El Chupacabra

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
A moim zdaniem Ciuacabra żyje. I łudząco przyomina moją siostrę :D
Ale tak na serio to sądzę, że ona/on istnieje. Ale albo jest to bład w zabawie przy kodzie genetycznym, albo jakas nie wyoluowana forma małpy.
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
bylam na pewnym blogu,ale teraz go nie moge odnalezc...tam bylo mnostwo informacji,podobno prawdziwych opowiesci o niej...i kilka fot
np. ta:
[url="http://www.liveinternet.ru/images/attach/641/641839_Texas_Chupacabra.jpg[/url]
...

ale to nie wyglada jak potwor,tylko jakies wyglodzone zwierze...
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Tak Chucacabra żyje, zbyt dużo jest dowodów na to. Ja myślę że Chucacabra nie pochodzi z ziemi. Nie wiem jak się znalazła na ziemi, ale myśle że jej pochodzienie nie jest z ziemi. To tylko moje zdanie, oczywiście mogę się mylić.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
z chupacabrą kojarzy mi się biwak :D siedzimy sobia na fazie i ktoś krzyknął że za oknem jest chupacabra :D i tak nam się jakoś wkręciło :D
a tak na serio to też słyszałem opinie że to stworzenie nie pochodzi z ziemi
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
teoretycznie przywiozła ją tutaj jakaś obca rasa, która chciała sprawdzić jak zachowa sie to zwierze na Ziemi ...

no i GŁODZILLLA :D Chupacabra uciekła albo dwa osobniki i tak nam sie rozmnożyły ...


Ludzi nie atakuje ...

ale żadnego nie udało się schwytać,... Poza tym wiele osób mogło patrzeć na to stworzenie nawet 2 minuty z odległości nawet X-set metrów i nie zdołali z wrażenia wyjąć kamery albo aparatu ...


heh :/
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Ciekawe czy to istnieje chociaż te Kozy to podejrzane ;]
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
na obu ujeciach wygladaja troche inaczej. tamta w oknie jest chudsza i wyzsza. poza tym co ona by robila w takim miejscu?
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
na obu ujeciach wygladaja troche inaczej. tamta w oknie jest chudsza i wyzsza. poza tym co ona by robila w takim miejscu?
Może ta mniejsza to jakiś młodszy osobnik ... BB) Co by robiła w takim miejscu ? Może blisko się tam ukrywała, szukała czegoś do wyssania , legowiska... Przyczyn może być wiele. Niektóre zwierzęta wchodzą nawet do domów i samochodów w poszukiwaniu pożywienia ( na przykład niedźwiedzie, szopy ) :D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
tzreba wiec zaczac od tego czy to ziwrze czy inteligentniejsza od nich forma zycia. poza tym zawsze myslalem ze jest tylko jedna a nie kilka osobnikow. chyba ze obcy zostawili na Ziemi pare albo sa ode dwuplciowe
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tzreba wiec zaczac od tego czy to ziwrze czy inteligentniejsza od nich forma zycia. poza tym zawsze myslalem ze jest tylko jedna a nie kilka osobnikow. chyba ze obcy zostawili na Ziemi pare albo sa ode dwuplciowe
Zwierze , czy nie - nie wiadomo. Chupy były spotykane w wielu miejscach, jednak najczęstsze spotkania z nią były odnotowywane w rejonach północnej Ameryki Południowej i południowej części Ameryki Północnej, ( :D ) a także we wschodniej części Afryki, konkretnie w Tanzanii. A co do ich rozmnażania się, może są bezpłciowe ? - biedaki ... :D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
nie slyszalem o chupacabrach w Afryce. to by znaczylo ze albo umieja plywac albo tam tez je UFO wysadzilo. ewentualnie przemycila sie ktoras na statku.
albo po prostu potzrebowala wakacji :p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Tak naprawdę na tym świecie chyba wszystko jest mozliwe... Jedynym ograniczeniem jest nasz umysł bo wielu rzeczy takich jak ten stworek, raczej trudno nam pojąć, zrozumieć... W każdych takich historiach jest ziarenko prawdy - kto wie może akurat to wszystko prawda.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No właśnie i wykorzystywanie zaledwie tylko tych kilku % powoduję że wiele rzeczy jest dla nas najzwyczajniej niepojęte...
Gdybyśmy obudzili te części mózgu które są w uśpieniu prawdopodobnie takie rzeczy były by dla nas oczywiste, niezadziwiające..
Osoby które ćwiczą mózg, pamięć, starają rozwijać potencjał sowjego umysłu twierdzą przecież że to co do tej pory było dla nich niemozliwe coraz bardziej staję się realne.
Realizm jest względny. Dla jednych osób historia o stworku wysysającym krew kozom jest zwykłą bajeczką dla małych dzieci a dla kogoś innego to prawdopodopieństwo istnienia istoty która jak dotąd nie została zbadana...
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Tylko z drugiej strony, co z tego że wykorzystujemy tylko parę % z naszego mózgu... może większe wykorzystanie prowadzi do chorób umysłowych albo po prostu można zwariować?
Co do chupa-chupsa to sama nie wiem, co mam sądzić. Wierzy się w różne rzeczy, ogląda różne filmy ... nie wiem. Prędzej uwierzę w bawienie się kodem genetycznym, jak w to, że zostawiło to coś u nas UFO xD
A właśnie, co do Ufa (tak, wiem offtopic, no, ale) to skoro my czekamy na ich pojawienie, to może i oni czekają u siebie na nasze i też się zastanawiają. czy istnieje życie w kosmosie prócz nich?
 
Do góry