Jakie studia wybrać?

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Sugerujesz, że administracja jest prosta? O nie, mój drogi, na moim wydziale przez rzymskie publiczne 40 osób na administracji miało przedłużoną sesję.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Właśnie geografia, weź idź się popytaj... bo na geografię by Cie może i przyjeli .No np. leśnictwo, w sumie to nie powiedziałeś nawet jakie miasto Cie interesuje <_<.
Może to? - Poszukaj no!
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
nee.. błędnie mnie zinterpretowałaś ^^ Mówie tylko że geografia i administracja to takie kierunki na które dość łatwo się dostać (krąża takie stereotypy) , a praca po nich oczywiście jest..( "...brzytwy się chwyta" ) no ni jest marzeniem...bądzmy realistami
 

Bajtak

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
Jak rozumiem, od roku przebywasz na garnuszku mamusi, która pierze ci skarpetki? :mruga: Weź się za siebie! Może i faktycznie idź do tej pracy, bo na studiach będziesz tylko komuś miejsce zajmował...


nie od roku, od 3 miesiecy, a mama na mnie nie pracuje bo mam swoje oszczędności :p

miasto - rzeszów-tarnów bo nie chce mieszkac w akademiku bo tam nie ma warunków do nauki ani do spania ;p

wole dojezdzac pociagiem codziennie

ale czy na administracje nie trzeba miec matury z historii lub wosu ?
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Chester, zdecydowałeś się już? Ja Ci proponuje uczyć się teraz i jakąś prace znaleźć, ale poprawić maturę i iść na studia coś związanego z historyją(historią:p) :)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
nie od roku, od 3 miesiecy, a mama na mnie nie pracuje bo mam swoje oszczędności
Ale Ci pierze, gotuje, sprząta w pokoju i ogólnie z tego co mówisz to żyjesz jak nastolatek w wakacje, bo nawet do szkoły nie chodzisz. Moim zdaniem robi ci tym krzywdę, ale cóż...I jak, któraś z naszych rad ci podpasowała?
Na administrację wystarczy geografia. Tak samo na SBP.
 

Bajtak

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
Ale Ci pierze, gotuje, sprząta w pokoju i ogólnie z tego co mówisz to żyjesz jak nastolatek w wakacje, bo nawet do szkoły nie chodzisz. Moim zdaniem robi ci tym krzywdę, ale cóż...I jak, któraś z naszych rad ci podpasowała?
Na administrację wystarczy geografia. Tak samo na SBP.


masz racje, mama mi gotuje, kocham jej obiadki i najbardziej za nimi teksnilem na studiach w Krakowie, w pokoju nie sprząta, dlatego chce coś właśnie zrobić ze swoim życiem i pchnąć je dalej i zebym ja teraz jakoś mamie pomógł :)
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
chce coś właśnie zrobić ze swoim życiem i pchnąć je dalej i zebym ja teraz jakoś mamie pomógł
To się chwali. Z tęsknoty za jedzeniem opuścić jedno z z najbardziej przyszłościowych polskich miast, zamiast samemu nauczyć się gotować...To potrafi tylko facet.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Ja na twoim miejscu jednak poprawiłbym mature , z maturą z historii i geografii to chyba można nawet na archelogie iść ^^ Scarlett nie za dużo tego subiektywizmu ? To nie liryka ;>
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Scarlett nie za dużo tego subiektywizmu ?
Pochwaliłam właśnie Chestera za piękne i dobre chęci pomocy mamie.
A on sam napisał, że kocha mamine obiadki i dlatego nie mógł studiować z dala od domu;P
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Nie, że nie mógł, ale nie interesował Go ten kierunek.
i do tematu wracając : podjąłeś już coś-ik ? :p
 

Bajtak

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
To się chwali. Z tęsknoty za jedzeniem opuścić jedno z z najbardziej przyszłościowych polskich miast, zamiast samemu nauczyć się gotować...To potrafi tylko facet.


Nie wiem jak osoba ktora nie umie czytac ze zrozumieniem moze tutaj pisac, nie napisalem ze Z TESKTONY ZA JEDZENIEM opuscilem Krk, mialem duzo innych powodow. Najlepiej sie tutaj juz nie wypowiadaj bo widze lubisz sobie prowokować byc w centrum uwagi. typowe dziecko neo trolling
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Nie wiem jak osoba ktora nie umie czytac ze zrozumieniem moze tutaj pisac, nie napisalem ze Z TESKTONY ZA JEDZENIEM opuscilem Krk, mialem duzo innych powodow. Najlepiej sie tutaj juz nie wypowiadaj bo widze lubisz sobie prowokować byc w centrum uwagi. typowe dziecko neo trolling
Nie wiedziałam, że moją żartobliwą hiperbolę potraktujesz tak dosłownie, no cóż...Nie życzę sobie, byś zwracał się do mnie w taki sposób, tym bardziej, że znacznie przewyższam Ciebie wiedzą, a ty śmiesz nazywać mnie dzieckiem neo (czy jakkolwiek bądź, bełkotu nie rozumiem). W takiej sytuacji jest to po prostu groteskowe i ośmieszyłeś się, chłopcze. Jeśli masz ochotę na dalsze pokazy chamskich pyskówek, to zapraszam ciebie na priva, oszczędź innym użytkownikom czytania tych pokazów pseudoelokwencji.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
xsc... Ty oszczędź ;/ dziwne, ale nie zauważyłaś, że Ty pierwsza do niego podskakiwałaś? On coś znalazł, to mogłabyś zobaczyć, a nie pisać na temat, żal.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
nie zauważyłaś, że Ty pierwsza do niego podskakiwałaś?
Nie zauważyłam. Ja nikogo nie wyzywam, a już na pewno nie "podskakuję". ChesterLP mnie wyzwał i to nie ulega wątpliwości. Ja cały czas zachowałam szacunek do jego osoby.
to mogłabyś zobaczyć, a nie pisać na temat, żal.
Ależ proszę cię, trzeba pisać na temat. Przykro mi, że jest ci czegoś żal.Ciebie także zapraszam na priv, bo widzę, że masz jakieś niezdrowe do mnie ciągoty od początku.
Na europeistykę z tego co wiem trzeba mieć super zdany angielski.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
No tak, Licht, jakiś język:) Może być francuski, czeski, byle europejski, a na dobre uniwersytety z tego co wiem chcą dwa języki.
 
Do góry