Komitet Obrony Demokracji

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
PIS nie leje jadu ? a wczorajsze wystąpienie w TVP premier Szydło ? przecież to była odezwa do walki z czarnymi siłami okrążającymi samotny bastion PIS
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
hm ktoś coś na youtube zuploadował (nie wiem czy całość), to popierdułki w porównaniu z tym co 10 godzin na dobę klepie w telewizorze Petru
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
gadanie w stylu że TK udupi 500 + to jawna manipulacja ze strony PIS, i to było w tym przemówieniu
 
E

Elen

Guest
Brave napisał:
pozytywna konstatacja propisowska, ktoś w PIS pomyślał i jadu nie leją, dlatego lewicowcy musza wyrywać zdania z kontekstu, bądź je przekręcać, aby zrównać PIS w agresji ze swoimi dokonaniami
:D Oczywiscie ....to "pierwszy sort" tych prawych ludzi (z gruba teczka). <bandytow w bialych rekawiczkach i z flaga w rekach> Doprawdy bardzo przekonujace te ich "bajeczki" ale na mnie nie dzialaja.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ten pierwszy sort dotyczył tylko i wyłącznie donosicieli
stąd głupka dopytującego się, kaczor zapytał czy gestapo nie różniło się od AK
manipulacja, pogrążona w kolejej piętrowej manipulacji, tutaj PIS powinno się uczyć od swych przeciwników politycznych, bo są słabi, bardzo słabi
generalizując polityka informacyjna PIS, razi swą nieudolnością (myślałem, że się nauczyli czegoś), gdyby chociaż byli w połowie tak sprawni jak jak menażeria dziennikarska mainstreamu, to zwykli ludzie śmiechem zabili takie KOD-y czy manipulacje dziennikarzy ("gorszy sort"), śmieszne jest, że tak grubymi nićmi szyte akcje, nie są łatwo wygrywane na swą korzyść przez pisiory (wystarczyłoby wynajęcie jakiegoś ziemkiewicza, żeby wdeptał w glebę takie próby, ale on chyba się nie da kupic
bardzo bystry jest Janecki (nie wiem, czy nie najinteligentniejszy polski dziennikarz, ale on negatywnie nastawiony do uczestnictwa w polityce, a że sobie coś tam pisze u karnowskich, czy na paru portalach, to do zwykłych ludzi nie ma prawa dotrzeć...

macan wrzucałem, jako bezpośredni link do jej wpisu na profilu na FB
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
też tak sądzę że PIS strasznie słabo walczy PR, jeszcze w kampanii wyborczej jakoś szło a teraz żenujący poziom.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
podczas kampanii ktoś nadawał kierunek, teraz się rozlazło...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
samozadowolnie rządzących, pewien Pan Komorowski to przerabiał
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie rozumiem dlaczego odbierasz prawo do manifestowania, a niech sobie protestują nawet w obronie zabitego przez ucznia imperatora z Gwiezdnych Wojen
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ja tam głosuję na żonę doktora Lubicza, niech cudownie się odnajdzie w Klanie
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale z lekceważeniem odnosisz sie do prawa do demonstrowania
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
prawa? w żaden sposób
śmieszy mnie tylko powód
 
E

Elen

Guest
Brave napisał:
prawa? w żaden sposób
śmieszy mnie tylko powód
Mnie demonstracje nie smiesza. To jest wyraz tego, ze w spoleczenstwie zadzialo sie cos zlego. Przynajmniej sa ludzie, ktorzy sie ruszaja sprzed tv, laptopow, cieplych mieszkanek, zeby wyrazic swoj SPRZECIW jawnie i publicznie. Na "cos" sie nie godza. I maja racje. Jesli sie przeoczy milczaco ten przelomowy moment, to moze byc za pozno. A jesli cos zlego zapusci korzenie, to ciezko bedzie pozniej to wytepic.
 
Do góry