Komitet Obrony Demokracji

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ten komitet to zbyt wczesna inicjatywa, narazie to zbiorowisko kilkorga ludzi i tylko sie skompromitują
trzeba poczekać z pół roku, za ten okres się okaże że 500+ nie dociera do faktycznie biednych, górników trzeba będzie zwalniać, nauczyciele ogłoszą strajk. I wtedy trzeba uderzyć tym komitetem. Wtedy bowiem w aktualny rząd uderzą protesty z wielu stron. I to z punktu widzenia strategi jest korzytne
 
E

Elen

Guest
Herbatniczku, Ty masz tak swietny zmysl strategiczny, ze powinienes byc politykiem. < Herbatniczek na Prezydenta!> :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
haha
mam zasadnicze wykształcenie w kierunku elektryk-elektromonter. Dokładnie tak jak Wałęsa. Czyli faktycznie muszę zabrać się za tworzenie komitetu wyborczego

choć za słabo kłamię jak na polityka, chyba się jednak nie nadaję
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Sa Mara napisał:
Ludzie, czy Wy nie widzicie co robią PiS razem z prezydentem? Jeśli Duda nie przyjmie przysięgi od 3 legalnie wybranych sędziów z poprzedniej kadencji, to za 5 lat ma murowany Trybunał Stanu. A najbliższe 4 lata będą czystą gangsterską w wykonaniu rządu. Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości co do szaleństwa i łamania prawa przez PiS, to ostatnie dni rozwiały wszelkie wątpliwości.


Już kilku wyraziło, 3 osoby ( może 4, nie pamiętam ) pojawiły się na " manifestacji ".

144908970611156673526.jpg



A to dopiero początek. 12.12.2015 Rząd zobaczy, że obywatele nie śpią!

http://www.komitetobronydemokracji.pl/komunikat-manifestacja-obywatele-dla-demokracji-12-12-2015/
Ta manifestacja była nieliczna i zajęła bardzo małą część placu. Przyciągnęła tylko przedstawicieli partii Razem. Która dziwnym trafem jest pokazywana teraz często w mediach . Ta partia jest nieliczna i istnieje głównie internecie . Jarosław Lipszyc - ta osoba współpracuje z Krytyką Polityczną. Ta gazeta istnieje tylko dzięki dotacją państwa . Zajmuje się terroryzmem komunistycznym. 11.11.11 Zaprosili terrorystów Niemieckich a później dali im schronienie a wcześniej te osoby napadły grupę rekonstrukcyjną i osobę która miała Polską flagę . Odkryto broń dla nich. Popiera ich terroryzm komunistyczny .Prócz terrorysty komunistycznego mają jeszcze pedofila Harmana . Wzorowi demokraci popierają ten ruch. Pozostałe osoby żyją za publiczne pieniądze .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro mają poparcie tak małe to szkody nie narobią
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Pomarudzę, powymądrzam, pośmieję się...

KOD (ilość memów jaka powstała na jego temat - mnóstwo nieprofesjonalnych - rzesze amatorów potrafią ośmieszyć) to produkt kilku dziennikarzy GazWyb-a, skupia się na połajance czynionej na tym co robią/będą robić pisiory, czyli zwyczajnie ci sami ludzie wynieśli pracę z redakcji gazety do internetów (facebooka), tutaj pochwalę GazWyba, między innymi dzięki facebookowi PIS odniósł taki sukces, wystarczy zestawić jak głosowali młodzi (różnica w porównaniu PIS z PO, na rzecz PIS duża), czyli manipulatorzy z Czerskiej połapali się, że można inaczej, niestety, grzechem pierworodnym całego kodu jest naturalne w GazWybie napuszenie, przywoływanie już na starcie artykułów z zagranicznej prasy, pisanych przez kolegów z własnej redakcji, co było ośmieszane w kilka minut po opublikowaniu (przerażająca nieudolność wizerunkowa), innym ośmieszeniem się kodu było massinvite, w efekcie czego członkami kodu stali się otwarcie propisowcy dziennikarze, robiący wpisy na wallu kodu (po czym szybkie screeny, zanim zostały wpisy usunięte, a oni sami zbanowani) - tweeter w pierwszych dniach był tego pełen, teraz już przebrzmiało, taki wizerunkowych wtop było mnóstwo, świadczy to o tym, że albo dziennikarze są naprawdę słabiutko rozgarnięci, albo akcja była bezrozumnie szybka i przez to bezmyślnie przeprowadzona (skłaniam się ku 2 opcji)
Teraz uwaga generalna, gdyby szukać przyczyn dla których PIS wygrało, a co więcej uzyskało władzę niemal absolutną, trzeba sobie uzmysłowić, co działo się w ostatnich latach: im bliżej było wyborów i im silniej reżimowi dziennikarze oraz politycy straszyli pisem, tym mocniej rosły notowania PIS, zaczadzenie przyzwyczajonych do "rządów dusz", zwyczajnie wyparli to zjawisko ze świadomości, jestem przekonany, że akcje takie jak KOD mogą jedynie wzmacniać poparcie pisu, prymitywny, płatny hejt jak w wykonaniu "sokuzburaka", jest również przeciwskuteczny, teraz pochwalę "macherów z pis", ichnie machinacje wizerunkowe, były doskonale odwrotne od zachowań przeciwników, ośmieszali, byli mało agresywni, chyba, żeby wskazać przekręty PO i wspieranie akcji, którym większość społeczeństwa jest przeciwna (typu "homo-małżeństwa", adopcja dzieci przez homoseksualistów., itp wynalazki neomarksistowskie)
nie widać odrobiny refleksji wśród oświeconych, przeraża, to że im najprawdopodobniej ciągle wydaje się, że są nieomylni (jedynym objawem myślenia, był czasowe schowanie Niesioła, dzięki czemu wynik PIS, był odrobinę niższy)
jak słusznie zauważył Herbatniczek, to nie czas i miejsce na brutalne walki polityczne z PIS (teraz można jedynie przegrać)
PIS wygrało, a elektora mówiąc kolokwialnie żąda krwi i "ruszenia szajsu"
to czy PIS będzie to robić w TK, czy gdziekolwiek, nie ma większego znaczenia, gdyby jeszcze PO i posłuszni jej dziennikarze mieli czyste ręce, rzecz dałoby się uratować i coś na niej ugrać, a zwykły Kowalski odbiera zamieszanie wokół TK odbiera na zasadzie podobnej w jakiej wypowiedział się bohater w filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=Sn_B3L1RnRM

czyli tłumacząc na język polski PIS zagrało lepiej w tej samej grze co PO i go w tej lewiźnie ograło (podnoszenie lamentu z tego powodu spowoduje znowu wzrost poparcia dla PIS)
bezrozumność dziennikarzy mainstreamowych przeraża, wczoraj Lis w swej biegunce jadu chcąc dowalić Kaczyńskiemu (brak dzieci i żony) sprowokował powstanie dziesiątków memów, gdzie łatwo przypisano homofobię Lisowi, czy próbę dowalenia Biedroniowi

podsumowując to histeria ludzi zagubionych i zakompleksionych, których mocno ukłute ego, nie potrafi sobie poradzić z tym co widzi i stosuje mechanizm, który pomógł PIS wygrać
nie jestem fanem mainstreamowych dziennikarzy, więc nie będę pisał nietrudnych do ogarnięcia (po odrzuceniu emocji) recept, gdzie i jak walczyć z PIS (to naprawdę nie jest trudne), a dzisiaj widziałem pierwszy mem (nie wiem, czy wypadek przy pracy, czy zmiana podejścia, czyli produkt użycia myślenia logicznego), jako, że jeden z naszych userów jest pisarczykiem w redakcji (tak, tak to widać, zwłaszcza, gdy pojawiają się emocje, zbitki wyrazowe, naturalne dla każdego człowieka dają się łatwo odłowić, więc nie zamieszczę tego mema, gdyż nie zależy mi na wzroście poparcia akcji Martina Schulza na reanimowanej UW itd, a z innej beczki takie porady wizerunkowe są wysokopłatne...)

podpowiem tyle, jeżeli mainstreamowi dziennikarze, chcą coś ugrać, powinni wygasić aktywność KOD (ale nie w ciągu jednego dnia, to również by śmierdziało), a zastanowić się nad własnymi błędami i tym, czego oczekuje elektorat PIS i na czym łatwo się może przejechać
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ten ruch jest bardzo promowany przez media i szczególnie się zwiększa sposób sztuczny ilość osób które przychodzą na ich protesty i manipuluje się liczbą uczestników .
Wysyłają helikoptery i prawdopodobnie też drony by filmować manifestację . Na tej manifestacji nie robili tego . Weszli w grupę osób i kreują że przyszło tyle osób. Największa manipulacja zrobił Tygodnik Angora . Pokazują zdjęcie sporego tłumu i kreują że tyle osób przyszło. Ta gazeta potrafi robić inne absurdalne montaże np Zdjęcie z manifestacji przeciwko Islamowi w Łodzi . Stoją sobie uczestniczy tego protestu i mają symbole AK . Do zdjęcia wkleili osoby Salutujące by wykreować że na tych Marszach pojawiają symbole Nazistowskie . Newsweek Polska swoim tekście o tym ruchu potwierdził że ma marginalne znaczenie i przychodzi mało. Organizator powiedział im że młodzi nie interesują się tym protestem i przychodzą na niego osoby które mają 50 lat .
Każdy kto zobaczy ich protesty zauważy że dominują tam starsze osoby.
Nagle demokracje broni PSL i SLD . PSL zajmował się łupieniem społeczeństwa i zarabianiem pieniędzy na uboju rytualnym.
SLD nie mają prawa kreować że bronią demokracji . Pozwolili Amerykanom zrobić na terenie Polski tajne więzienia . Zdradzili kraj. Za to powinni dostać zakaz działania a ich majątek idzie na wypłatę odszkodowań. Krzywonos nagle jest demokratką . Była PZPR i żadnych protestach nie brała udziału . Dostaje 6 tys zł emerytury . Osoby które walczyły o kraj żyją w nędzy . Dostała od rządu PO i PSL większe pieniądze. Czemu dali je większe pieniądze . Fakt lub Super E odkryli że dostaje tyle pieniędzy . Nie przyznaje się do tych pieniędzy i nie chciała wyjaśnić czemu dostaje tyle. Nagle Demokratą jest Szef Krytyki Politycznej który ma pieniądze od państwa . Lis który stracił pracę w TVP a wcześniej za wielbienie poprzedniego rządu dostawał spore pieniądze i jego firma dostawała pieniądze za przygotowanie programu. Stracił to. Gazeta Wyborcza była sztucznie utrzymywana przez rząd.

Zobacz jak rząd Tuska pompuje publiczne pieniądze w Gazetę Wyborczą, TVN i inne posłuszne media. Szokujący raport sejmowego zespołu
http://wpolityce.pl/polityka/172660-zobacz-jak-rzad-tuska-pompuje-publiczne-pieniadze-w-gazete-wyborcza-tvn-i-inne-posluszne-media-szoku
Fragment tego tekstu.
Gazeta Wyborcza dostała ponad połowę (51,6 proc.) wszystkich pieniędzy wydanych przez ministerstwa rządu Donalda Tuska na ogłoszenia i reklamy w dziennikach ogólnopolskich w ostatnich pięciu latach.
W segmencie telewizji, w latach 2008-2012 najwięcej publicznych pieniędzy popłynęło do TVP, ale biorąc pod uwagę tylko rok 2012 widać inną tendencję - ministerstwa zamówiły w Grupie TVN ogłoszenia i reklamy za prawie 6,5 miliona złotych (TVP - 3,8 mln, Polsat - 3,6 mln zł).
Dlaczego Gazeta Wyborcza , TVN i Newsweek Polska nagle są demokratami. Gazeta Wyborcza i inni firmy z nią związane nie dostaną żadnych pieniędzy . PIS już to potwierdził i mają zakaz dawania im pieniędzy. Ministrowie nie przekażą ani złotówki Michnikowi , Lisowi i TVN .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak to trudno być w rządzie, opozycja wali jak jej się podoba

czy PIS pamięta jak samo było w opozycji i waliło, nie myśleli że role mogą się zamienić ?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
PIS zorganizował manifestację 13 grudnia i policja szacuje że na na marszu PIS było 40 - 45 tysięcy a władze Warszawy fałszują tą liczbę że 15 tys. Ruch Demokratyczny jest sposób sztuczny pompowany przez media . Media interesowały się głównie marginalnym ruchem a nie większym protestem. Wierzą że powrócą do władzy i wszyscy uwierzą że są demokratami. PO i PSL swobodnie okradali państwo . Dla nich nich państwo nie istniało i potwierdzili to na taśmach Wprost. Satyryczne jest że media chcą wmówić że ten ruch przyciąga tyle osób . Tłum ludzi przychodzi posłuchać Szefa PSL i wymarłego SLD które zrobiło z Polski kolonię Amerykańską i sami sprowadzili na siebie upadek postanawiając zdobyć 8 % zamiast wystartować pod własnym szyldem i zaprosić innych i wtedy zdobyć 5 %.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a nie obawiasz sie że część uczestników marszu w niedzielę to tez byli tacy co lubią posłuchać i nic więcej, że lubią się poczuć w grupie

a tak przy okazji to tego mitologizowania Polski jako kolonii amerykańskiej nie rozumiem, przeciez twój wyśniony PIS w osobach Waszczykowskiego i Macierewicza jest zakochany bez pamięci w USA, jeśli już to właśnie oni będą z Polski robić wymuszonego przyjaciela i sługę Ameryki
 
E

Elen

Guest
Herbatniczku bez obaw... jak ten caly cyrk na kolkach jeszcze z pol roku potrwa, to ja sie obawiam, ze ani USA ani nawet Europa na Polske nie spojrzy, bo nie bedziemy wiarygodni politycznie. I nawet mnie to nie zdziwi.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to jest też dyplomatyczne samobójstwo
obecny rząd będzie się chciał popisać przed szeregowymi Polakami jaki to jest silny. Ale już w przyszłym roku będzie groźba procedury nadmiernego deficytu i zamiast dogadywać się z UE to idą na ostro. A jak będzie rozpatrywany ten wniosek o objęcie tą procedurą to nie bedzie nikogo kto zakulisowo dogada się w Brukseli. I dostaniemy tą procedurę tak szybko jak PIS chce przejąć TK.

Kompletnie nie rozumiemy jak się załatwia sprawy w Brukseli, normą jest ja tobie i ty mnie. A jak się ktoś bawi w watażkę i ważniaka to jego kariera szybko się skończy. I czy jak w trakcie rozgrzebanych inwestycji Unia zablokuje pieniądze właśnie w ramach tej procedury to P. Kaczyński też ogłosi, że to gorszy sort Europejczyków blokuje pieniądze. Ilu sie znajdzie jeszcze tych wrogów postępu dla PIS ? na których można wszystko zwalić


Ale skoro PIS robił debaty w Parlamencie Europejskim o końcu demokracji w Polsce (z Rydzykiem jako konsultantem) to dlaczego PO tego nie może robić ? Symetria i równość wobec prawa
 
E

Elen

Guest
Dokladnie Herbatniczku. absolutnie sie z Toba zgadzam.

Cytuje: "1. J. Kaczyński nie zamierza przepraszać za "najgorszy sort Polaków"
2. W rozmowie z TVN24 użył słów o Gestapo i AK
3. Fundacja Romana Giertycha chce sfinansować pozwy urażonych

Prezes PiS mianem "najgorszego sortu Polaków" określił polityków, którzy "donoszą na Polskę" za jej granicami. Internauci potraktowali te słowa bardziej ogólnie i tym samym "najgorszym sortem Polaków" zostali przeciwnicy PiS i zwolennicy otwartości, wolności i demokracji.

Reporter TVN24 zapytał Jarosława Kaczyńskiego, czy zamierza przeprosić za swoje słowa. Odpowiedział krótko: - Panie redaktorze, niech pan będzie poważny. Czy według pana współpracownicy Gestapo i AK-owcy to ten sam sort ludzi? Według mnie nie.

Komentarze do tej wypowiedzi pojawiły się błyskawicznie."
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to na pewno skaza na charakterze J. Kaczyńskiego. Ogromy zmysł analityczny i niezły psycholog społeczne ale za łatwo się denerwuje za pięć 12 , to jak z biegaczem, który świetnie biegnie przez cały dystans i wiecznie ma problemy z finiszem. w 2011r niepotrzebną gadaniną o Merkel pogrzebał możliwość odebrania PO władzy a byli o włos. I teraz też nerwy puściły
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
paradoksalnie, to PIS jest bardziej wiarygodny (mimo negatywnego medialnego anturażu), nie wiem, czy będzie w stanie utrzymać spójność przekazu oraz czy będzie w stanie pozbyć się emocji w polityce zagranicznej (automatyzm przychylnego spojrzenia na USA, czy odwrotnego na Rosję)

sprawa TK jest rzeczą trzeciorzędną (realnie) to kwestia proceduralna dwustronnego (PO i PIS) złamania konstytucji w zakresie powoływania sędziów TK, przy czym to, że PIS złamał przepisy niedawno jest lepiej nośne
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lider-konserwatystow-pisze-do-schulza-po-jego-wypowiedzi-o-polsce/hdkpf6

stanowisko głąba Schulza (twórcy nowoczesnej) może być oczywiście jedno, natomiast liczy się co innego, niemal 100% negtywnych artykułów w prasie zagranicznej jest pisanych przez ludzi związanych z mediami lewicowymi w Polsce, owszem urabiają one negatywnie opinię zagranicą na naszą niekorzyść (niezależnie od tego czy pisiory są pozytywne czy negatywne)
są to ludzie pozbawieni zasad (KOD) przykład https://www.facebook.com/NataliaNiemenOficjalnie/posts/823615911090846
(robi się nieco kuriozalnie, że staję za PIS, cóż... ściek stara się zalać fakty szlamem...)

odnośnie generaliów interesuje mnie co innego, jakie czyny PIS na arenie międzynarodowej nas czekają, na razie większych wtop nie było (tutaj duży plus w porównaniu z Kopacz czy Komorowskim),
podglebie wizyty Dudy w Chinach przygotowywali ludzie z Centrum Studiów Azja-Polska, co więcej Bartosiak i Pyffel byli w Chinach z preziem i o meteorytykę zadbali (co znowu oznacza, że ktoś w otoczeniu Prezia myśli i to niegłupio, Pyffel opowiadał w wywiadzie, że ich propozycje były zlewane "ciepłym moczem" przez Sikorskiego i kancelarię Komorowskiego), a to sprawa jedna z najważniejszych dla przyszłej Polski (ścisły czub priorytetów)
natomiast moim zdaniem akredytacja dla dziennikarzyny gazwyba (Wrońskiego) na Ukrainie i jego zachowanie, pokazuje jednak, że PIS jest mocno bezjajeczny (w normalnym kraju, nikt z redakcji newsweeka, gazwyba itp mediów nie dostał by akredytacji), wydaje się, że nikt w kancelarii prezia o tym nie pomyślał, albo bał się kolejnego kubła pomyj, że blokuje się media krytyczne, więc pomyje wylał Wroński
wizerunkowo wypadło to marnie, to jasne, że Wroński i jemu podobni pogardza Polakami i Polską, a tym bardziej PISem i wszystkim co z nim związane, nie mniej jednak sytuacja, w której Poroszenko (obcy prezio) upomina naszego dziennikarzynę, jest absurdalna
rozumiem, że starają się szkodzić PIS, ale za wszelką cenę szkodzić Polsce, być, aż tak bezrozumnie zaślepionym?

Gorszy sort (histeria wokół tematu) to 198534624363 manipulacja lewackich mediów http://jasonhunt.pl/najgorszy-sort-polakow-o-co-w-tym-chodzi/
„To powrót do metod 2005-2007, a także z czasów rządu Jana Olszewskiego – też naszych, to był też rząd PC. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse”
pozostawiam ocenie...

nie wiem czy Schulz ma coś wspólnego z założeniem KOD, wydaje mi się, że nie, to raczej autorska inicjatywna Studia Opinii (szczujnia zainteresowana tylko i wyłącznie PIS i Kaczyńskim) i Gazwyba

absurdalna jest nawet nazwa tego czegoś, komitet obrony demokracji, kwestionuje wyniki wyborów i skutki tegoż (czyli jeżeli ludzie głosują zgodnie z wolą lewackich mediów, to jest demokracja? a jeśli inaczej to demokracji nie ma?)
panujący system (nieszczęśliwie nazywany demokracją) zakłada, że w wyborach ludzie sobie wybierają, kto ma prowadzić kraj przez kilka kolejnych lat i "jaśnieoświeceni" kwestionują to co uważają jakoby za najważniejsze...
nie wymagam od lewicowców uczciwości, nie wymagam logiki, ale aż tak popadać w śmieszność? będąc dumnym ze swej wyższości?

ja przynajmniej nie jestem zwolennikiem wyborów (opierają się na manipulacyjnej grze na emocjach tłumu) i nie wspieram tego chorego systemu...
 
K

kate2

Guest
Brave napisał:
„To powrót do metod 2005-2007, a także z czasów rządu Jana Olszewskiego – też naszych, to był też rząd PC. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse” pozostawiam ocenie...
Co takiego strasznego i nieprawdziwego powiedział Kaczyński? Jak dla mnie kytyka tych słów i akcja z pokazywaniem kartek z treścią : ,,jestem gorszego sortu'' to błazeńskie rozdzieranie szat i próba odwrócenia kota ogonem. Okazuje się, że byle pretekst wystarczy by wypaczyć celowo treść i podejść do sprawy emocjonalnie . To mają być poważne kontrargumenty na zarzut zdrady Polskich interesów?

By uzyskać swój cel media pokazały całemu światu zdjęcie syryjskiego dziecka by wzbudzić pożądane efekty . Dziecko to zostało wyrzucone pzrez wodę zupełnie w inne, niewidoczne dla oka miejsce i pzreniesione na widok publiczny oraz fotografowane.
Manipulowanie emocjami ludzi i podkręcanie temperatury emocjonalnej na bazie wydarzeń, treści i słów to starodawna sztuczka dobrze się spzredająca.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oczywiście że media manipulują, idą ręka w rękę z politykami
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
kate. herbatniczek,. oczywiście, że tak, dlatego też nasz system uważam za chory i obrzydliwy (PIS, uważa, że trzeba go jedynie retuszować, z czym totalnie się nie zgadzam, a kod-y uważają go chyba za prawie idealny?)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tym niemniej rozmawiajmy o realiach a nie o wyśnionych mitach jakie by mogły być gdyby marzenia się spełniały
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
dlatego też rozmawiamy... a z mego punktu widzenia, KOD to esencja obrzydliwości, wszystko to co może być w politykierstwie najgorsze i najprymitywniejsze
tu kolejna (hehe znowu to robie) pozytywna konstatacja propisowska, ktoś w PIS pomyślał i jadu nie leją, dlatego lewicowcy musza wyrywać zdania z kontekstu, bądź je przekręcać, aby zrównać PIS w agresji ze swoimi dokonaniami
 
Do góry