Gdzie kupujecie książki?

andrea_1985

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Z powodu braku czasu korzystam z ksiegarni internetowych. Najczęściej jest to Świat Książki, przypadły mi szczególnie ceny, oferta też jest w porządku. Ostatnio za zakup powyżej 100zł nie płaciło się za przesyłkę to już mam prezenty na święta:) (m.in. "Droga do prawdy" L. Wałęsy, "My,naród" T.Lisa). Promocja już się skończyła ale pewnie będą jakieś jeszcze
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja część książek wypożyczam z bibliotek, mam jedną ulubioną niedużą (ale dobrze zaopatrzoną) księgarnię, a w necie kupuję z eBaya, bo po pierwsze dosłownie za grosze znajduję tam książki, których w sklepach nie można dostać albo są sporo droższe, a po drugie lubię poczytać coś po angielsku a tam książki anglojęzyczne są tanie jak barszcz!

Do Empiku chodzę tylko pozglądać ;)
 

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
Roznie, czesto w antykwariatach i centrum taniej ksiazki. Kupuje bardzo duzo bo bardzo duzo czytam. Czasem zdarzy mi sie kupowac w empiku, ale to tylko jak mam ze soba sponsora.
 

0luskaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Radom
Mam do sprzedania dwie pierwsze częœci Serii Niefortunnych Zdarzeń. Ksi¹żki s¹ w grubej oprawie, stan idealny. Ł¹czna ich wartoœć wynosi 49.80. Ja sprzedam za 30zł. Możliwoœć negocjacji ceny. Wszelkie pytania prosze kierowac na adres: akeksandra_kwietniewska@buziaczek.pl

Zapraszam ;)
 

elminio

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Sam osobiście z powodu braku czasu słucham lub jak kto woli "czytam" Książki audio - takie czytane przez lektora.
Mogę przyswajać ich treść w każdym momencie podczas pracy prowadzenia samochodu, w tramwaju gdziekolwiek.
Wystarczy komórka albo odtwarzacz mp3, radio samochodowe.
Dla mnie to świetna sprawa i naprawdę przyszłościowa - Audiobooki zakupuję na stronach Księgarni E-NEXTO
Audiobooka dostaję od razu po zapłacie bez kosztów przesyłki dodatkowo co tydzień nowe rabaty na poszczególne publikacje - obecnie np ważny jest
rabat na bajki dla dzieci i kursy językowe - zainteresowanych odsyłam tutaj PROMOCJE
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Kiedyś latałem po księgarniach po całym mieście- ale głównie dobijały mnie dwa fakty, ciągłe: "przepraszam, muszę przejść" etc ciasne przejścia - nie można było się skupić nad kupnem książki;)) Od niedawna korzystam z vivid.pl. Nie mogę się jakoś przekonać do empiku:(
hehe...a widziałeś ostatnio księgarnię...np. w Krakowie...i nie nalatasz się zostało około 30 w całym mieście. dokładnie w obrębie granic administracyjnych miasta...
 

eve84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Ja kupuję w świecie książki i empiku, bo mogę zamawiać przez internet i odbierać osobiście. W ŚK często mają różne promocje.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Kiedyś kupowałam namiętnie na allegro, ale się wyleczyłam - można się tam nieźle przejechać. Teraz rożnie, najczęściej korzystam z internetu, więc są to księgarnie internetowe. Jakie? Przebieram - ostatnio przekonałam się do światksiążki, a przejechałam na merlinie. :/ Czasem kupuję bezpośrednio u wydawcy - np. Murakamiego. :) Jak macie jeszcze jakieś sprawdzone miejsca to wrzucajcie, niekoniecznie muszą być tam tylko nowe książki. :)
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Z braku czasu głównie księgarnie internetowe(Gandalf,ŚK,czasami empik) i allegro.
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
albo w księgarni "Pod akacjami";p
albo na www.gildia.pl

polecam:)
 

czekoladoholiczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
kilka zamówiłam w sprzedaży wysyłkowej, ale to jednak nie to samo, co móc wziąć książkę do ręki i dokładnie obejrzeć ;)

polecam wszystkim Empik :)
 

leenka_88

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
lubię dotknąć książkę, przekartkować, czasem przeczytać fragment, dlatego wole kięgarnie tradycyjne i antykwariaty, które uwielbiam, a co do księgarń najczęściej korzystam z taniej książki (dużo czytam, jakbym kupowała w np. empiku, to bym na chleb nie miała;\ ) a jak konkretnie jakaś książka jest mi potrzebna np. na zajęcia czasem allegro, ś.k.
 

_hunter_

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o książki audio to internetowa Księgarnia audio-sfera.pl
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Mam kilka ulubionych księgarni w mieście zamieszkania, nigdy nie kupuję przez internet.
 
Do góry