N

Naxxramas

Guest
Kaznodzieya
Bożeno może skieruj swoją armatę na tych którzy Ciebie, Mnie i innych w swoich postach uważają za bydło hodowlane, mordeców i zjadaczy świń.

Napisałeś słowo "Mnie" z wielkiej litery, podkreślając w ten sposób jak bardzo siebie szanujesz. Masz o sobie bardzo wysokie mniemanie i to jest właśnie pycha, którą powinieneś przypisać sobie gdyż pyszny jesteś hehe. Pisanie "Mnie", "Ja" to pewien odłam narcyzmu praktykowany przez minimalną ilość osób, która chce sobie pochlebić xD

Kaznodzieya dajmy na to, że bydłem hodowlanym nie jesteś to nadal jesteś zjadaczem świń, krów, kurczaków i koni. Dobrze, że nie ludzi : )
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Zwykła literówka w której ty widzisz zaraz pychę.

Każdy mierzy swoja miarą. Ty mierzysz swoją pychą pychę innych w małej literce nie widząc belki jaka Ci wystaje z oka.
I przestań już atakować a pisz merytorycznie w temacie.

O ile potrafisz.
 

7Teen

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
355
Punkty reakcji
2
Wiek
46
Miasto
New York
Chciałbym cofnąć się do naszej poprzedniej rozmowy w sprawie historycznyej przypowieści o Adamie i Ewie w ogrodzie Eden, kiedy Bóg sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głęboki sen
a wówczas Bóg wyjął żebro z Adama i uczynił Ewę.

Jak już wspomniałem, Ewa uosabia oblubienicę Chrystusa (ciało wybrańców) która powstaje w wyniku snu Adama (lub śmierci Chrystusa).

W tej historycznej przypowieści, gdzie Adam śpi a po czym przychodzi Ewa, Bóg ustanawia niezbędny porządek rzeczy: Chrystus musi najpierw umrzeć, zanim może przyjsć panna młoda/oblubienica (wierzący).
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Czy nie powiedziwne było już wszystko do tej pory ? Co nowego masz do wniesienia ?
 
Do góry