El Chupacabra

N

Nazer

Guest
W "nie do wiary" było o Chupacabrze (mówili, że prawdopodobnie to ufoludek lub przetrwały dinozaur), o ufo które spadło w 1996 na ziemie gdzieś w brazylii podczas kiedy był przelot tysiąca ufo, oraz pokazali zdjęcja tego "chupacabra".

Miał trzy palce połączone błonką i krwistoczerwone oczy. Jakieś 130cm wzrostu:):) Oraz oczywiście, że zabijało zwierzęta. Znaleźli nawet odciętą ludzką rękę. Ale jacyś ludzie chcą bezprzerwy tuszować sprawy związane z ufo.

Cłowiek który dotkną tą istotę zmarł 13 dni po na nieznaną chorobę. W jego krwi znalezono stężenie 8% jakiejś nieznanej substancji. Świadek który widział spadający spodek, wźął kawałek metalu z który odleciał z wraku i zginał go, a on wracał do swojego pierworodnego kształtu.

Tja też to oglądałem o siupakabras ale niestety dopiero od połowy, jak dla mnie najbardziej prawdopodobna jest wersja z ufo lub experymentem genetycznym, zresztą nie dowiemy się póki ktoś tego nie złapie lub nie zabije, a nawet wtedy może się okazać że nikt nie ma pojecia skąd to się wzięło.
Nie słyszałem o tym zmarłym który dotkną siupakabry ale to ciekawe, może jakaś trucizna?
Co do tego metalu to istnieją takie stopy które posiadają tzw. pamięć geometryczną, które powracają po zgięciu do pierwotnego kształtu.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ja to widziałem na podwórku
patrze na kota i patrze i patrze

a tu nagle ciupakarba

gupio wygladała ale ogólnie była polewka
teraz mi bity zapodaje jak niemam pomysłów
chociaz mówi sie tez o schizofreni, ale ja nie wierze, ja wiem ze to ta ciupa

na powaznie jak ktos to widzial albo widzial skutki
to moze warto tym puerto rico czy costa czy inne soczki, wprowadzic zakaz chodowania koki
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ej tego musialoby być wiecej zeby sie rozmnazało, samo nie moze zyc wiecznie. jakby bylo tego wiecej to latwiej by to bylo zauwazyc... mysle ze to jest poprostu reklama zeby turystow zainteresowac brazylia...
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mysle ze to jest poprostu reklama zeby turystow zainteresowac brazylia...

Jush widze ulotke - "Romantyczne wieczory, urozmaicane ucieczkami przed chupacabrą, przeganianie ze stadniny ECh, pamiątkowa fotka pogryzionego członka rodziny przez ECh, wrażenia których nie zapomnisz, przyjeżdzaj do naszego miasteczka :p "
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jush widze ulotke - "Romantyczne wieczory, urozmaicane ucieczkami przed chupacabrą, przeganianie ze stadniny ECh, pamiątkowa fotka pogryzionego członka rodziny przez ECh, wrażenia których nie zapomnisz, przyjeżdzaj do naszego miasteczka :p "

a żądni zdjec fotograficy? po za tym sa ludzie których jarają takie sprawy i ja do nich naleze. Gdybym wierzył w chupa-du*a to chciałbym odwiedzic tę miejscowosc. To cos jak potwór z Loch Ness - tez nie istnieje a ponoc jest straszny i turystow sciąga.
 

wilkuses

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
"Do naszego biura trafiła dziś taśma wideo przedstawiająca ciało kozy w stanie rozkładu
Ciało oraz wnętrzności noszą ślady różnych ran, które jak zakładamy uległy powiększeniu na skutek zaawansowanego stopnia rozkładu. Nagranie wideo jako sprawcę śmierci kozy wymienia jakieś dziwne zwierzę. Sprawdziwszy taśmę ponownie, muszę stwierdzić, że koza została zaatakowana przez psa i dlatego uważamy, że dochodzenie w tej sprawie powinna przeprowadzić obrona cywilna oraz policja. Ponieważ to zdarzenie dotyczy zwierząt domowych, w przypadku wystąpienia podobnych incydentów zgłaszać się należy do Ministerstwa Rolnictwa. Jedną z funkcji naszego ministerstwa jest ochrona oraz kontrola życia dzikich zwierząt, w związku z czym sprawy dotyczące zwierząt domowych wykraczają poza zakres jego działalności"
to ocena ekspertów z tamtych stron na temat smierci zwierząt nawet ułomny zorientuje sie że coś tu jest nie tak
i to ma byc reklama ??
potwór z loch ness wcale nie był ukrywany przez rząd i nigdy nie próbowan zrobic z ludzi idiotów :]
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
A ja sama nie wiem czy ta ciupacabra wogóle istnieje. Żrące substancje, odgłosy turbin, siarka... może zaraz zrobia z tego robota ? heh. W duchy wierze, ale w ciupacabre... nie. To po prostu zwykła legenda połączona z halucynacjami itp. Musi byż zresztą racjonalne wytłumaczenie.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Niektóre źrudła zwracają uwage na zbieganie się w czasie działalności chupacabry i pojawianiu się świateł co miało by świadczyć o związku tej istoty z Obcymi.
Słyszałem, że ci obcy są uzbrojeni w strzelby HK i polują na niedźwiedzie. W niektórych kręgach naukowców są zwani myślywymi ani bandytami. Gdzie mogę znaleźć więcej na ich temat?? :papa:
 
Do góry