Gdzie uprawiać seks ?

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Piotr, mmmm łąki .... :))))) :zawstydzony: :zawstydzony: hehe... wstydze sie o tym jakos pisać... ale na łace juz ... było conie co ;)) i było FANTASTYCZNIE ;)))

Pozdrawiam
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Na łonie natury pewnie, że tak. Ale co do tej "ławki na osiedlu" to jakoś nie jestem przekonana i chyba nigdy nie dałabym się na to namówić :zawstydzony:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
hmmm też tak bym chciał ale najpierw musze jeszcez poczekać hehe ale temat mnie zaciekawił i powiem że w przyszłości spróbuje nad jeziorekim czy gdzieś ale na ławce nie o nie to przegięcie...
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
roses napisał:
ja się mogę wypowiadać na teamt: pociagu (prawie nie wysieldiśmy na satcji,bo drzwi sie zatzransely,a byla 1 w nocy:p) polanie w lesie (jakos przelom wiosny i lata, kajakarze ans przylapali :D) samochodzie, namiocie (nic extremalnego,ale w naszym bylo oprócz nas 6 osób :p), autobusie i po trochu koncercie, wśród tlumu innych ;)

Mysle ze tez moge sie na temat pociagow wypowiedziec :]

Ostatnio (wczoraj :p ) przydazyla mi sie pewna historia powiedzmy spedzenia wolnego czasu z fajna kobieta gdzie to nastepnie w niecodzienny sposob uprawialismy sex Miejsce bylo naprawde dosc ze nietypowe to w dodatku jeszcze extremalne :) Dokladniej mowiac to były tory kolejowe na trasie katowice warszawa gdzie to bardzo czesto pociagi jezdza tymbardziej ze to byla godz 14-15 :) Poziom adrenaliny byl naprawde bardzo wysoki :p poniewaz kochalismy sie na skrecie torow wiec zeby bylo ciekawiej to obawialem sie tylko jednego INTERCITY ale udalo sie i bylo :rotfl: :hyhy: ;)

P.s oprocz przelatujacego helikoptera nad nami to chyba nikt nas nie widzial...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
hmmm Tango, nawet fajnie.....spodobała mi sie ta opowieść...:D:D
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Te wasze historie sa aż nieprawdopodobne. Osobiście lubię uprawiać sex w "extremalnych" miejscach (chociaż to z torami to chyba przesada) i polecam.

Pozdro!!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tango, ty to chyba nie potragił byś żyć bez sexu- mam takie wrażenie.

Ja nie miałam takich miejsc by sie pochawalić. Ale przeciesz wszystko przede mną :>
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
O 12 w nocy w piekna ksiazycowa noc nikt ci nad glowa latac niebedzie... no chyba ze wierzyc w ufo, no ale ich to sie niewstydze, czeba dokształcac małe zielone ludziki;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja też bym chciała na jakiejś polanie. Ale żeby był to sex nie planowany, tylko tak nagle, naszła by nas ochota i stało by się :D
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
Amarak napisał:
Ja bym tam chciała na dachu wierzowca albo naprzykłąd na dachu mojego bloku:D

hmm na dachu ciekawa propozycja musze to chyba kiedys przetestowac :]

Arina napisał:
Tango, ty to chyba nie potragił byś żyć bez sexu- mam takie wrażenie.

brak sexu dla mnie to jak dla ciebie brak powietrza :D


Ja nie miałam takich miejsc by sie pochawalić. Ale przeciesz wszystko przede mną :>

w zasadzie ja sie nie chwale ale opisalem mala przygode ... ( nieplanowana zupelnie )


Amarak napisał:
O 12 w nocy w piekna ksiazycowa noc nikt ci nad glowa latac niebedzie... no chyba ze wierzyc w ufo, no ale ich to sie niewstydze, czeba dokształcac małe zielone ludziki;)


ta opcja mi sie podoba :p czeba dokształcac małe zielone ludziki - trzeba ;)
 
Do góry