Czytacie Książki.....

Czytam......

  • Tak

    Votes: 29 96,7%
  • Nie :]

    Votes: 1 3,3%

  • Total voters
    30

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Czytam 20-30 książek rocznie. Lubię to. Wykonuję to seriami. Jedna za drugą aż się męczę i porzucam to zajęcie na jakiś czas i tak w kółko.
 

Trax PD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Otóż to - czasami może coś przyciąć z czasu przeznaczonego na sen - ja robię to bardzo często, odkąd mam czytnik :p
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Może nie czytam nałogowo, non stop. Ale lubię czytać. Ostatnio wróciłam do książek- lektur, które miałam w liceum i powiem Wam, że zupełnie inaczej czyta się te książki gdy samemu decyduje się je przeczytać, a nie jak nauczyciel każe :037:
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Dla mnie człowiek, który w ogóle książek nie czyta jest nieciekawy. Czytam książki, bo rozbudzają wyobraźnię. Dla samej siebie, dla przyjemności, relaksu, a czasem, wiedzy.
 
J

jadwinia

Guest
Ja to samo, w ogóle nie jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy w ogóle nie czytają. Sama teraz w ciągu dwóch miesięcy przeczytałam dwie książki i trzecią w sumie kończę - J.K Rowling "Trafny wybór" , a skończyłam dwie części "50 twarzy Grey'a" :p Chciałam sprawdzić czy faktycznie jest taka jak ją oceniają krytycy ;)
 

fura

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak i to sporą ilość. Co prawda ostatnio moje półki tylko są oblegiwane przez książki biznesowe ale nie narzekam:) Taką jedną z ciekawszych mogę polecić:
Andrzeja Niemczyka, Bartłomieja Sapały pod tytułem "Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach"
W książce znajdziemy w niej bardzo wiele informacji na temat tego w jaki sposób najłatwiej jest zwiększyć sprzedaż, sama spróbowałam i rady okazują się najczystsza prawdą, zwłaszcza że są potwierdzone realnymi sytuacjami. Książka dodatkowo okraszone humorem co sprawiło że uświadomiłam się w przekonaniu że nie tylko mnie spotykają najdziwniejsze sytuacje w pracy:) polecam a książkę można kupić w internecie
 

Kamil Tocicki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zawsze bedę polecał "Władcę piasków", dobra na weekend, w podróży! Świetna jest ta ksiażka, aż mam ochotę zagłebić sie w tajemnicach starozytnego Egiptu! :D
 
K

KamilKA01

Guest
Władca piasków dobra ksiązka czytalam kiedys, teraz mam cos nowszego "Popękane miejsca" Michele Phoenix
kupilam sobie w Matrasie tutaj jest krótki opis http://www.matras.pl/popekane-miejsca,p,232329

miałam ochotę na coś lżejszego tym razem


a1cbcad0154208b98a5d4cc76ef0b2fe.jpg
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja też czytam dużo, bo bardzo to lubię. Teraz jestem pod bardzo dużym wrażeniem książki Tajemnica domu Helclów. Jeśli będziecie mieli okazję to warto po nią sięgnąć.
 

murgrabia

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Pewnie, że czytam. Jest sporo bardzo dobrych książek, które warto przeczytać, jak na przykład Znikasz. Naprawdę rewelacyjna książka.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Kiedyś czytałam o wiele więcej. Teraz niestety ale ze względu na brak czasu przeczytam może jakąś książkę raz na 3 miesiące ...Najbardziej lubię literaturę faktu.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Staram się przeczytać 2-3 książki w miesiącu. Niestety często ze względu na brak czasu czytanie jednej książki bardzo się przeciąga...
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Bardzo lubię czytać książki. A jeśli chodzi o lektury szkolne, to zależy jakie, bo niektóre naprawdę są dosyć ciekawe; np. ''Oskar i Pani Róża''. :)
 
Do góry