Czy To Prawda Ze Metalowcy Nie Wierza W Boga Ze To Wcielenie W Diabła I Odrazu Jakas Sekta?

Status
Zamknięty.

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Temat ogólnie teraz zaroił się od metali mówiących jakimi to dobrymi chrześcijanami są... dobra, ogólnie wiara to sprawa każdego z osobna, nie powinno się w to mieszać, ale naprawdę, kiedyś było więcej "samoświadomych" ludzi wśród metali.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Temat ogólnie teraz zaroił się od metali mówiących jakimi to dobrymi chrześcijanami są... dobra, ogólnie wiara to sprawa każdego z osobna, nie powinno się w to mieszać, ale naprawdę, kiedyś było więcej "samoświadomych" ludzi wśród metali.
nie rozumiem co masz na myśli z tymi samoświadomymi. znaczy, nie tłumacz mi słowa, po prostu nie wiem jak to odnieść do dzisiejszej sytuacji.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Temat ogólnie teraz zaroił się od metali mówiących jakimi to dobrymi chrześcijanami są... dobra, ogólnie wiara to sprawa każdego z osobna, nie powinno się w to mieszać, ale naprawdę, kiedyś było więcej "samoświadomych" ludzi wśród metali.

Samoświadomych? Czy twierdzisz, że wiara (nie mówię tu o kościele jako instytucji) musi drastycznie wpływać na mój światopogląd? Ideologia i przekonania moim zdaniem nie stoją w sporze z chrześcijaństwem.
Religia to zniewolenie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry