Czy To Prawda Ze Metalowcy Nie Wierza W Boga Ze To Wcielenie W Diabła I Odrazu Jakas Sekta?

Status
Zamknięty.

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Kolor czarny i glany zazwyczaj kojarzą się z metalami(patrz mój brat), ale nie wszyscy metale się tak ubierają(patrz brat number2 :D ).



Ja jestem zwolenniczką rocka i punk-rocka(metalu czasem też słucham), ale do innych rodzai muzyki się nie czepiam. Ludzie mają różne gusta i myślę że trzeba to szanować niezależnie od tego czy ktoś nosi glany czy ''obwiśpory".Metale nie są sektą ani nic w tym stylu.Ludzie słuchający metalu, których znam są głęboko wierzący tak jak ja.Ogólnie metale to spoko ludzie :D
 

czarnula22

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wielka Brytania
wiecie co??ktos kiedys powiedzial,ze aby sluchac takiej muzyki..trzeba byc inteligentnym i ja sie z tym calkowicie zgadzam!!!a co do wiary to jedno nie ma nic wspolnego z drugim..to,ze ktos slucha metalu absolutnie nie oznacza,ze jest niewierzacy!!!!Jakie od razu sekty Kochani??!!!
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
"QUOTE(Hammerheart @ 3.01.2006, 22:54)

Ael wy macie problemy ja nimoge :D:DD:D:D:D:D


I jeden post więcej, co nie?"


thule masz jakiś problem ?? B)
 

e_motif

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
jezuuuu, kto to wymyslił?? przeciez to zupełnie nic nie ma do rzeczy, metalowiec moze byc nawet jehowym jak chce, przeciez to jego wybór,

chociaz z praktyki, znam paru metalowców i wszyscy oni sa raczej ateistami
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Tak to całkowita prawda :lol: . Do tego dodam jeszcze że jedzą koty, mieszkają w trumnie i porywają dziewice.
 

noelke

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Provinz Posen
Potwierdzam. Metalowcy to łajzy i w dodatku nie wierzą w Boga.... istni żołnierze szatana. Są prawie jak sekta. Wg mnie należy ich tępić;)
 
K

kfiatushekk

Guest
Ehh.. takie tematy zawsez doprowadzaja do zbędnych dyskusji..Ale coż..
Osobiście uważam, że stwierdzenie, że osoba słuchajaca metalu bawi sie w jakieś sekty to jest bzdura.
 

noelke

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Provinz Posen
Lol. Ludzie którzy nie potrafią zrozumiec ironii - oznaczonej dodatkowo czymś takim;) - nigdy nie powinni byli zostać modami.



Po prostu ów temat jest absurdalny i w ten sposób wyraziłem swój stosunek do niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry