Czytacie Książki.....

Czytam......

  • Tak

    Votes: 29 96,7%
  • Nie :]

    Votes: 1 3,3%

  • Total voters
    30

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Lektury szkolne staralem sie zawsze czytac, dzieki temu przygotowania do matury to byla pestka :) Chociaz fakt, jesli lektura mnie kompletnie nie interesowala to nie moglem sie przemoc do jej przeczytania. Natomiast jesli o inne ksiazki chodzi to ja bardzo lubie czytac, tylko musze miec na to czas, co juz jest trudniejsze do osiagniecia :( Wiec ostatnimi czasy zamiast np w koncu przeczytac "Kod Leonarda Da Vinci" i Tożsamość + Krucjate Bourne'a czytam ksiazki o programowaniu etc.
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
sieja ja nie czytalem ale kiedys pisalem wypracowanie i m.in. o tej ksiazce pisalem :rotfl: O ile pamietam to wydawala mi sie ciekawa, wiec smialo czytaj i podziel sie wrazeniami ;)
 

topolino

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Czytałam "Alchemika" baardzo fajna książka :) Polecam
Lubiłam czytać lektury i książki. Cały czas coś czytam choć ostatnio troszkę malutko czasu miałam :/ ale przez wakazcje nadrobie zaległości ;)
 

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Ja oczywiście czytam i czytam.. Alchemika tez czytałam... A w szkole to nie przeczytałam jedynie dwóch lektur, Krzyżaków i Syzysowych prac:)
 

Saperka

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Luksemburg
Coehlo i jemu podobni...-dla mnie odpadaja-latwe lekturki, graja na emocjach i nic wiecej. Wczytuje sie w litature niemieckojezyczna, bo studia mnie do tego zmuszaja :( Ulubione ksiazki "Wilk stepowy" H. Hesse´go (polecam strony internetowe pisarza: www.hermann-hesse.de, www.hhesse.de), "Portet Doriana Gray´a" O. Wilde´a, "Na wspak" Huysmansa, wszystko Balzaca, Prousta, z polskich autorow: Jerzy Pilch i Stefan Chwin (sa bezkonkurencyjni). Z gazet, ktore w bolach rodzi polski rynek ,moim skromnym, aczkolwiek nieomylnym zdaniem, najlepsze jest katolickie pismo: "Tygodnik Powszechny"( sklanie do refleksji). Wyborcza tez moze byc (po odrzuceniu 3/4 zbednej makulatury ;) )
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
uwielbiam czytać ksiązki! nawet do tego stopnia,że w lekturach czasami potrafię się zaczytać :) ksiązki są super!!
 

SzikiMiki

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja czytam, choć niektóre lektury są tak nudne, że aż mi się odechciewa czytać(np. "Syzyfowe prace")
 

justine17

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
ja lubie czytac bardzo ale z nudnymi lektu=rami to daje sobie na wstrzymanie...czasami je przeczytam a innym razem nie... :)
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Oczywiście,że czytam - piszę ten post w przerwie między kolejnymi rozdziałami "Gry szklanych paciorków" Hessego. Jak wiele z lektury płynię korzyści nie sposób opisać, lecz ta moim zdaniem najważniejsza to poznawanie świata, zrozumienie własnej egzystencji - właśnie dobre książki pozwalają nam zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, nasze własne cenne życie.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ojaaa..
Też mam ze 24 lektury..
Faust, Do radości, Kordian, Lilie, Dziady III, IV i V część, Konrad Wallenrod, Giaur, Śluby panieńskie, Pan Tadeusz, Nie boska komedia, Szkice węglem, Omyłka, Kamizelka, Mendel Gdański, Nad Niemnem tom I, Gloria victis, Z legend dawnego Egiptu, Zbrodnia i kara..
A na wtorek mam przeczytać Powrót posła :(
 
Do góry