Czytacie Książki.....

Czytam......

  • Tak

    Votes: 29 96,7%
  • Nie :]

    Votes: 1 3,3%

  • Total voters
    30

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja nie czytam lektur bo i tak ich niezrozumie chyba że jakaś wydaje mi sie ciekawa to czytam ale jeszce mi sie tak nie zdarzyło a z reszta po co czytac jak mam streszcenie...mi to wystrczy...
 
F

faithless

Guest
Za lektórami nie przepadam ale są ksiązki które lubie :) I czytam z wielką przyjemnoscią :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
faithless, dla kogo ta storonka????....jak dla jakies innej kasienki to jestem zazdrosna........ihihih..zart ocywsicie ;)
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
ja też uwielbiam ksiązki, to moi najlepsi przyjaciele :rotfl: :D gdy nie ma obok tych prawdziwych :D
do moich ulubionych zalicza sie cała tworczosc pani Joanny Chmielewskiej => ponieważ ubóstwam kryminały
ale generalnie czytam wszystko co mi wpadnie w rece

pozdrawiam :p
 
K

Kass

Guest
Czytać kocham, nawet bardzo. Ale nie beznadziejne lektury. Tylko coś s gustem. Zamiast lektur, gatunek jaki lubię tj. thrillery, kryminały i sensacje. Znacznie bardziej od Fredro, Sienkiewicza, Prusa i Jurgielewiczowej wolę Gerritsen, Christie, Kave, Uhnak, Browna itd. |=) Jak w końcu nadejdą wakacje to będę miała czas trochę poczytać (może wydadzą w wakacje "Sobowtóra" Tess Gerritsen? Oby!) :rotfl:
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Oczywiście, że czytam!! Tylko ostatnio coś nie mam czasu, ani żadnych fajnych książek:( Lubię ksiązki o tematyce narkotyków:), ale tez np. o takiej patologii p Ostatnio rzeczytałam ,,Dzieci z dworca ZOO'', ,,Hera-moja miłość'' , ,,Miłość w Berlinie'' , ,,Bidul'' . Polecam wszystkie te ksiązki! Są naprawdę warte przeczytania!! A ostatnio spodobała mi się lektura ,,Kamienie na szaniec'' aż łezka mi się w oku zakręciła jak to czytałam.. ehh.. pozdrowionka!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A mi się niektóre lektury podobały,chociaż jestem zdania,że większość książęk,które nie są lekturami,byłyby świetne.
"dzieje Tristana i Izoldy"-Cudowna ta książka,chyba z 100 razy ja czytałam.
Szekspira dzieła też mi się podobają.
"Przedwiośnie", "Pan Tadeusz" i wiele innych.
 

julcia_:)

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
lektury czytam, chociaz nie zawsze zdaza mi sie "napad lenistwa" i wtedy zostaje streszczenie, ale wazniejsze lektury, ktorych moge spodziewac sie na mataurze wole przeczytac
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
niom ja o dziwno tez teoretycznie nie przepadalam za lektorami ale niektore byly nawet oki...niom skoro przeczytalam cala "lalke" albo "potop" to juz serio musialo byc oki,bo to bylo dosc grube,deliktanie mowiac ;) hihihi..ale serio to jakos wciagnelymnie te dwie dlugasneeeee ksiazki :p
 
F

faithless

Guest
Własnie dzisiej rano skoniczyłem "KOD LEONARDA DA VINCI" Łezki mi poleciał na sam koniec . Cudna ksiazka :)
 

Wila

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Przeczytajcie (szczególnie polecam dziewczynom) "Letnią Akademię Uczuć" Hnny Kowalewskiej...
Poza tym polecam "Ono" Krystyny Terakowskiej...
Hmmm...... mgłabym tu wyskoczyc z całą listą, bo kocham czytać... ale to kiedy indziej :p
 
Do góry