Dresiarze

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Oj ciamka,ciamka skoro jesteś taka madra to podejdz do grupy dresiarzy z bejsbolami i powiedz im to.Jak ktoś ma troche odrobine mózgu to wie jaka bedzie reakcja :p
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
ciamka, to ty nie jesteś dresikiem?

Ciamka jest farmerem,który zamiast dresu nosi beczkę na szelkach i gustowne,brązowe onuce z koziej skóry,a na głowie wianek z włosów łonowych swojego wujka - księdza - pedofila.
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Żuraw //[9 napisał:
PL]albo bujasz sie w dresiku[...]jeszcze gorzej z tobą jest....

Widzisz symbol płci przy moim nicku? Jak widzisz to powiedz czy symbolizuje on dziewczynę czy chłopaka!
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Sprawa z dresami jest troche inne niz np z metalowcami... dres to stereotypowo (tutaj w wiekszosci) ludzie ktorzy pakuja od poniedzialku do piatku na swojej wymarzonej silce a potem szykuja sie na swoja :cenzura:ista impre disco manieczki, do tego ten dresik, komorka.. itd. Wiele dresow jest zywym przykladem ww. "opisu" po kiego grzyba chodza w swoich kreszowanych tekstyliach i sluchaja wiejskich dzwiekow ?

pojecia nie mam !

Osobiscie takie podejscie do zycia (sposob na zycie :p) jest dla mnie conajmniej smieszne. Nie obrazajac nikogo, na koniec podkreslam ze nie wszyscy sa z tego samego podworka :p
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
zwatpilam czytajac ten temat :dezorientacja: nie kazdy dres jest chamski i inne epitety ktore tu wypisaliscie :/ ja znam wiele osob takich i wiem, ze teraz bez nich to zyc bym nie umiala :(... zalezy tez na jakich dresow sie trafi ale z kazdymi da sie dogadac... nawet z tymi co maja jak ktos tu napisal bejsbole... dresy to normalni ludzie maja swoj swiat(nawiasem mowiac calkiem fajny)... ja osobiscie mniej sie boje dresow niz metali ...
sama czesto nosze dres... chodze na mecze... slucham techna... przez ludzi ktorzy mnie nie znaja mam okreslenie cVaniara... lecz gdy ktos zajrzy do mojego wnetrza odrazu wie, ze calkiem inaczej... wiec nim ocenicie i zranicie kogos mowiac tym ze dres to cham poznajcie a potem ocencie :/
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Ja nigdy nie mowiłam ze wszystkie dresy to chamy... Ludzi nienalezy oceniac po subkulturze ale w moim przypatku zadko mnie cos dobrego spotkało od dresow wiec mi troche na psychice niechceci zostało...
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Widze że temat sie rozwija :D Dresów nienależy sie bac ale duzo osób sie boi.Na mnie nawet w domu mówia gangster (rodzeństwo) i jakoś musi być.Nie spotkałem jeszcze osoby której by przeszkadzało ze nosze bejsbola albo kose przy sobie no chyba że sie boją powiedzieć :looka:
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Po co noszisz kosę i bejsbola? Dla szpanu? Czy może do uśmiercania...? :looka:
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
gangster_dres, hehe mi by to nie przeszkadzalo :p sama nosilam kose poki mi jej nie ukradli ;( musze se qpic nowa :D:D:D....
Psychedelic, dla bezpieczenstwa :p :p :p
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Jakby większość dresów miało bejsbole tylko do obrony własnej,a nie do napierd.alania bezbronnych ludzi to Polska była by o wiele bezpieczniejsza...
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Psychedelic, przesadzasz :/ u nas w miescie to ja siem boje metali i rockmenow:/ bleeeeeeee nie wiadomo co im do glowki przyjdzie :zly:
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Nic ci nie zrobia jak sie bedziesz chodzila jak cwaniak i nim nie bedziesz.Zawsze coś może im przyjść do głowy tu sie zgadzam, ale jak nie prowokujesz swoim wygladem itp. to jestes wzglednie "bezpieczna".
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
gangster_dres, trytytyt i tu jest problem bo ja prowokuje samym tym ze jestem :D:D:D a jak ktos mnie denerwuje to jadde piecem ... :D:D:D:D hihihi no coz :D sa i takie dziewczynki na swiecie :hyhy:
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
gangster_dres, ale chyba lepiej wygladac jak cVaniara? :p niz zeby mi kazda panna obijala buzke :D za rozowe buty :/ prosze Cie :D nie ran mnie
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
No to już nie mój problem;trzeba ponosić konsekwencje swojego wygladu

O czym mówisz?O tym,że jeśli dres zobaczy punka z irokezem to musi go natychmiastowo spałować i wbić nóż w plecy?
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Ludzie opanujcie sie !!! dRESY są takimi ludzmi jak i my. Zarówno dres jak i najzwyczajniej ubrany człowiek może być totalnym "hamem" albo i gorzej!!!!!!!!!!!!!!!! :zdegustowany:
 
Do góry