Czy To Prawda Ze Metalowcy Nie Wierza W Boga Ze To Wcielenie W Diabła I Odrazu Jakas Sekta?

Status
Zamknięty.

Gemma

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
koniec świata...
no właśnie, co to ma do rzeczy? Chodze w glanach (czasami) i a ubieram się jak lubie-> też na czarno. Ale nie widze powiązania <_<
 

silentman

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Puławy/Wrocław
zgadzam się z Zoryą takie tematy są śmieszne a propo black czy death metalu to mam qmpla, który słucha tego rodzaju muzyki i.........jest w seminarium!!!!!!! ......No dobra już zrezygnował ale jest bardzo religijnym człowiekiem, a już na pewno bardziej niż ja :p (co nie oznacza że nie chodzę do kościoła:D), ale mniejsza z tym. Ja od 4 lat słucham różnych rodzajów metalu i rocka jak na razie nie znalazłem tam zbyt wielu satanistycznych tekstów (nie licząc pewnych zespołów grających cięższe odmiany metalu:D ) a wręcz przeciwnie jest tam wiele tekstów o zupełnie odwrotnej treści.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no mowie ci metalowcy to sama sekta, wcielenie diabla i wogole :D a myslisz ze co oznacza nasz tajemniczy znak!! :D poprostu jestesmy samym zlem!! :D i w dodatku ten mroczny czarny kolor!! :daibel2: i te demoniczne brzmienia muzyki!! bojcie sie ludzie!!!


http://m-c-p.prv.pl/ tu jest cala prawda o nas :p :p :p :p
 

silentman

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Puławy/Wrocław
"dowiedziono już, że po pewnym czasie słuchający tego typu muzyki ma problemy z zachowaniem prawidłowej postawy ciała" <lol> hehe dobry tekst na szczęście nie wymienili wśród złych zespołów mojego ulubionego Dream theater i Pain of salvation :p a tak sero to widziałem już tą stronkę i nie wiem kto takie bzdety pisze ale musi mieć albo się nabijać albo mieć nierówno pod sufitem :D
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
co ma słuchanie Metalu do wiary :eek: ja tego nierozumiem
słucham metalu juz dobrych pare lat
i jestem wierzacy praktykujacy ale ta muze poprostu uwielbiam i nie wyobrazam sobie zycia bez niej
to jest dlamnie jak narkotyk musze chociaz troche codzien posłuchac :)
a ze zdarzaja sie Ci co robia czarne msze to wszedzie sa czarne owce to na tyle :)
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
buaaahahahaaa.... tylko tyle sobie na poczatek pomyslalem :D
to taki dramatyczny stereotyp zwiazany z szanownym Ks. Rydzykiem ;)
Bleeah...
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Czy ubierasz się na czarno + glany ?
Wiesz no ja nosze glany, i uwielbiam czarny kolor, znajomi złośliwie mówia na mnie "Metalówa" a ja ani troche tak się nieczuje. Za metalem nieprzepadam, ale zato bardzo lubie wszelkie odmiany rocka.
A co do tematu, tak zdazaja sie nielicne przypadki że matal jest satanistą, znam nawet taki jeden przypadek, jednak wiara niema nic wspulnego z muzyka. Równie dobrze mozna powiedziec że kto słucha poezji spiewanej jest buddystą. bez sęsu
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
U mnie w klasie jest 2 metalow i sa wierzacy. Myśle ze kazdy metal a jak nie kazdy to wiekrzosc metali jest wierzacych.
 

edziorka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bukowiec
jejku jak nie wiesz kto to jest ten METAL to si enei wypowiadaj!!!!!!!!!!!!!!!! Ja slucham metalu ubieram sie na czarno nosze galny i JESTEM WIERZACA eheh moze dla was jest to dziwne ale wam to nic do tego!!!!!!!!!!
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
LOL cuż za fascynujący temat :p
jestem metalem nosze glany ubieram sie na czarno i........
i co z tego :D wiara człowieka zalerzy tylko i wyłącznie od jego osobowości a nie od tego jakiej muzyki słucha, heh i te nasze Polskie stereotypy to sie chyba nigdy niezmieni,zawsze "my" będziemy tymi złymi:p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
ciekawy temat rozmowy :|
Można równie dobrze zrobić taki:
"Czy To Prawda Że Politycy Kradną?"

wnioski wyciągnijcie sami
 

sivc

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
ale co??
A tyle sie gada o tolerancji i tym, że stereotypy to zło...
Boże, widzisz i nie grzmisz...
Każdy inny-wszyscy równi!!!:]
 

wac

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
ciekawy temat nie ma co :) tak sie składa że słucham metalu, nie ubieram się na czarno choć glany nosze ale tylko zimową porą jestem katolikiem i do kościółka chodzem. pytanie czy słuchający metalu to jacyś sekciarze uznaje ze śmieszne :)
pisss
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no mowie ci metalowcy to sama sekta, wcielenie diabla i wogole :D a myslisz ze co oznacza nasz tajemniczy znak!! :D poprostu jestesmy samym zlem!! :D i w dodatku ten mroczny czarny kolor!! :daibel2: i te demoniczne brzmienia muzyki!! bojcie sie ludzie!!!
http://m-c-p.prv.pl/ tu jest cala prawda o nas :p :p :p :p

tak jak mowilam juz!!! tacy jestesmy!! metalowcy nie zgadzacie sie ze mna?? :sexy:
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
hmmmmmmmm zadam wczesniejsze pytanie co ma muza do wiary az ze przypadkiem większosc metali to niewierzący a stare babcie uwazją nas za satanistów za słóuchaną muze to szczegół ja tam słucham najcieższego gatunku metalu (deth bleck) i co z tego no fakt niewierze ale kumpla mam który tego słucha i do zakonu idzie :( (szkoda chlopa bo spoko)
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
tak sie składa że u mnie w szkole religii uczy ksiądz który słucha metalu... i co? czyżby to był ksiądz antychryst? :lol: ludzie nie mieszajcie muzyki z wiarą bo sie ośmieszacie... ja również słucham metalu i jestem człowiekiem wierzącym. A metale o ile wierzą w Boga, to wierzą w niego dużo głębiej niż niektórzy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry