Intymne problemy

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Skoro Cię nie obchodzi co inni mają do powiedzenia to po co piszesz? Po co pytasz innych o zdanie?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
KochanaaaxD jestes dzieckiem! jezeli nie obchodzi cie nasze zdanie po co prosisz o rady?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Dziewictwo to stan umysłu, a nie kawałek unerwionej błony, którą można przerwać w kilka innych sposówb niż stosunek.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Stan umysłu?? ;/
Dziewictwo się traci podczas pierwszego seksu, anie przez samo przerwanie błony, do którego może dojść w różny sposób, niektóre podobno rodzą się bez błony.
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Stan umysłu?? ;/
Dziewictwo się traci podczas pierwszego seksu, anie przez samo przerwanie błony, do którego może dojść w różny sposób, niektóre podobno rodzą się bez błony.
Popieram ;)

14letnia dziewczyna i się masturbuje.... zniesmaczyło mnie to trochę, ale na szczęście nie moja sprawa.
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
zgadzam się całkowicie z Twoimi wypowiedziami Justyśka. A ty Kochanaaa zastanów się nad sobą. Najpierw rozpoczynasz temat na forum i masz nadzieje że do dyskusji włączą się następne tak samo głupie dzieci jak ty. Niestety jeśli zaczynasz pisać na forum licz się też z krytyką.. Bo wybacz, ten temat o takiej treści nadaje sie tylko do skrytykowania. Coraz bardziej przerażają mnie nastolatki o.o
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Napisałaś, w którymś z tematów, że masz 14 lat. Dla mnie jesteś dzieckiem.
Dobra,rownie dobrze mogla napisac ze ma 20 ;] nie wierzy sie ludziom z internetu :)

Popieram ;)

14letnia dziewczyna i się masturbuje.... zniesmaczyło mnie to trochę, ale na szczęście nie moja sprawa.
W tym wieku,w wieku dojrzewania wielu nastolatkow sie masturbuje,ale co innego zwykla masturbacja,a co innego pchanie w pochwe cholera wie czego :/
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Widać, że ten temat jest dosyć kontrowersyjny. Raczej nie popieram autorki tematu, która chce sobie tam pchać marchewke, pałe i niewiadomo co jeszcze. Jak "dobrze", ze chociaż dba, żeby odkazić wkładane przedmioty ;/
 

kaman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
z nienacka
Najłatwiej i bezboleśnie można pozbyć się błony dziewiczej jest wybrać się do lekarza ginekologa . Jest to szybki zabieg . Jak się która zdecyduje to niech weźmie ze sobą kamerę to przy okazji wygra w programie "Śmiechu warte" .
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Boze przeciez nie ja zalozylam ten temat więc nie piszcie , ze ja jestem autorką tematu! I nie pisze też , ze będę sobie wsadzac marchewki albo długopisy!!!!!!!!Plotkarze z was! Przekształcacie co się tylko da! W któryms z postów pisałam , ze mam 14 lat bo pisałam w imieniu mojej siostry!!!! Ja zapewniam , ze nie mam 14 lat;/ OMG
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Mam pytanie jak najłatwiej i bezbolesnie przerwac błone dziewicza?

A wy jak ją straciłyscie??i czy za pierwszym razem was bolało??moze jakies dobre pozycje na ten sposób??
:


A co do odpowiedzi na to troche, moim zdaniem, dziwne pytanie, to ja proponuje sex ;) ;) ;) ;) ;) To tyczy sie pytania jak najlatwiej.

Jak stracic no najlepiej z facetem , no chyba, ze ktos woli co innego....

Bolec nie zawsz musi...

A pozycja, proponuje klasyczna :p choc i na to nie ma reguly :przewraca:
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Najłatwiej i bezboleśnie można pozbyć się błony dziewiczej jest wybrać się do lekarza ginekologa . Jest to szybki zabieg . Jak się która zdecyduje to niech weźmie ze sobą kamerę to przy okazji wygra w programie "Śmiechu warte" .
alez ty jestes glupiutki a niby taki dorosly... jak jeszcze nie wiesz to ginekolog nie moze przebic blony dziewiczej, poniewaz dziewczyna/kobieta moze wniesc sprawe do sadu, chyba ze blona jest "zbyt gruba" to rozcina sie ja chirurgicznie
 

kaman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
z nienacka
alez ty jestes glupiutki a niby taki dorosly... jak jeszcze nie wiesz to ginekolog nie moze przebic blony dziewiczej, poniewaz dziewczyna/kobieta moze wniesc sprawe do sadu, chyba ze blona jest "zbyt gruba" to rozcina sie ja chirurgicznie
Ginekolog nie może przebić błony gdy jest kobietą .
 

moniiikaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej. Od pewnego czasu cał czas boli mnie wejście do pochwy jakby cewka moczowa. Boli mnie czasami przy oddawaniu moczu. A jak np jest mi zimno to latam do łazienki praktycznie co chwile. Jeszcze mam upławy przypominające grzybice takie gęste i serowate. Nie kocham się z moim chłopakiem od ponad miesiąca bo mnie cały czas boli;/ Wiecie co to może być ? I są jakieś lekarstwa nie na recepte? Wizytę u ginekologa mam dopiero na 2 lipca;/;/;/;/
Pozdrawiam
 
Do góry