Jakie biurko wybrać dla dziecka ?

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Fajne, nie widziałam tego wcześniej. Dobrze wiedzieć, ze coś takiego jest. Ale czy ten plastik jest dosyć wytrzymały.? Czy on się nie połamie?
 
O

onczao

Guest
Jeśli kupisz chińską podróbę to może i się połamie. Renomowanej firmy na pewno nie :) Tamndemboxy rzeczywiście częściej są montowane w kuchni ze względu na to, że mogą wiele pomieścić. Jednak biorąc pod uwagę ciężar wszelkich książek, czasopism i innych to w biurku też to rozwiązanie powinno być częściej realizowane
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Co do uchwytów- dobrej marki uchwyty się nie rozwalą tak łatwo.
Onczao masz rację. Książki przecież też ważą swoje, więc takie szuflady zaoszczędzą wiele nerwów. Tym bardziej, że w biurku często nie możemy czegoś znaleźć i wtedy rozsuwamy całą szufladę- zwykła szuflada się wygina w dół, a tandemboxy nie ;)
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
To naprawdę mocne są te szafki z tym system, warto na pewno je wybrać czy wyborze mebli:) A co do uchwytów na talerze to pewnie także zależy od ich szanowania.
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej! Podłączę się do tematu, ponieważ też poszukuję dobrego biurka dla dziecka oraz pasującej do niego szafy wnękowej. Próbowałam coś samodzielnie wybrać, ale niestety nic się w całość nie komponuje. Chyba będę musiała jednak robić to na zamówienie. Widzę, że bardzo wychwalacie jedną firmę, która również robi szafy. Chciałabym się spytać jak w tej kwestii się sprawdzają? Czy ich produkty są wytrzymałe?
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wytrzymałe, solidne do tego dopasowane do potrzeb. Wydaje mi się, że firma na wysokim poziomie wykonuje meble i z najnowszymi systemami, ułatwiające życie. Myślę, że powinnaś poczytać o nich na blogach wiecej i umówić się na spotkanie z nimi .
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
A wcześniej dobrze zapoznać się z nimi poprzez ich stronę internetową. Poczytaj o nich :)
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Piękna stylizacja. A Wy jak myślicie?
iszafy.pl/bindata/images/IMGc931600b794b2f504f9f528708e8611f.jpg

W sumie to dobry pomysł by front nie był gładki, tylko miał właśnie jakąś grafikę. Jestem ciekawa jak to się robi

(Przepraszam, za formę zdjęcia, ale forum mi krzyczy, że chcę chcę umieścić spam:) )
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Maoam napisał:
Piękna stylizacja. A Wy jak myślicie?
iszafy.pl/bindata/images/IMGc931600b794b2f504f9f528708e8611f.jpg
W sumie to dobry pomysł by front nie był gładki, tylko miał właśnie jakąś grafikę. Jestem ciekawa jak to się robi

(Przepraszam, za formę zdjęcia, ale forum mi krzyczy, że chcę chcę umieścić spam:) )
Te grafiki na szafach są super. Ta akurat mnie nie przekonuje, ale fajnie zrobić taką, która jest adekwatna do zainteresowań dziecka.
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jestem ciekawa czy jak dziecko podrośnie i nie będzie chciało już grafiki, to czy trzeba będzie kupić nową szafę... :/ Jeśli tak , to trochę kosztowny interes
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Raczej nie , chyba jest to zmienne, to znaczy można coś innego chyba wkleić. Pod lacobel jest wkładana grafika, więc powinno dać sie zmienić
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Jak chce się wymienić grafikę to wymieniane jest całe wypełnienie drzwi, czyli szkło czy płytę w zależności na co przyklejona jest fototapeta. Nie jest to problematyczne.
 

Maoam

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Szkoda, że nie można nakleić jakiejś innej grafiki, bez wymiany wypełnienia frontu. To wyszłoby chyba nieco taniej
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
I tak dobrze, że nie trzeba wymieniać zupełnie całej szafy :) To by było dopiero kosztowne hehe
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Myślę, że teraz z wyborem biurka nie powinno być problemu, wszystko zależy od wystroju wnętrza. Ja bym zajrzała do Agata Meble bo wybór mają chyba największy. Mnie osobiście podoba się biurko Rene
 
W

wiemlepiej

Guest
W Black Red White są obecnie ciekawe kolekcje meblościanek. W pokoju dziecięcym jest to w zasadzie najlepsze rozwiązanie ponieważ w takiej meblościance zmieści się o wiele więcej niz w tradycyjnych meblach.

Daję odnośnik do strony abyście mogli sobie przejrzeć: www.brw.com.pl

Świetna jest kolekcja graphic - delikatny cytrynowy połączony z żołtym. Oraz połysk.
graphic_mod_HD,llmUwmGdZlOE6tCTiHtf.jpg
 
Do góry