Klanarchia

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ale chodzi Ci o tempo czy żebyś tylko wiedział o jej przebiegu?
Bo jeśli pierwsze to będę odpowiadać z równą częstotliwością, gdzie byśmy tej rozmowy nie prowadzili.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
nie do końca rozumiem co to znaczy "żebyś tylko wiedział o jej przebiegu?"

chodzi mi raczej o tempo w tym sensie, że posty z rozmową są zwykle krótkie więc myślałem że można by to przenieść na priv/doc i później wkleić do tematu z sesją, żeby nie twkić fabularnie przy rozmowie

z drugiej strony nie wiem jakie są Twoje plany, więc nie chcę się wpieprzać między wódkę i zakąskę

:D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Postujemy normalnie, chyba że jest jakaś większa konspiracja, to wtedy wysyłam pw.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja mam malutkie pytanie odnośnie manewrów :p
Otóż, czy manewr trzeba wykorzystać przed akcją, czy można napisać coś w stylu "Jeżeli akcja się nie powiodła, szybko użył manewru bojowego Błyskawiczny Blok" czy coś w ten deseń?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja mam malutkie pytanie odnośnie manewrów :p
Otóż, czy manewr trzeba wykorzystać przed akcją, czy można napisać coś w stylu "Jeżeli akcja się nie powiodła, szybko użył manewru bojowego Błyskawiczny Blok" czy coś w ten deseń?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Musisz to powiedzieć podczas deklarowania akcji, czyli temu i temu daję w mordę, używam danych manewrów. Bez względu na wynik Twojej akcji, zostaną wykorzystane.
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Mam pytanie, bo coś nie mogłem doczytać się o tym w sieci. Jakiego świata dotyczy Klanarchia? Czy to nasza planeta Ziemia z realną historią dziejów ludzkości? I na jakim poziomie była cywilizacja w dniu zagłady? Przepraszam przy okazji jeśli poczyniłem (lub poczynie) jakieś błędy dotyczące realiów Klanarchii ;).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tak, to nasze uniwersum, a nawet sama mapa Rubieży jest wzorowana na Europę. Kiedy nastąpiła zagłada, ludzie byli na podobnym poziomie co my teraz. Jednak z perspektywy obecnych mieszkańców świata Klanarchii niewiele wiadomo o tamtych czasach.
Błędów nie popełniłeś, jednak co do ostatniego posta podkreślam, że z reguły wolne rodziny nie zwracają się przeciwko sobie aż tak jawnie. Choć i takie przypadki czasem mają miejsce.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Stoimy z tempem 1 post dziennie? Bo coś za wolno to idzie. Koledzy, czy coś nie tak? ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mi pasuje minimum co drugi dzień, ale niech każdy się wypowie.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
nie ma problemu z jednym na dwa dnia, ale dopiero od jutra, bo teraz nowy rok i człowiek musi trochę jeszcze poszaleć. Wiec jutro moja odpowiedz.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bati, jedna uwaga. Nie mów z wyprzedzeniem jaki jest wynik walki, bo tego nie wiesz.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Spoko. kiedyś tak pisałem, i wiem że niekoniecznie musi tak być :) jednak w założeniu tak miała wyglądać walka.

Btw. Caleb, czy nie stanowiłoby to problemu, żebyś tak jak kiedyś wstawiał rzuty kośćmi w spoilery? Wiem, że kostnica.eu już padła, ale jest sporo takich stron. Chociaż nawet mi wystarczyłaby ilość przebić, bo bez tego ciężko ogarnąć co się dzieje. Np. W twoim odpisie nie wiedziałem, czy drasnąłem stwora, czy go zabiłem aż nie przeczytałem akcji do końca. Po przebiciach byłoby to od razu wiadome. Wiem, że zajmuje to trochę więcej czasu, ale motoryka też jest ważna :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
@Bati Właśnie od tej sesji robię inaczej z rzutami. Dokładny wynik znam tylko ja, ale wam podaję słowną interpretację. Robię tak na swoich sesjach i zdaje to sprawdzian: gra ma bardziej fabularny charakter.

@Mayte Zasada jest taka, że wszelkie pociski/strzały są jednorazowego użytku.

@Bishop Nie mam kontaktu z Lisem.

Od razu mówię, że jeśli ktoś chce walczyć dwoma orężami, to jest to możliwe od 7 poziomu Walki Bronią.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak wolisz :D Pamiętam te kilka lat wstecz, z mokrymi gaciami otwierałem spoiler. Ale tak też może być okej :)
 
Do góry