Intymne problemy

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
To idź do lekarza ogolnego.Najlepiej zrob sobie wcześniej badanie ogolne moczu(ok 10-12 zł),można z niego sporo wyczytać.Jeśli to grzybica to podejrzewam,że jakieś ślady będą.Jeśli nie to przynajmniej na układ moczowy Ci coś poradzi.
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Hmmm... Nasiadówki z rumianku do tego 2 lipca powinny troche złagodzić ból.
A swędzi Cię też czy nie?
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
na zapalenie pęcherza pij dużo wody z cytryną, dużo sikaj, kup w aptece kapsułki żurawinowe, pij herbatki żurawinowe, pamiętaj żeby zakrywać nerki
na grzybice niestety nie ma nic konkretnego, musisz iść do lekarza. zwłaszcza jeżeli odczuwasz pieczenie przy oddawaniu moczu, to nie jest takie pewne, że to tylko grzybica. bakterie z cewki mogły sie przenieść w okolice pochwy i może to być równie dobrze infekcja mieszana. do czasu wizyty u learza możesz smarować dostępną bez recepty maścią clotrimazolum, podmywać się tantum rosa i łykać lacibios femina
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Moniko droga :)
Masz zapalenie cewki moczowej, bakterie się tam usadowiły.Idź do apteki i kup sobie Urosept albo coś w tym stylu - jeżeli chcesz to mozesz isć do ogólnego lekarza i poprosić o receptę na Furagin, bo nie w każdej aptece dostaniesz go bez recepty.
Mnie pomógł Urosept. Trzy razy dziennie po dwie tabletki. Musisz duzo pić, najlepiej wody mineralnej, brać witaminę C i jeść/pić produkty, które ją zawierają. Pozbycie się infekcji polega na wypłukiwaniu bakterii z przewodu moczowego. Działaj szybko, ponieważ bakterie błyskawicznie przenoszą się do pęcherza moczowego, a stamtąd przez moczowody do nerek, a wtedy konieczna będzie antybiotykoterapia i nie wiadomo co jeszcze.. A przy tym okropny ból. Nie zapomnij też o ogrzewaniu pęcherza ciepły termoforem.

Slosy ma rację co do stosowania Clotrimazolum, maść niedroga i szeroko dostępna w aptekach, zawiera cynk, jest bezpieczna i mozesz śmiało ja stosować. Chyba,że wolisz Clotrimazol w dopochwowych globulkach - takie też są na rynku.

Powinno przejsć po kilku dniach - ale oczywiscie forum to nie poradnia specjalistyczna, a Twojej sytuacji po kilku zdaniach nie da się rozpoznać - moim zdaniem wizyta u lekarza nie zaszkodzi. Pozdrawiam
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
dobrze jest kupić jakieś tabletki z żurawiną,wypłukują one bakterie coli,ktore są najczęstsz przyczyną tej choroby.Pij też herbatę mietową.I dbaj o to żeby Ci było ciepło (nie choć z bosymi stopami i w mini przy 16 stopniach brrrr).Jakl nie przejdzie w kilka dni idż do lekarza.Pamiętaj jeśli będziesz robić badania to tak ze 2 dni powstrzymaj sie od lekow bo wyjdą niewiarygodne.Ja tak jakiś czas temu zbagatelizowałam dolegliwość,zapalenie przeszło w przewlekłe i męczę sie już ponad 2 lata,antybiotyki ani szczepienia nie pomogły.
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
żurawina i urosept , kąpiel w ziołach (rumianek , kora dębu, szałwia ) są gotowe mieszanki ale i tak swoje wycierpisz no i lekarz bo to wcale nie musi być cewka moczowa
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Mam problem z moja owulacja dokladnie w 14 dniu cyklu boli mnie jajnik prawy lewy a czasem oba jest to okropny bol jezeli nie polkne w pore tabletki przeciwbolowej to nie moge normalnie funkcjonowac, badalam sie u dwuch lekarzy oboje potwiedzili ze taka juz moja uroda.Moja babcia i mama tez tak mialy.Kiedys poszlam zrobic cytologie wlasnie w dzien owulacji i lapal mnie juz bol, lekarz robiac usg potwierdzil ze to owulacja i ze mam jajniki w 100% zdrowe. Czy ktoras z Was tez cierpi na podobne dolegliwosci i jak sobie z tym radzicie?
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Tak ja też tak cierpie, oprócz tabletki robie jeszcze masaże i np. butelkę z ciepła wodą kłade na brzuch, może nie przestaje całkowicie, ale jakąś ulgę przynosi.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
dzieki za rade musze to wyprobowac bo czasami zdaza sie ze zbyt pozno lykam tabletke i nie wiem co ze soba zrobic jak juz bol sie rozkreci.
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
Heyka ! mam pytanie  :eek:k: jak opoznic okres, nie musi sie spoznic o 2 tygodnie wystarczy kilka dni. slyszalam ze dobre jest zazywanie witaminy C oraz jedzienie cytryn :) ale czy to pomaga ??
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nie sądzę, jednie co może Ci pomóc to tabletki antykoncepcyjne
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
.. Zawsze jakieś 2-3 dni przed okresem czuje się fatalnie , nie chodzi tu o objawy typu ból brzucha , ale o samopoczucie.
W tych dniach czuję się wyjątkowo mało atrakcyjnie , makijaż mi nie wychodzi,.Co bym nie założyła ,czuję się po prostu w tym źle .Najchętniej nie wychodziłabym z domu.Cy Wy też czujecie się tak tragicznie przed okresem ?.. Jestem ciekawa ,czy wszystkie to przeżywamy :p ...?
 

Mariposa.

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Andaluzja... ;)
Heyka ! mam pytanie  :eek:k: jak opoznic okres, nie musi sie spoznic o 2 tygodnie wystarczy kilka dni. slyszalam ze dobre jest zazywanie witaminy C oraz jedzienie cytryn :) ale czy to pomaga ??

Hmm :D Ja przed studniówką za wszelką cenę chciałam opóźnić, ciotka mi powiedziała, że ta kwaśna woda z ogórków kiszonych pomaga, wypiłam ze 2 słoiki i faktycznie udało mi się opóźnić, chociaż raczej dzięki autosugestii i opatrzności bożej :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
a co moze mi ją przyspieszyc? hahaha. ;pp
bo u mnie już za długo sie spóźnia, niestety ;p
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
tylko tabletki antykoncepcyjne moga opoznic okres uwielbiam kwasne zeczy a okres mam o czasie z alkoholem tak samo.Po alkoholu jest bardziej obfity na poczatku przynajmniej u mnie.
 
Do góry