Gdzie kupujecie książki?

BulgariBulgari

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
1
najczęściej w Empiku, czasem jak nie ma w empiku to przez internet, to dotyczy głównie poradników, czy publikacji trudnodostępnych z dzidzin, którymi się interesuję np. NLP
 
I

impresja_switu

Guest
Oj, korzystam z wielu źródeł... Bardzo często wypożyczam książki z biblioteki, ale staram się co najmniej dwa razy w roku (po zdaniu sesji) fundować sobie jakąś na własność:) Mam w tej mierze szczęście, bo nigdy nie natrafiłam na kiepską:)
Ostatnio jednak zaznajomiłam się z - powiedzmy - alternatywnym źródłem książki, czyli z Internetem. Trafiłam na goneta.net i znalazłam tam wiele ciekawych propozycji. W dużej mierze wyjątkowe dla mnie jest to, że promują młodych twórców, często debiutantów. Pozytywnie zaskoczyło mnie też podejście ze strony obsługi - miłe, kulturalne, nastawione na życzliwą pomoc. W sumie książka elektroniczna zyskuje sobie coraz większy krąg odbiorców, staje się coraz bardziej popularna...
 

szczygi

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ostatnio odkryłem fajne stoisko na Dworcu w Krakowie. w przejściach między pkp a pks. jest tam kilka gdzie można kupić stare i nowe książki. ALe jest jeden fajny głownie z książkami fantasy/s-f :). jak sie ma szczęście to niekórzy sprzedawcy tam szczerze doradzą co kupić ;>. I ceny dość przystępne ;>.
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zewsząd
do niedawna wysylkowa.pl ale koszty przesyłki i czas oczekiwania na dostawę skutecznie zniechęcają. Wobec tego przestawiłam się internetowe zakupy w empiku i odbiór w salonie :)
no i oczywiście miejska biblioteka
a antykwariaty jakoś kojarzą mi się z bardzo starymi i zniszczonymi książkami, może akurat miałam pecha że trafiłam na taki
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja często zamawiam z różnych gazet często też w księgarniach jak mi jakaś w oko wpadnie
przypadkowo. :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Te "gazety" to chyba chodzi o broszury wydawnictw, coś w stylu tych podrzucanych do skrzynek pocztowych reklam ze Świata Książki albo KDC.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
źle napisałam nie chodziło mi o gazety tylko katalogi :)
Np: Kkkk - Klub Książki Księgarni Krajowej
Klub dla Ciebie
 

malutkami

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
w pobliskich księgarniach, często pożyczam od cioci, a w chwilach "finansowej posuchy" zdaję się na bibliotekę:p a niestety z przykrością muszę stwierdzić, że ostatnio, podobnie jak Impresja, coraz częściej sięgam po ebooki.
 

egomózg

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kiedyś kupowałam w księgarniach, teraz wolę w zamwiać w empiku przez internet, bo jest większy wybór, a w księgarniach to oszukać się trzeba i często bez skutku.
 

keara

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Równoległa rzeczywistość.
Ja niemal wyłącznie Empik, bo sobie mogę wziąć książkę, przejrzeć, przeczytać tyle, na ile mi czasu starczy i wtedy spokojnie zdecydować, czy chcę wydać pieniądze. W necie tylko wtedy, kiedy już wypatrzyłam jakąś pozycję i wiem, że na pewno kupię, a np. na Allegro wyjdzie taniej, niż w Empiku.
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
Dla tych, którzy chcieliby dostać książki za darmo:] Nie wymaga raczej zdolności literackich, tylko odrobiny cierpliwości :sexy:

www.pasjaksiazek.pl/konkurs_znajdziek/
 

ewa1112

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Najcześciej w empiku, albo na allegro.
Ale ostatnio odkryłam fajną internetową, mają za darmo przesyłkę www.zaczytani.pl
 
Do góry