Dresiarze

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Tylko dlaczego wśród większości dresów agresywne zachowanie jest na porządku dziennym?
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
to ze dresy hajuja na meczach i sa chamscy to nie znaczy ze tyllko oni :/ bo skini sa jeszcze gorsi :/ wiec nie kumam o so cho?
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
to ze dresy hajuja na meczach i sa chamscy to nie znaczy ze tyllko oni bo skini sa jeszcze gorsi wiec nie kumam o so cho?

Ale tutaj rozmawiamy o dresach,nie o naziolach.
Nie uciekaj od tematu.Hmm jeśli skini są bardziej zaczepni to znaczy,że dresi w ogóle?
Też nie kumam...
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Psychedelic napisał:
Tylko dlaczego wśród większości dresów agresywne zachowanie jest na porządku dziennym?


To zależy od tego jacy są i w jakim towarzystwie się obracają :] hmm... "w grupie wszyscy są odważni " :)
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Jak nie rozumiecie to wasz problem :/ a jeżeli chodzi o dresy to sa boskie :hyhy: niektórzy to cwaniaki jak sa w grupie ale np. ja nie potrzebuje grupy do "ochrony" mnie nikt nawet nie obrazi jakims slowem itp. bo czuja przedemna respekt (respekt to nie banie sie kogos!) i jest cool :D
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
No i tak trzymaj . Widać , że jesteś konkretnym chłopakiem :)
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
O przepraszam nie tylko ze Dresami loodzie czuja respekt...
chociasz jezeli walisz ich po twarzy za wyglad, to sam sie powinienes zaczac bac...
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
A kto ci powiedział że wale ich po twarzach za wyglad?? :/ bo ja tego nie napisalem a innych sie nie boje;dlaczego to ci nie powiem.Widze że mnie nie rozumiesz Amarak
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Amarak, mylisz pojecia... fajnie ze jestem dresiara ludzie czuja do mnie respekt a :cenzura: nie wale ich po mordach... ludzie czuja respekt za to jaki jestes w srodku a nie za to ze mordy obijasz czy cos :/ posdro
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Masz troche racji z tym respektem ale niewiem czy chodzi o to jaki jesteś w środku bo ja mam szacunek z troche innych powodów może z tego tez ;)
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
moze i niezawsze respekt wiaze sie z baniem sie kogos, ale zazwyczaj tak jest. A włąsciwie co cie tak pociaga w byciu Ddresem i chodzeniu z kijem po ulicy, tylko mi niemow ze to normalne<a tak zachowuje sie wiekszosc dresów których znam>
 

fikuś

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ja sie nigdy żadnego dresa nie bałem i sie nie bede bał. Nie mam do tego żadnej podstawy. Z nimi trzeba umieć gadać i to w taki sposób w jaki oni to wszystko widzą, a już napewno sie ich nie bać, bo wtedy to wyczują i obruci się to przeciw wam. Nie raz szedłem sam przez miasto i zaczepiła mnie grupka kolesi czy nie mam papierosa na zbyciu albo 2.50 pożyczyć, a czemu miałbym ich nie poczęstować szlugiem. Przecież oni też chcą pokazać że są kumaci goście i nic do ciebie nie mają no bo co by mieli mieć. Dresem nie jestem ale każdy czuje do mnie szacunek chociaż mnie nie zna.
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Pozyczyc to jeszcze mozna ale jak tacy napadaja na ciebie dla jakiejs taniej komorki i 5zeta w kieszeni no to sorry...
 

fikuś

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
1
No jasne, masz racje. Bo fony to prosty sposób na zdobycie kasy. Sam mam T610 nówka nie śmigany z takiego źródła, okazja było więc kupiłem i służy mi dobrze. To właśnie zależy na kogo trafią, bo mi by telefonu nikt nie zabrał, nawet by go na oczy nie zobaczyli.
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Amarak napisał:
moze i niezawsze respekt wiaze sie z baniem sie kogos
to już zależy od jakiejś tam osoby jak rozumie pojecie respekt.trzeba mieć odpowiednie podejście do dresów jak ich sprowokujesz chcoiażby nawet wygladem to już nie mój problem
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
kazda subkultuRa ma swoj swiat i w ten swiat tRzeba umiec wejsc lub umiec go ominac tak by nic sie nikomu nie stalo... ale wiadomo ze jak jakis typek pRzy dResach zaczyna kozaczyc jaki to on bogaty nie jest czego on nie ma... albo wyzywac to jak takiego gostka nalezy potRaktowac? w jeden sposob.... posdRo all
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Jeśli pewna subkultura jest groźna dla społeczeństwa,to trzeba ją tępić.

trzeba mieć odpowiednie podejście do dresów jak ich sprowokujesz chcoiażby nawet wygladem to już nie mój problem

Czyli jeśli chodzę z powiedzmy irokezem na głowie,to odrazu mam przygotować się na dostanie w:cenzura:u? To przecież jest chore...co kogo do k... nedzy obchodzi jak się ubieram albo jaki mam styl?
 
Do góry