdę o to nie dbam - ważne dla mnie jest to, że zrozumieją moje posty ci co mają je zrozumieć. Ludzie dostali część wiedzy od Corteum (amerykanie) i strzegą jej pilniej niż przepisu coca-coli w jednym z banków. Nawet amerykanie nie są skorzy do dzielenia się tym łamach czasopism naukowych a Zone 51 i Roswell objęte są wielką tajemnicą niedostępną dla zwykłych zjadaczy chleba tak jak III taj. fatimska - zrozum jedno - masz niewiedzieć bo do tego zostałeś powołany. Natomiast istoty takie jak ja, burzyciele systemów sprzeciwiające się hodowli ludzkości są wyśmiewane przez takich jak Ty i Crow0. Wszystko wyśmiewacie i wszystko krytykujecie, oprócz waszej własnej ignorancji.
Po co ? Po to, że udajesz wszechwiedzącego człowieka, który zwraca mi uwagę na techniczny sposób myślenia, ale tak naprawdę technologia, o której piszesz jest wyssana z palca. Nie powiesz mi chyba, że dysponujesz schematami urządzenia zdolnego korzystać z tuneli czasoprzestrzennych, co ?

Strefa 51 ? i co taiego tam wynaleźli ? Nic, czym Amerykanie mogliby zadziwić świat. Rosjanie i Chińczycy im dorównują pod względem technologii, kto wie, czy Rosjanie na upartego nie daliby im łupnia, wystarczy porządny impuls elektromagnetyczny i cała hamerykańska technologia idzie spać. Problem jest jeden - jesli dysponuja technologia obcych, to dlaczego powoli traca status lidera jako swiatowe mocarstwo ?

Ameryanie opierali się, być może nadal opierają o obcą dla nich technologię - pełna zgoda, ale to nie jest technologia z kosmosu, to technologia z Niemiec, a konkretnie z III Rzeszy. Skąd oni mieli technologię ? Niektórzy twierdzą, że ze starych przekazów, okultyści mieli hopla na tym punkcie, to fakt. Jednak faktem jest także to, że ZSRR również dostał w łapu spadek po Hitlerze, a Japońce też technologicznie nie odbiegały od swoich kumpli.



Naxxramas napisał:
No nie potrafię - to tak jabyś porównywał bakterie do homo sapiens. Między wami a Reptilianami jest przepaść tak ogromna, że nawet nie potrafię wyrazić tego słowami a wiedz, że są cywilizacje znacznie bardziej rozwinięte od Reptilian.
Nie potrafisz jej nawet przedstawić. Widzisz, człowiek jednak potrafi porównac do siebie bakterie :)



Naxxramas napisał:
Ok - słucham w którym opisie teoria względności Einsteina zabrania zakrzywiać czasoprzestrzeń, poruszać nią lub cofać czas ?
To tylko teoria, nic więcej. technika swoja drogą, teoria Einsteina swoją. Cofnąć czas ? Technicznie niewkonalne. Przyspieszyć - do zrobienia, ale za tysiące lat. Nie neguję tego, że teoretycznie można się poruszać w czasoprzestrzenii, neguję fakt, że wiesz, jak to zrobić. Ludzie prawdopodobnie nigdy do tego nie dojdą, bo nasza cywilizacja skończy się prędzej, czy później. Dlaczego ? Ponieważ dreptamy w miejscu. Odniosłem sie do posta Vaffanculo, który stwierdził, iż mamy być " braćmi " ludzi na innej planecie i dlatego założyłem, że dysponują technologią zbliżona do naszej, a raczej dysponowaliby te śmieszne 18 000 lat temu.



Naxxramas napisał:
Być może. Bez dowodów z Twojej strony to jednak ja mam się o co zaprzeć, Ty niekoniecznie. Przygarnąłeś trochę teorii i myślisz, że możesz góry przenosić. Niestety nie, bo brodzisz w tej części fizyki, która jest ciekawa, ale jednocześnie słabo przez nas poznana. Fizyka to obserwacja przyrody, więc to, co dla nas przyziemne. Ty próbujesz przewidzieć wyniki obserwacji, której nie dokonałeś i nie dokonasz.
 
N

Naxxramas

Guest
MacaN
Problem jest jeden - jesli dysponuja technologia obcych, to dlaczego powoli traca status lidera jako swiatowe mocarstwo ?
Nie wiem skąd masz takie pomysły. USA jest numerem 1 jeśli chodzi o jakość wojsk. A jeżeli nie byłeś w tajnych departamentach, nie wiesz kim jest 15ka, nie wiesz czym jest L.E.R.M oraz nad czym pracują USA z Corteum to... lepiej powściągnąć język.

MacaN
Nie neguję tego, że teoretycznie można się poruszać w czasoprzestrzenii
To świetnie bo właśnie cały czas się w niej poruszasz: )

MacaN
Ludzie prawdopodobnie nigdy do tego nie dojdą, bo nasza cywilizacja skończy się prędzej, czy później.
Ludzie dojdą do wszystkiego - jak nie w tych ciałach to w innych. Już teraz wśród was są osoby, które przeszły przez Źródło.

MacaN
Cofnąć czas ? Technicznie niewkonalne. Przyspieszyć - do zrobienia, ale za tysiące lat.
Czas jest "wektorową" wartością i można go zaginać, cofać, zapętlać, rozciągać - kiedyś do tego dojdziecie. Lepiej gdybyś napisał, że obie te rzeczy są do zrobienia "za tysiące lat".

MacaN
Strefa 51 ? i co taiego tam wynaleźli ? Nic, czym Amerykanie mogliby zadziwić świat
:D


MacaN
ale tak naprawdę technologia, o której piszesz jest wyssana z palca.
Tak oczywiście, nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać, nie to jest moją rolą. Piramidy i posąg Ramzesa w Gizie zbudowali ludzie. Piktogramy też tworzą ludzie - w ogóle ci ludzie jacyś genialni są - potrafią wytłumaczyć jak zbudowano zamek w 15w a nie potrafią wytłumaczyć np: piramidy Cheopsa - taki drobny szczegół a propos wyssanej technologii podróży poza przestrzenią xD
 
V

Vaffik

Guest
USA jest numerem jeden jeśli chodzi o jakość AKTORSTWA!
To po pierwsze i ... ostatnie!

Ja za szczenięcia za czasów komuchy wiele razy wciskałem kit że mam w chacie videło ... a miałem tylko 10kaset na krzyż z wystawki :)
gdzieś w Bochum na ulicy wtedy :)
I tak pożyczałem kaseciorki to jednemu a to drugiemu no ale...
ludzie!
Byłem gość :) bo ... przecież Vafanio miał wideło ....

Tak samo jest dzisiaj z ŁU ŁE SA...
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Naxxramas napisał:
To świetnie bo właśnie cały czas się w niej poruszasz: )
Takie tam łapanie za słówka, obaj wiemy, że MacaN miał na myśli znacznie więcej niż zwykły ruch.



Naxxramas napisał:
Tak oczywiście, nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać, nie to jest moją rolą. Piramidy i posąg Ramzesa w Gizie zbudowali ludzie. Piktogramy też tworzą ludzie - w ogóle ci ludzie jacyś genialni są - potrafią wytłumaczyć jak zbudowano zamek w 15w a nie potrafią wytłumaczyć np: piramidy Cheopsa - taki drobny szczegół a propos wyssanej technologii podróży poza przestrzenią xD
To żeś odleciał... My, krówki nic nie umiemy zbudować, dobrze, że czuwali nad nami kosmiczni kowboje i co nieco nas podszkolili. Dyskusja z Tobą jest niepoważna, czysto teoretyczna. To jakby ateista i katolik mieli się dogadać w kwestii istnienia bóstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry