Gdzie kupujecie książki?

P

Październik

Guest
Nie wyobrażam sobie jak możecie kupić książkę w necie <_< JA zanim kupię książkę muszę ją przewertować, ocenić jaką ma wartość, masa tego jest. Średnio książkę wybieram ponad godzinę wiec sklep internetowy odpada.

Kupuję w empiku i księgarniach, wybieram też książki z bibloteki domowej mojej mamy setki ciekawych egzemplarzy. Od przygodówek, kryminałów, sensacji po romanse.
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Empik, Arsenal, Tania Książka :p Przy czym w Empiku najrzadziej bo najdrożej :p Chociaż w Tanich Książkach niestety nie wszystko idzie dostać ;]
 

CaroS

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
mam widzieć ?
Ja najczęściej w księgarni, ale jak nie ma tej ksiązki w księgarni co chce kupić to wtedy kupuje na Allegro.
 

mahzel1

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Używane na Allegro - wyszukuję okazji, gdzie np. jest licytacja od 1 zł i mało osób interesuje się aukcją, już nieraz udało mi się kupić książki w świetnym stanie za 3 czy 5 zł. Tylko niestety te koszty przesyłki zabijają.

Nowe w zasadzie tylko w Empiku.
 

domcia64

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Allegro, Empik(uwielbiam czasem nawet tam idę jak nie mam przy sobie kasy) Świat książki...
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Najpierw idę do miejscowej księgarni - zapach książki, dotyk okładki, to jest to :D
Jeśli nie ma w księgarni to lecę na merlin.pl - ale wtedy zazwyczaj czekam aż mi się uzbiera chętka i kasa na kilka książek :D
A jeśli i merlin zawiedzie - allegro :]
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Empik, ale lubię także szperać jak mam mniejsze fundusze w antykwariatach, często można znaleźć książki prawie nowe za b. niską cenę :D
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Antykwariaty, a od czasu do czasu księgarnie.
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Oj różnie -centrum taniej książki,księgarnie internetowe np.Świat Książki,Empik,Merlin-zawsze porównuje ceny i wybieram odpowiednia księgarnie ,no i oczywiście to ile się czeka na książkę.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja wolę wypożyczać. W domu książki czytane raz, marnują się. Mam dosłownie tylko kilka książek, w tym ze 2/3 lektury.
 

tentrick

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja też zazwyczaj korzystam z dobrodziejstw biblioteki. Niemniej jednak czasami jest tak, że zarażony jestem jakąś książką, której aktualnie w bibliotece nie ma (lub jest wypożyczona) - wtedy truchcikiem biegnę na Merlin'a lub Allegro :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja też zazwyczaj korzystam z dobrodziejstw biblioteki. Niemniej jednak czasami jest tak, że zarażony jestem jakąś książką, której aktualnie w bibliotece nie ma (lub jest wypożyczona) - wtedy truchcikiem biegnę na Merlin'a lub Allegro :)
Biblioteka to znacznie oszczędniejsza opcja. Jeśli książkę bardziej lubię lub lepiej się zapowiada, wtedy kupuje. A gdzie-klasycznie Empik.
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Właśnie poczyniłem zakupy w Świecie Książki -już takie na Mikołaja.Dla siebie My,Naród Tomasza Lisa .dla swojego chrześniaka kilka fajnych bajek-chłopak lubi książki i nawet coś tam próbuje składać literki:)
 
Do góry