Gdzie uprawiać seks ?

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
to niebyło do ciebie Psychodelic.
a własnie na tej twojej polanie to pajaki by miały niezły widok;):p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hehe ja mogłbym to zrobic wszedzie ... prawie :D w kosciele raczej bym tego nie zrobil, ogolnie w takich masakrycznie przypałowych miejscach to podziekowal... jeszcze zależy z kim :p ale szkolny kibelek, przebieralnia etc. czemu nie :D
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
No to bede dokształcac chociasz ja tam osobiscie wolałąbym bez zadnej zielonej widowni:]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ponury_murzyn, z czasem wydoroślejesz. No w sumie jak się ma już stałą osobe do tego to już jest całkiem inaczej.
Ale myslę, że jesteś w takim wieku, że chyba non- stop o tym myślisz :>
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Ja mam jeszcze czas ;) ale osobiście to jestem za łączką, dach wierzowca [widziałam na jakimś filmie :D hehe], ooo albo na plaży ;) zachód słońca, szum morza, ciepły piasek ;) coś pięknego
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Kazde miejsce jest dobre, byle tylko nie naruszac zbytnio prywatnosci innych osob. Plaza, kino, ubikacja, przymiezalnia.... jesli ma ktos odwage i wyobraznie, prosze bardzo.
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
A mi sie wydaje ze niewazne gdzie tylko z kim. Jezeli partnerzy kochaja ryzyko i zmiany to zroba to wszedzie byle tylko razem. Ja ostatnio sie stwierdziłam ze fajnie by było TO zrobic w wesolym miasteczku po zamknieciu... Naprzykad w tym basenie pełnyk kulek:D Albo w tunelu strachów :diabelek2:
 

sagusss

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
REDA
A ja to zrobiłam z moim kochaniem na plazy i było super!!! Była godzina 12 w nocy...ciemno ludzi nie widac tylko sztorm na morzu i okropny wiatr. Rzłozyliśmy recznik pod butka wyporzyczalni lerzaków i tam też to zrobiliśmy. :eek:czami: :D :D :D
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
sagusss spoko pomysł, tylko niewiem gdzie znalezliscie bezludne miejsce na plazy, jak zazwyczaj o tej porze mozna tam spotkac mnustwo zakochanych par...
 

ANIDA

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Piotr napisał:
Dziewczyny nie przesadzajcie ! Rozumiem w naprawde publicznym miejscu , nie ! Ale co ejst w tym strasznego , że ktoś to zrobi na biwaku w namiocie czy na polanie nad jeziorkiem ?! Pierwszy raz , romantycznie w domku , tak! Ale ile to można , wiecie dlaczego narzekacie często na nude?? Bo wasze życia jest monotonne i bojicie się takich sytuacji chodż metro czy środek ośedla to już przegięcie , chodzi mi raczej o jakąś odmiane łąki o nature.

:p zgadzam sie z Toba w zupelnosci i uwazam ze zyje sie tylko raz i trzeba jakos urozmaicic sobie zycie ja z moim misiem jade teraz do grecji i wykorzystam morze plaze sałki :hyhy: bylam tam juz pare razy i wiem ze mozna zadzialac i nie tak na szybkiego bo ktos luknie ale spokojnie intymnie i milusio :rotfl: :rotfl:
pozdrawiam :) :) :)
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no dawno mnie tu niebyło (no wiecie wakacje) widzę że temat fajnie się rozwija widać wiele osób mialo tu do czynienia z sex-em w publicznych miejscach (mniej lub badziej publicznych) ale trzeba pamiętac że dużej części się to podoba i robily lub zamierzają to zrobić w takim miejscu ale trzeba pamiętać że nie można przesadzać ponieważ czasem zdażają się sytuacje że trafia sie na przechodniów itp. jedni mogą przejść niezwracając uwagi inni mogą stać się zgrają gapiów ale są też osoby które mogą być z tego powodu bardzo złe i w niektórych przypadkach takie sytuacje mogą zakończyć się niesezczęśliwie np, mandatem pamiętajcie z miejscami trzeba uważać. a tak co do łąki czy lasu a ktoś pamięta o pająkach i komarach ???? ja z chłopakiem umówiłam się na zwyczajny wieczorny piknik na skraju lasu i skończyło się tym że mój przyjaciel miał wieką zabawę z mojich reakcji na pająki (strasznie się ich boję) i nie bylo zbyt romantycznie gdy ciągle wstawałam bo coś po mnie chodziło, a na drugi dzień mój chłopak był cały pogryziony przez komary (ja nie ponieważ owady nie przepadają za moim perfumem :) ) pamiętajcie z wyborem miejsca radzę uważać ;)
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
caramella napisał:
Zgadzam się, ja jeszcze mam wszystko przed sobą, ale stosunek na plaży mi się marzy
No tak bo przecież jesteś w tym samym wieku :p heheh...
Mmm.. tylko to sobie wyobrazić :D szum morza i zachód słońca :D ale czy taka okazja bedzie? do morza to ja troche mam :p hehehe
 
Do góry