Intymne problemy

Tula

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
najwyższy najwyższy :p
może masz rozregulowany ze względu na zachwiany poziom hormonów, powinnaś może zrobić sobie takie badanie.. chyba że prowadzisz bardzo nieregularny i stresujący tryb życia a do tego źle się odżywiasz
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
nie, myślę, że dobrze się odżywiam :p Pójdę niedługo do ginekologa to się dowiem ;))
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
może to być też spowodowane stresem, albo zmianą klimatu(co jest w twoim przypadku nieprawdopodobne..)
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
w wieku 18 lat nie powinno się tak dziać... do 16 roku życia powinien się pojawić i w większości przypadków unormować... sama na początku borykałam się z tym problemem.. miałam nawet 4-5 miesięczne przerwy, ale z czasem to przeszło tak, więc szczerze radzę wizytę u ginekologa...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Hej mam 18 lat a mimo to nie mam jeszcze regularnych miesiączek ! Czy to oznaka, że jeszcze dojrzewam czy może inne powody ? Dodam, że miesiączkuję od 5 lat


w wieku 18 lat nie powinno się tak dziać... do 16 roku życia powinien się pojawić i w większości przypadków unormować... sama na początku borykałam się z tym problemem.. miałam nawet 4-5 miesięczne przerwy, ale z czasem to przeszło tak, więc szczerze radzę wizytę u ginekologa...
wiec tak cykl nie musi u kazdej dziewczyny byc regularny jak w zegarku, u niektorych cykl dopiero normuje sie po porodzie, wiec jezeli wystepuja miesiaczki nie powinno byc powodu do obaw! a jezeli bardzo sie boisz udaj sie do ginekologa na podstawowe badania!
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja też mam nieregularne i zawsze miałam takie, a mam już prawie 20 lat. Niektóre kobiety tak już po prostu mają, raczej nie musisz się niczym martwić, chociaż warto się poradzić ginekologa. Z tego co czytałam to unormują się one po porodzie.
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
chyba tak, ogólnie powinien unormować miesiączki, ale gdy są źle dobrane to mogą też rozregulować.
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mam problem otoz niedawno zaczelam sie masturbowac , wlozylam sobie narzad ktory ma 8-10 cm, ale zadna krew nie poleciala, czy to mozliwe ze jestem jeszcze dziewicą??? (przed masturbacja nie mialam stosunku)

Bez przesady nie 10 , no moze 7 cm :p Jak moge sprawdzic czy jestem dziewica czy nie?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Błona dziewicza to fałd skóry u wejściu do pochwy więc nie ma znaczenia czy przedmiot miał 3cm czy 30.
Błona dziewicza jest różna, u jednych kobiet mocno "zabudowana" z niewielkimi otworami, u innych "niewyczuwalna".
Krew nie musi lecieć. Ginekolog może stwierdzić czy jesteś dziewicą.
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
No wolę u ginekologa nie sprawdzac;/ Boshe jakby np. rodzice sie o tym dowiedzieli ( pelnoletnia nie jestem ,ale dzieckiem tez nie ) to by nie wiem co mi zrobili ;/ Dzięki ze mi powiedzialas :p Jakos u ginekologa bylam ale to w ogole w innej sprawie ( ból brzucha) kilka miesiacy temu moze 2-3 . I nic nie powiedzial o przebiciu . Na dodatek mama w gabinecie byla ze mna i mysle ze chyba by cos zauwazyla nie jeslibylaby przebita

cO DO tematu to mysle ze najlepszym sposobem bedzie sposób naturalny :) Uwazam ze nie ma sie czego bac:p Taka natura:) kazdy sposob bedzie bolesny , (chyba) Ja seksu jeszcze nie uprawialam , staram sie byc ostrozna bo boje sie ze moglabym zostac mloda matka ;P
Ja mam nadzieje ze blony nie przebilam przy masturbacji bo takiego bólu nie czulam :) Ale trzeba zyc dalej :p Pozdrawiam :p Heh fajne forum , fajne:)
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
tego się nie przerywa, ludu, to jest taka dziurka którą się tylko "siusiaczkiem" rozszerza...

najlepiej nawilż sobie kiełbasę mocno (ewentualnie kabanosa w miarę długiego) i do dzieła. :p
 
S

Spamerski

Guest
Hmmm. Proponuje :
* świeczkę.
* ogórka.
* wibrator.
* marker.
* rurę od odkurzacza.
* inne. (nie mam pomysłu, choć pewnie jeszcze coś by sie znalazło.)


ogórem !! ogórem!!
nie no joke xD

Ginekolog może stwierdzić czy jesteś dziewicą.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :hahaha:
Wy to naprawdę macie przerąbane :D nawet bez obaw nie możecie się masturbować.
 

misja

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
44
nie odbieraj sobie i twojemu partnerowi chwili, która będzieci pametac do końca życia
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Boshe nie wiem nie znam się już : P Kabanosem , kielbasą ? y.... bez przesadyzmu :p To mnie obrzydza kiedys sprobowalam parowka ;/ Za delikatne jakies ;/ Moj tata ma w szufladzie pałę taką gumową policyjną :p:p:pKiedys w wojsku sluzyl czy gdzie tam:p No i tera mam pocieche:p:p:p Wezzcie.. ja jestem jakas chora;/
 
Do góry