Klanarchia

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Nie ma problemu, nie wiedziałem po prostu
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
jeszcze jeden offtop ;) - Wam też tak dziwnie forum chodzi? Często się zawiesza z jakimś błędem mysql? Teraz nie mam w ogole możliwości formatowania postów (w sensie w trakcie ich pisania)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
forum chodzi kiepsko, w wielu momentach nie mam możliwości odpisu, nie korzystam z formatowania, tylko wklepuje bb-cod ręcznie więc nie zauważam by i to mi ten częsty błąd mysql wywalało;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No forum chodzi fatalnie.

Dobra, mamy pewien etap za sobą. Chętnie usłyszę, jaką macie opinię na temat sesji: co zmienić, a co jest good. No i sprawa punktacji za przebrnięcie przez las. Nie lubię dawać jej gołosłownie, także parę zdań ode mnie. Przede wszystkim punkty nie oznaczają oceny, że ktoś gra lepiej czy gorzej (szczególnie że jak na razie wszyscy się dobrze spisują). To są kwestie subiektywne. Jeśli ktoś lubi swoją postać i fajnie mu się ją prowadzi, to najważniejsze. Natomiast dodatkowe bajery daję za inwencję, przemyślenia postaci, budowanie jej charakteru etc. A to daje bezpośrednio szansę na lepsze rozbudowanie bohatera. Zachęcam szczególnie Mayte do zdradzania czegoś więcej o Masterze :).
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
raczej właśnie chciałem zbudować taką tajemnicę wokół Mastera;) tak mi jakoś do tego pasuje mrukliwy, mało onim wiadomo, raczej nie zdradza się ze swoimi myślami, i interweniuje tylko gdy widzi potrzebę, ale mogę coś tam podrzucić więcej jak potrzeba;P
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Póki co sesja stoi na wyższym poziomie, niż początek poprzedniej Klanarchii, co zdecydowanie na plus ;) Tempo które narzuciliśmy bez Lisa Zwiadowcy również mi bardzo odpowiada.
Myślałem właśnie, że za te opisy dotyczące przeszłości Jarvana dostanie mi się trochę po łbie, ale cieszę się, że jednak jest inaczej ;) W końcu to Klanarchia, każdy z bohaterów coś przeżył, aż żal nie opisywać, i tylko pusto kreślić akcję.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Póki co sesja stoi na wyższym poziomie, niż początek poprzedniej Klanarchii, co zdecydowanie na plus ;) Tempo które narzuciliśmy bez Lisa Zwiadowcy również mi bardzo odpowiada.
Myślałem właśnie, że za te opisy dotyczące przeszłości Jarvana dostanie mi się trochę po łbie, ale cieszę się, że jednak jest inaczej ;) W końcu to Klanarchia, każdy z bohaterów coś przeżył, aż żal nie opisywać, i tylko pusto kreślić akcję.
Rozumiem, ze nie mogę dać dwóch punktów do jednej umiejętności, więc wybieram punkt do przeprawy i walki bronią.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
panowie jutro dopiero odpis, jestem padniety spałem przez ostatnie doby po 1h i ledwo chodzę. Spróbuje odpisać, ale nie wiem czy dam radę dziś
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To jeszcze zaczekamy. Postuj dziś, ja jutro daję odpis już wszystkim i tu prośba, aby trzymać się jednak tych 2 dni. Natomiast w razie nieobecności informować wcześniej, to będę wiedzieć jak rozegrać daną scenę.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Poszła odpowiedz, a ja dodam, że prawdopodobnie pojawi się nowy gracz.
 

air71

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
49
Punkty reakcji
0
Imię: Semen
Archetyp:Wiedzmiarz
Wolna Rodzina: Zakon Rytuaistow

Wiek: 23

Wygląd: szczupły, średniego wzrostu mężczyzna, jedno oko ma zielone drugie niebieskie. Twarz ma pokrytą tatuażami, na szyj ma zawieszone różne zasuszone rośliny i amulety. Przy pasie różne fiolki substancjami alchemicznymi i częściami stworzeń żyjących na rubieży. Na lewym udzie ma przyczepiony sztylet z symbolami Zakonu Rytualistów, na nogach ma złożone brązowe wysokie buty sięgające do kolan i czarne spodnie a na ręce ma założone czarne skórzane rękawice sięgające do łokci.

Przekonania i osobowość: Nie przepada za towarzystwem innych osób. Nie uznaje żadnych zasad etykiety, zasad i norm społeczeństwa. Zawsze mówi co myśli nawet kiedy jest to niestosowne i może obrazić kogoś godność ale nigdy nie ma na celu urażenia uczyć innej osoby po prostu chce załatwić sprawę w najszybszy i najprostszy sposób. Jest osobą szczerą ale o swojej osobie niechętnie mówi. Uważa że skoro nauczył się dominować Mrok to czyni go osobą wyjątkową i stawia ponad konwenansami.

Statystyki:
Czujność - 4
Dominowanie ducha - 7
Legendoznawstwo - 4
Negocjacje - 0
Pasja - 0
Przeprawa - 0
Rzemiosło - 0
Strzelectwo - 0
Walka bronią - 3
Zaklinanie materii - 6

Poniżej zamieszczam zdięcie przedstawiające maskę rytualną której używa Semem:
5689471-maski-afrykaa--ski.jpg
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jedna uwaga do osób, które już ze mną grały przez forum. Nie sugerujcie się starymi cenami czy statami (o ile ktoś w ogóle pamięta), bo je pozmieniałem. Teraz podstawowe przedmioty są bardziej podobne do tych z podręcznika.
 
Do góry