Gdzie uprawiać seks ?

tedi222

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja uwazam ze raz mozna romantycznie znow innym razem troszke ryzyka nie zaszkodzi :)
tak terz bywa ciekawie :p
Ja juz probowalem na koncercie na ktorym bylo 3000 ludzi :) lub w przebieralni w sklepie, laka na srodku osiedla, w autobusie... BYLO CIEKAWIE :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
:dezorientacja:
Dla mnie to jest chore.
Sex powinien być czymś intymnym.
Tajemnicą każdego człowieka..
A nie pokazówką..
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
nns napisał:
A nie pokazówką..
ale o to chodzi,żeby nas nikt nie widział!!i to jest najlepsze w tym wyztskim...wtedy seks smakuje zupełnie inaczej, nie popadamy w rutynę.....umarłabym i chyba starciłabym ochotę nas eks do końca życia, gdybym kochała się z facetem, cały czas w tych samych pozycjach, w sypialni na łóżku :/ to jest dopeiro chore......
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
tedi222 napisał:
Ja juz probowalem na koncercie na ktorym bylo 3000 ludzi Wesoly lub w przebieralni w sklepie, laka na srodku osiedla, w autobusie... BYLO CIEKAWIE Wesoly

To jest ciekawe?
"Na koncercie na którym było 3000 ludzi"?
Tam nikt was nie zobaczy, prawda? :zdziwko:
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
hmm chyba raczej tradycyjne :p; lasek samochód, pralka a pikanterii i adrenalinki mozna dodać w inny sposób :D
 

tedi222

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wszystko polega na tym aby nikt nie widzial tego co sie robi!! I nawet na koncercie na ktorym 3000 osob sie bawi jest to mozliwe !! Wiec kto nie probowal niech lepiej nie mowi ze to nie mozliwe!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja raczej nie jestem za tym, aby robić to w tak publicznuch miejscach jak np. koncert z tysiącami ludzi, ale jakaś ciekawość w pewnym stopniu sie znajdzie :]
 

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
no ciekawośc wiadomo ale jednak seks jest przynajmniej dla mnie tak wazna intymna i "moją swerą" życie ze wolałąbym to zostawić dla siebiea na przykład w lwsie w lato tez moze kto nagle was zobaczyć prawda a jednak jest tu juz inaczej bo w sumie "jestescie tylko wyy pozdrawiam
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
motylek napisał:
nns, co masz na mysli używając słowa "przesadyzm"???? Chytry
Przesade :)
Ja bym nie umiala sie kochać ze swoim chłopakiem w windzie, w przymierzalni, na dyskotece itp tid :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ciekawość może jest, ale nie ma chęci :)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Dziewczyny nie przesadzajcie ! Rozumiem w naprawde publicznym miejscu , nie ! Ale co ejst w tym strasznego , że ktoś to zrobi na biwaku w namiocie czy na polanie nad jeziorkiem ?! Pierwszy raz , romantycznie w domku , tak! Ale ile to można , wiecie dlaczego narzekacie często na nude?? Bo wasze życia jest monotonne i bojicie się takich sytuacji chodż metro czy środek ośedla to już przegięcie , chodzi mi raczej o jakąś odmiane łąki o nature.


pozdrawiam
 
Do góry