Jakie studia wybrać?

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
e nie miła jesteś dla niego ... na pewno go coś interesuje, ale nie wie... Jak masz się tak wypowiadać, to proszę Cie - NIE PISZ! ;/
proponuje, żebyś poszukał jakieś studia, np. geologia czy coś, a potem jak Ci się nie spodoba poprawić maturę, a jak Ci się spodoba, to zostać.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
e nie miła jesteś dla niego ...
Ja jestem niemiła? Ja mu po prostu proponuję. Myślę, że administracja byłaby ok, albo systemu bezpieczeństwa publicznego. Liczyć nie trzeba i jest dużo przedmiotów historycznych.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Jest dużo możliwości. Kierunków jest naprawdę wiele. Trzeba dobrze poszukać.
Dostosować się do któregoś z nich, sprawdzić jakie są wymagania, co na nich obowiązuje,
może uda Ci się wybrać coś dla siebie odpowiedniego? Wydaje mi się, że to od Ciebie zależy,
tutaj mogą Ci doradzać ale to Ty musisz wiedzieć czego chcesz... no bo trudno tak określić
jakie kierunki będą dla Ciebie, nie wiedząc czym się interesujesz itp., a może pedagogika? :D
Geologia też może być ciekawa? Może jakieś filologię? Nie wiem czy lubisz języki? Może wychowanie fizyczne?
Może politologia? Może socjologia? Może kierunek turystyka i rekreacja? Nie wiem, masz duuużo możliwości...

Ja jestem niemiła? Ja mu po prostu proponuję. Myślę, że administracja byłaby ok, albo systemu bezpieczeństwa publicznego. Liczyć nie trzeba i jest dużo przedmiotów historycznych.

system bezpieczeństwa publicznego ? nie wiedziałam, że jest taki kierunek ?
może to jest ok ?
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
a może pedagogika?
Raczej autor wątku nie odnalazłby się w zawodzie pedagoga, sądząc po jego postach. Zastanowiłam się z czego wynika moja "niemiłość" i już wiem. Facet ma tyle samo lat co ja, a jest tak potwornie niedojrzały, niezdecydowany. Zdawał na maturze geografię-ze statystyk wynika, że to najczęściej wybierany przedmiot, nie to, żebym twierdziła, że człowiek zdawał to, co wszyscy. Nie potrafię pojąć, jak ktoś w tym wieku nie wie, co chciałby robić. Przecież to już dorosłość, trzeba brać za siebie odpowiedzialność. Ja wiem, Szinajs, że Ty jesteś zawsze bardzo uprzejma i empatyczna, ale czasami niektórzy potrzebują psychicznego kopniaka, żeby się za siebie wziąć, a nie głaskania po główce. Poza tym niejaki ChesterLP założył temat na największym forum ogólnotematycznym w Polsce, więc wiadomo, że nie każdemu spodoba się postawa dorosłego mężczyzny lat 20+, który nie wie co chciałby robić w życiu. Pora usiąść i się zastanowić, bo dorosłość to nie zabawa.
system bezpieczeństwa publicznego
Systemy bezpieczeństwa publicznego, w skrócie SBP, można po tym zostać negocjatorem policyjnym. Kierunek na wydziałach prawa i administracji.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
No masz rację :p ale trzeba mu coś doradzić, by się nie zmarnował... ;/

No to może powiedz, co robisz codziennie, to już będzie łatwo :)
 

Bajtak

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
1
No masz rację :p ale trzeba mu coś doradzić, by się nie zmarnował... ;/

No to może powiedz, co robisz codziennie, to już będzie łatwo :)


co robie, po rzuceniu studiow na AGH, siedze w domu i nic nie robie , zabijam czas na kompie, w sumie wost. miesiacu jeszcze sie spotykalem z dziewczyna no ale juz sie skonczyło to teraz prawie caly czas na kompie :/
no i od jutra idepracy jakiejs szukac, a moze nie warto martnowac czasu na studia i zrobic jakies upawieninia i od razu isc do pracy ?



@xscarlettx

niestety masz racje, jestem bardzo niezdecydowany i to moja wada, dlatego szukam pomocy albo ktos mi pomogl i dal moze jakiegos kopniaka zebym sie wzial za siebie bo narazei nie potrafie sie sam zmotywować.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jak rozumiem, od roku przebywasz na garnuszku mamusi, która pierze ci skarpetki? :mruga: Weź się za siebie! Może i faktycznie idź do tej pracy, bo na studiach będziesz tylko komuś miejsce zajmował...
 

elizabeth_87

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
może politologia, dużo historii
tylko pewnie matura z historii by się przydała
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja na Twoim miejscu spróbowałabym tej administracji (wątpię, czy dałbyś radę ze swoim podejściem), zrobiła licencjat a magisterkę dokończyła zaocznie, już pracując.
 

elizabeth_87

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ja na Twoim miejscu spróbowałabym tej administracji (wątpię, czy dałbyś radę ze swoim podejściem), zrobiła licencjat a magisterkę dokończyła zaocznie, już pracując.

oj to nie było miłe
on szuka rady, wyjścia z sytuacji a ty go dołujesz
skoro założył taki temat ma dobre chęci i chce coś zmienić

a może AWF. nie wiem ja z twoją kondycją ale chłopaki zawsze odnajdują się w sporcie
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
oj to nie było miłe
on szuka rady, wyjścia z sytuacji a ty go dołujesz
skoro założył taki temat ma dobre chęci i chce coś zmienić
Patrz moja wypowiedź kilka postów powyżej. Tam tłumaczę swój nieco negatywny stosunek do autora. Bo przeczytania całego tematu oczywiście nie wymagam, to by było zbyt forsujące.
 

elizabeth_87

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Patrz moja wypowiedź kilka postów powyżej. Tam tłumaczę swój nieco negatywny stosunek do autora. Bo przeczytania całego tematu oczywiście nie wymagam, to by było zbyt forsujące.

heh temat czytałam cały,
po prostu nie odpowiada mi ton twoich wypowiedzi
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
po prostu nie odpowiada mi ton twoich wypowiedzi
No to...nie wiem...nie czytaj ich?
Nie będę głaskała po główce dorosłego mężczyzny, który mieszka z rodzicami, będąc w moim wieku, nie pracuje, nie studiuje i krótko mówiąc obija się.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
w sumie racja... dużo osób już pisało co mógłbyś zrobić teraz do Ciebie należy decyzja, czy podejmujesz dalszą naukę, czy idziesz do pracy... trzeba coś robić...
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
w sumie racja... dużo osób już pisało co mógłbyś zrobić teraz do Ciebie należy decyzja, czy podejmujesz dalszą naukę, czy idziesz do pracy... trzeba coś robić...

Naprawdę dużo mu pomogłaś, eee... :mruga:

xscarlettx, dziewczyno uspokój się! ... nie widzisz, że chłopak chce się zmienić, taka jesteś, że tego nie rozumiesz, to co pisze?!.... Zastanów się co piszesz, a potem pouczaj Go. Ja Ci radzę iść na studia, szkoda, żeby młody chłopak się zmarnował, może... hmmm. zrobisz sobie studium? To już jest lepsze, niż nie iść na studia... Kurcze pomogłabym Ci, tylko no nie wiem, może popraw tą maturę za 2 lata co? Interesujesz się historią to idź gdzieś, co jest coś związanego z historią. to co, że skończysz studia w wieku powyżej 26. Na prawdę znam sporo osób, co nawet jak mają 30-stkę to studiują. Nawet znam osobę co w wieku 30 lat medycynę studiuje, a te studia więcej trwają... Więc może warto iść i poprawić maturę, co ? :)
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Ale co więcej można napisać ?
Musi się wreszcie zdecydować co chce w życiu robić...
a nie stale pocieszać, że wszystko się ułoży itd.
trzeba się zdecydować na coś...
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Przecież mu doradziłam-administrację. Tylko, że to jest trudny kierunek, ale praca po nim jest. Myślę, że to dobre wyjście, zrobić licencjat dziennie a magisterkę dokończyć zaocznie. To moja, bardzo przemyślana rada.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Ale co więcej można napisać ?
Musi się wreszcie zdecydować co chce w życiu robić...
a nie stale pocieszać, że wszystko się ułoży itd.
trzeba się zdecydować na coś...

Wiesz ... nikt Go nie pociesza, nie zauważyłaś :] ?

Przecież mu doradziłam-administrację. Tylko, że to jest trudny kierunek
No to dobrze :). Dla chcącego NIC trudnego... Ja też nie czuję się za zdolną osobą, ale chcę studiować medycynę... :]
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
oj chyba pora się wycofać, bo robi się niebezpiecznie :D ....
chłopak zrobi jak zechce ;) jego sprawa ;p rad ma już dużo podanych, jak na tacy...
teraz niech zdecyduje czy studia, czy praca, czy poprawa matury, czy kilka możliwości jednocześnie :)

życzę mu POWODZENIA :)
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Nie można go pocieszać.. On musi się wziąć za siebie, już dostrzegł , że życie nie jest aż tak kolorowe, scarlett ma racje w tym iż nie można głaskać go po glowie.Pocieszanie nie jest żadną metodą do tego aby się zmobilizować. Chociaż szczerze powiedziawszty scarllett jesteś troche jednak zbyt sadystyczna w swoich działaniach ^^ Teoretycznie mogłabybyć turystyka...ale wątpie żeby przyjeli cie na nią z takim wynikiem. Tonący brzytwy się chwyta jak mówi przysłowie więc może należałoby pomyśleć o takiej administracjii lub nawet samej geografii.
 
Do góry