Jak poronić? POMOCY

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Hmmm.... takie rozwiazanie by nic nie zalatwilo...KAKA DAMONA! :) myslisz ze to jest smieszne, ale to nie jest rozwiazanie i jeszcze ktos sobie to wezmie do serca

Hmmm.... takie rozwiazanie by nic nie zalatwilo...KAKA DAMONA! :) myslisz ze to jest smieszne, ale to nie jest rozwiazanie i jeszcze ktos sobie to wezmie do serca
 

gabi5123

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
wiecie co ... czytam to wszystko i wydaje mi sie, ze jest to prowokacja malolatki ... albo jak ktos juz pisal nie wynik gwałtu, tylko zwyczajna wpadka ...
... takie ,,przestepstwa,, sie zglasza i nie ,,buja,, sie z nimi na forum.
albo inna wersja ...
co tu duzo mowic - dobra impreza, wieksza ilosc alko, i hormony uderzaja, wiec kolezanka pozowlila sobie na wiecej, a teraz probuje pozbyc sie problemu
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a wg mnie jezeli autorka nie udziela sie, po co wy to robicie?nieudziela sie ->nie ma problemu!
 

gabi5123

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Udzielam się, bo temat jakby nie było jest podjęty, a po za tym mam taką ochotę :)
 

gabi5123

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
ale sa inne osoby, z ktorymi mozna porozmawiac na te tematy, nie interesuje mnie ze autorka sie nie odzywa - udowodnia tylko ze to ,,piekna,, prowokacja
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Porabalo was z takimi tematami?? Przeciez sztuczne wywolanie poronienia to aborcja!! Za takie cos jak udowodnia to sie do pierdla na dwa lata idzie!!
 

Hania332

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
3
Witam miałam ten sam problem co Ty moja droga, też miałam skomplikowaną sytuację i nie mogłam pozwolic na urodzenie tego dziecka. W moim przypadku udało się wszystko naprawić i wiem, że mogę pomóc komuś innemu. Poroniłam w 7 tygodniu i choć przeżyłam ogromny stres to wszystko się dobrze skończyło. Nie jest to prosta decyzja i każda z was musi podjąć ją sama, ja mogę jedynie przeprowadzić ciebie przez ten cieżki okres bezpiecznie. Bo wiem jak ciezko o rzetelną pomoc w tej sytuacji.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Hania332 napisał:
Witam miałam ten sam problem co Ty moja droga, też miałam skomplikowaną sytuację i nie mogłam pozwolic na urodzenie tego dziecka. W moim przypadku udało się wszystko naprawić i wiem, że mogę pomóc komuś innemu. Poroniłam w 7 tygodniu i choć przeżyłam ogromny stres to wszystko się dobrze skończyło. Bo wiem jak ciezko o rzetelną pomoc w tej sytuacji.
Zabicie własnego dziecka w 7 tygodniu życia uważasz za szczęśliwe zakończenie? Przepraszam, ale wyraźnie zaleciało Senyszyn.
Kiedy ma się skomplikowaną sytuację to nalezy myśleć, aby jej jeszcze bardziej nie skomplikować, a jesli ktos nie potrafi zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą, to nie powinien rozpoczynać współżycia.

Proszę moda o usuniecie numeru telefonu, propagującego podejrzane usługi.
 

paulina7676

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
690154757 pod tym nabylam potrzebne mi tabletki bylam w 8 tyg. Jesli nie pomagacie to chociaz nie krytykujcie i dobijajcie jeszcze bardziej bo sama tez bylam w takiej sytuacji i doskonale wiem jak to jest.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Hania332 napisał:
Witam miałam ten sam problem co Ty moja droga, też miałam skomplikowaną sytuację i nie mogłam pozwolic na urodzenie tego dziecka. W moim przypadku udało się wszystko naprawić
Aborcje - tak to nazywajmy,a nie żadne poronienie - porównujesz do zmiany zepsutego koła? W moim świecie naprawienie czegoś sprowadza się właśnie do naprawienia tego koła. W moim świecie się myśli i bierze odpowiedzialność za własne decyzje. Dziecko jest taką decyzją? Przed zajściem w ciąże było sobie lepiej (wstaw prawidłową odpowiedź).

Dodatkowo podawanie numerów i udzielanie informacji, mogących ułatwić dotarcie i wykonanie takiego zabiegu, grozi karą pozbawienia wolności.

#Ku przestrodze i zastanowieniu innych dorosłych. Mój znajomy czyszcząc rury kretem zażartował, że jak będzie trzeba to i ciąże usunie.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Co jest złego w posiadaniu dzieci?
 
Do góry