Jakie biurko wybrać dla dziecka ?

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
No to i tak sprawnie 3 tygodnie mniej niż ja :) Zaczęłam szukac informacji na temat tej firmy i znalazłam różne opinie. A ty jaką masz opinie, warto z nimi współpracować?
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że tak, inaczej bym o niej nie wspominała. Mają bardzo fachową i miłą obsługę. Poza tym meble są wykonane dobrze, ponieważ firma korzysta z nowoczesnego parku maszyn- a to bardzo ważne. Mają naprawdę szeroki wybór jeśli chodzi o materiały. Do tego prowadzą te ciekawe blogi, z których można się naprawdę wiele dowiedzieć. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pytaj :)
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
A miedzy innymi jakie blogi? Może bym sobie zerkła na nie w wolnej chwili. Może sama skorzystam z ich ofert w takim razie, szukam jakiegoś fajnego rozwiązania na szafę dla dziecka i biurko właśnie nowoczesne i funkcjonalne.
 
O

onczao

Guest
Hej, ale za pojedynczym meble chyba 4 czy 5 tygodni czekać nie trzeba co? A jak to jest z tymi projektami? Chodzi mi o to moje biurko. Czy mogę polegać na opinii fachowca że zaprojektuje mi coś odpowiedniego, czy muszę nakreślić odpowiednie dane? Poza tym przygotowywany jest jeden projekt czy kilka? Czy to wiąże się z dodatkowymi kosztami?
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Blogi to : http://blog.fawre.pl/ i http://www.blog.ikuchnie.pl/


Na pojedyncze meble na pewno czeka się krócej. Co do projektu to jak najbardziej Ci doradzą - to fachowcy. Ale dobrze też wiedzieć czego się chce- chociaż właśnie nakreślić mniej więcej do czego to biurko ma nam służyć. Za kolejne projekty się nie płaci. Robią kilka i poprawiają gdy coś Ci się nie spodoba.
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Przejrzałam te blogi i są ciekawe, ale zastawia mnie promocja na ikuchnie bardzo ciekawa jest. Mało co która firma ma takie promocje.
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Tak, firma iKuchnie ma właściwie co chwilę jakieś promocje, tak samo powiązane z nią firmy- Fawre i iSzafy. Ta druga na przykład obecnie oferuje szafy wnękowe za pół ceny (-50%) w województwie pomorskim. Moim zdaniem ta oferta jest naprawdę świetna, bo gdzie dostaniesz dobrze wykonaną szafę właściwie za bezcen?
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
No to prawda ciężko trafić na taką promocję godną uwagi. A czytałam trochę w internecie o tej firmie i raczej mają dobre opinie
 
O

onczao

Guest
Ok, skoro ta firma jest tak godna uwagi to zdecydowałam się skorzystać z jej usług. Pierwsza wizyta jest bezpłatna i można zawsze zrezygnować prawda? Dziś lub jutro przedzwonię i zapytam się o te projekty biurka
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
To jak zadzwonisz to daj znać, kiedy masz wizytę, czy długo będziesz czekać?
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Onczao- tak, pierwsza wizyta konsultanta w firmie iKuchnie jest bezpłatna, więc jakby Ci się coś nie spodobało to możesz zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
 
O

onczao

Guest
Dzwoniłam, projektant dojedzie do mnie na swój koszt obejrzeć i pomierzyć pomieszczenie. Podczas tej wizyty mamy uzgodnić wszelkie szczegóły (co, z czego, jak duże itd.) . Na wizytę mam czekać do 7 dni
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
A to nie tak długo, jak będziesz o wizycie to daj znać i napisz co Ci powiedzieli co uzgodniliście?
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Dokładnie. Też jestem ciekawa jak pójdzie rozmowa,a co najważniejsze co Ci zaproponują! Pisz więc zaraz po tym jak wyjdą ;)
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
No dziś minęło 7 dni :0 Czy już widziałaś się z tym panem od tej firmy fawre?
 
O

onczao

Guest
Spokojnie kochane, ale niecierpliwe jesteście :) Aż tak bardzo pragniecie poznać opinię? :) Tak więc projektant był u mnie wczoraj, oczywiście po telefonicznym uzgodnieniu. Generalnie nie było potrzeby rozwodzenia się nad tym projektem. To ma być pojedyncze biurko, ze wszelkimi dostępnymi udogodnieniami dla dorastającego dziecka oraz ma być dopasowane do naszych wymiarów oraz stylu. Rozmowa przyjemna, fachowiec widać, że nie pierwszy raz się czymś takim zajmował. Firma wydaje się być solidna i na rzeczy. Jestem ciekawa wizualizacji, ale jestem pewna, że zaproponują mi naprawdę jakieś cudeńko :)
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Pewnie, że tak. Każda opinia o każdej komuś się przyda, jeżeli trafi na tą samą. A lepiej wiedzieć jaka ta firma jest czy dobra czy zła. To ja też jestem ciekawa co Ci zaproponują. A ile musisz czekać teraz?
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Co masz na myśli pisząc "ze wszystkimi udogodnieniami"? :) Na jakie się zdecydowałaś?
 
O

onczao

Guest
Dokładnie nie wiem co mi projektanci zaproponują, jednak troszkę ich poinstruowałam. Bardzo pomogła mi ta fotografia:

blog.fawre.pl/wp-content/uploads/2013/08/Fotolia_52398097_XS1.jpg

Zależy mi na regulowanym blacie (wysokość i kąt nachylenia). Chcę też taką lampkę jak na zdjęciu. Chciałabym też taki przybornik z półeczkami, ale nieco mniejszy by było jeszcze miejsce na monitor. Poza tym zamówiłam lite drewno, także cenowo to mnie troszkę wyniesie, ale biurko ma starczyć na wiele lat, a może i jeszcze wnukom służyć
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Rozumiem. Fajnie, że zdecydowałaś się na ten regulowany blat. Wielu ludzi myśli, że to przesada, ja jednak sądzę, że pomoże to dziecku w uniknięciu różnych wad postawy, itp. Pamiętaj tylko, żeby dobrze dobrać również krzesło/fotel.
 
Do góry